[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.9

Uwodzenie damskim okiem: co ona chce o Tobie wiedzieć

Może Cię to zdziwi, ale jeśli kobieta jest Tobą zainteresowana, potrafi wykonać robotę lepszą niż niejedna agencja wywiadowcza. Zobacz, co naprawdę je interesuje.

Uwodzenie damskim okiem
Twoje kontakty internetowe

Bądź pewien, że przeszukała internet, żeby się dowiedzieć wszystkiego na Twój temat. Zna Twoje hasło do gadu-gadu. Dowiedziała się, jakiego używasz nicka i bywa na forach internetowych, na które Ty zaglądasz. Lepiej bądź czujny, bo prowokująca Mamba16 to może być właśnie ona.

REKLAMA

Twój profil astrologiczny

Zdziwiłbyś się, jak często nawet bardzo wykształcone kobiety odwiedzają strony z astrologią czy numerologią. Skoro już ustaliła, że jesteś Skorpionem, a w chińskim zodiaku małpą, musi się przecież przekonać, co ją czeka z Twojej strony i czy pasujecie do siebie. Głupie? Raczej zabawne.

Gdzie kupujesz ubrania

Większość kobiet ma do tych spraw nosa. Na kilometr rozpozna, czy to, co masz na sobie, to ciuch markowy, czy coś „no logo”. Po krótkim badaniu już wie o Tobie dużo. Czy jesteś facetem z klasą, czy skąpiradłem, czy olewusem, czy też programowym antyglobalistą, wrogiem marek.

Kiedy stanowczo przesadzasz

Już 25-letnia (starsza tym bardziej), przeciętnie rozgarnięta kobieta umie rozpoznać, z jakim typem faceta ma do czynienia. Orientuje się, kiedy próbuje on zrobić na niej wrażenie. Potrafi kiwać głową z podziwem, z przekonaniem udając, że wierzy w każ- de słowo jego fantastycznych opowieści.

Czy jesteś gotowy na stały związek

Nie musisz wiele mówić na ten temat. Kobiety potrafią ocenić małżeński potencjał faceta po tym, jak dba o swoje mieszkanie, czy ma przyjazne relacje z własną rodziną, czy lubi dzieci, czy ma stałą, „poważną” pracę, interesuje się polityką i czy potrafi zaopiekować się psem.  

Komentarze

 (6)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij