[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ
10OCEŃ
4.1

Uwodzenie: aktywne dziewczyny są najlepsze

Aktywne kobiety są lepszymi kochankami i szybciej osiągają orgazm. Oto poradnik, jak uwieść i utrzymać jedną z nich.

Podrywanie aktywnych dziewczyn fot. shutterstock.com
1. Wejdź na jej teren

Dziewczyny, które kochają ryzyko, nie tylko są lepszymi towarzyszkami zabawy, ale też lepszymi partnerkami, kochankami i przyjaciółkami. Co więcej, kobiety aktywne fizycznie szybciej ulegają pobudzeniu, wykazują silniejsze libido i łatwiej osiągają orgazm. Jeśli to, co mówią naukowcy, jest prawdą, rozsądny facet powinien zrezygnować z podrywu w barze i zacząć szukać partnerki na czele kolarskiego peletonu lub na szczycie ścianki wspinaczkowej.

2. Baw się

Wydaje Ci się, że kobiecie aktywnej musisz koniecznie zaimponować. Pewnie tak, ale mamy dobrą wiadomość. Wcale nie musisz starać się być we wszystkim najlepszy. A już koniecznie lepszy od niej. Schowaj więc męską dumę i wyluzuj. Po prostu spróbuj czegoś nowego – wyskocz na rolki, zatańcz salsę albo wybierz się na jazdę konną. A jeśli coś Ci nie wyjdzie, po prostu śmiej się z siebie. Kobiety cenią w facetach odwagę narażania się na śmieszność.

3. Bądź optymistą

Co jest najtrudniejsze w zdobywaniu kobiet aktywnych? Utrzymanie ich zainteresowania. One źle znoszą nudziarzy. Nie ma dla nich nic gorszego niż rutyna. Nie staraj się za wszelką cenę planować wszystkiego. Najciekawsze są rzeczy, które robi się spontanicznie. A jak się coś nie uda? Czasami najlepiej wspomina się właśnie wpadki i niepowodzenia. Ale pokazując, że potrafisz wybrnąć z tarapatów, wzbudzasz zaufanie.

4. Wspieraj ją

Podejmowanie ryzyka przez Twoją kobietę często wiąże się z porażką. Najlepszym ruchem, jaki może wykonać facet, jest pełne wsparcie dla niej. Nie ma nic gorszego niż partner, który cały czas rywalizuje z kobietą i w duchu cieszy się z jej porażki. Albo poucza. Ona jest kobietą, u której wszystko jest na maksa. Albo ją akceptujesz z całym jej szaleństwem, ze wszystkimi zaletami i wadami, albo do widzenia.

5. Miej pasję

Kobieta aktywna potrafi zafascynować sobą tak, że z trudem starcza Ci czasu na coś innego. Ale musisz zachować swoją przestrzeń dla waszego wspólnego dobra. Miej swoje hobby, własnych przyjaciół i swoje ścieżki. Facet musi mieć jakąś pasję, inaczej przestanie być dla kobiety interesujący. Twoja aktywna towarzyszka ma naturę wojownika. Lubi zdobywać i pokonywać trudności. Interesują ją tajemnice, nie bądź więc „za łatwy”. 

REKLAMA
 

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij