[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Uwodzenie i flirt: czytaj jej sygnały

Jak wskazują badania uniwersytetu w Indianie, 70% facetów to beznadziejni analfabeci, jeżeli chodzi o język ciała kobiet. Większość optymistycznie interpretuje każdy uśmiech jako: "Leci na mnie". Tymczasem takie uśmiechy kobiet, poza uprzejmością, kompletnie o niczym nie świadczą.

uwodzenie, kobieta fot. Ramon grosso dolarea 2015/shutterstock
Postawa

Rozluźniona pozycja ciała to sygnał, że jest na tak. Jeżeli natomiast nagle się prostuje – uważaj. Stres pobudza centralny układ nerwowy, co skutkuje przyspieszonym tętnem i napięciem mięśni całego ciała. Wyprostowana sylwetka oznacza, że źle się czuje w kontakcie z Tobą.

Pewnym sygnałem seksualnego zainteresowania Twoją osobą jest eksponowanie przez nią talii poprzez unoszenie rąk albo przesuwanie dłońmi w okolicach pasa.

 

REKLAMA

uwodzenie, kobieta fot. coka 2015/shutterstock
Oczy

Dłuższe spoglądanie w Twoje oczy to jasny sygnał zachęty. Natomiast szybkie mruganie (częściej niż 15 razy na minutę) zdradza kłamcę – twierdzą specjaliści od języka ciała. Podobnym sygnałem jest pocieranie nosa. Być może flirtuje z Tobą tylko po to, by zrobić na złość swojemu chłopakowi. Rozejrzyj się po sali, czy nie wpatruje się w Ciebie ciężkim wzrokiem jakiś obcy facet. Oby tylko na spojrzeniu się skończyło... 

Pochylenie głowy w prawą stronę i odgarnianie włosów z szyi czy karku to widoczny znak, że jest Tobą zainteresowana. Oczywiście pod warunkiem, że to właśnie na Ciebie patrzy, wykonując ten ruch.

uwodzenie, kobieta fot. iko 2015/shutterstock
Ruchy dłoni

Bawienie się włosami przyjęło się uważać za sygnał zainteresowania. Ale patrz uważnie. Jeżeli skubie sobie włosy, tak jakby je chciała wyrwać, to wyraz napięcia. Po prostu chce, żebyś już sobie poszedł, tylko nie wie, jak Ci to powiedzieć. Natomiast pieszczotliwe nawijanie sobie loków na palec to z pewnością sygnał zachęty. Podnoszenie ręki do góry i odsłanianie pach ma też na celu wysłanie Ci sygnału zapachowego w postaci feromonów.

Kiedy ona bawi się swoimi kolczykami, obserwuj jej nadgarstki. Jeżeli pokazuje Ci ich wewnętrzną stronę, flirtuje z Tobą na bank, jeżeli zewnętrzną – jest spięta i ma Ciebie dość.

  

uwodzenie, kobieta fot. Angela Hawkey 2015/shutterstock
Nogi

Koniecznie rzuć okiem pod stół. Jej stopy są pełne zakończeń nerwowych (około 7500 w jednej stopie) i mogą stanowić dobry barometr jej uczuć. Jeżeli czubki jej palców są skierowane w Twoją stronę, to oznacza, że niczego nie udaje, tylko po prostu na Ciebie leci.

Biodra i uda wypchnięte do przodu mogą sygnalizować dominację lub złość. Natomiast opieranie się na jednej nodze z drugą ugiętą to bardzo kobieca poza (i wyszczuplająca nogi). Flirtuje z Tobą, jak nic.

MH 08/2010

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij