REKLAMA

Uwodzenie: aktywne dziewczyny są najlepsze

Aktywne kobiety są lepszymi kochankami i szybciej osiągają orgazm. Oto poradnik, jak uwieść i utrzymać jedną z nich.

Podrywanie aktywnych dziewczyn shutterstock.com
fot. shutterstock.com
1. Wejdź na jej teren

REKLAMA

Dziewczyny, które kochają ryzyko, nie tylko są lepszymi towarzyszkami zabawy, ale też lepszymi partnerkami, kochankami i przyjaciółkami. Co więcej, kobiety aktywne fizycznie szybciej ulegają pobudzeniu, wykazują silniejsze libido i łatwiej osiągają orgazm. Jeśli to, co mówią naukowcy, jest prawdą, rozsądny facet powinien zrezygnować z podrywu w barze i zacząć szukać partnerki na czele kolarskiego peletonu lub na szczycie ścianki wspinaczkowej.

2. Baw się

Wydaje Ci się, że kobiecie aktywnej musisz koniecznie zaimponować. Pewnie tak, ale mamy dobrą wiadomość. Wcale nie musisz starać się być we wszystkim najlepszy. A już koniecznie lepszy od niej. Schowaj więc męską dumę i wyluzuj. Po prostu spróbuj czegoś nowego – wyskocz na rolki, zatańcz salsę albo wybierz się na jazdę konną. A jeśli coś Ci nie wyjdzie, po prostu śmiej się z siebie. Kobiety cenią w facetach odwagę narażania się na śmieszność.

3. Bądź optymistą

2. Baw się

4. Wspieraj ją

Podejmowanie ryzyka przez Twoją kobietę często wiąże się z porażką. Najlepszym ruchem, jaki może wykonać facet, jest pełne wsparcie dla niej. Nie ma nic gorszego niż partner, który cały czas rywalizuje z kobietą i w duchu cieszy się z jej porażki. Albo poucza. Ona jest kobietą, u której wszystko jest na maksa. Albo ją akceptujesz z całym jej szaleństwem, ze wszystkimi zaletami i wadami, albo do widzenia.

5. Miej pasję

Kobieta aktywna potrafi zafascynować sobą tak, że z trudem starcza Ci czasu na coś innego. Ale musisz zachować swoją przestrzeń dla waszego wspólnego dobra. Miej swoje hobby, własnych przyjaciół i swoje ścieżki. Facet musi mieć jakąś pasję, inaczej przestanie być dla kobiety interesujący. Twoja aktywna towarzyszka ma naturę wojownika. Lubi zdobywać i pokonywać trudności. Interesują ją tajemnice, nie bądź więc „za łatwy”. 

 

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA