REKLAMA

Uwodzenie. Oto sygnał, że ona z Tobą flirtuje

Tylko jeden na trzydziestu mężczyzn potrafi rozpoznawać ukryte sygnały seksualne, które świadczą o tym, że wpadli dziewczynie w oko. Nie zaprzepaść swojej szansy.

nogi kobiece Shutterstock.com
Okazuje się, że aby rozpoznać zainteresowaną flirtem kobietę, wystarczy patrzeć na jej nogi. Panie na widok mężczyzny, którym są zainteresowane, intuicyjnie przybierają pozę, w której wyglądają najbardziej atrakcyjnie. Siadając, starają się podkreślić długość i smukłość nóg – pochylają się pod pewnym kątem, zakładając jedną na drugą. Jeżeli ta najpiękniejsza przy tej okazji spojrzy na Ciebie spod oka raz i drugi, możesz otwierać szampana. I zamawiać u barmana dwa dobrze zmrożone kieliszki.

(Gdy chcesz poderwać dziewczynę, podchodzisz i przedstawiasz się. One rozgrywają to nieco inaczej. Wszystko zależy od tego, czy właściwie odczytasz sygnały.)

Spuść wzrok...

...i przyjrzyj się jej stopom. Jeżeli jedna z nich się kołysze – najlepiej z butem zsuniętym na czubki palców – niewerbalnie daje Ci znak, że jest gotowa na coś więcej.

REKLAMA

REKLAMA

Seks newsy i liczby

Chroń klejnoty

Z punktu widzenia ewolucji jądra to Twój największy skarb. A o skarby trzeba dbać. Dlatego regularnie sprawdzaj pod prysznicem, czy nie ma na nich zgrubień, które mogą oznaczać nowotwór. Odpowiednio wcześnie wykryty rak jądra jest uleczalny w niemal 100%, odkryty zbyt późno – zabija.

Promyk nadziei

Jeżeli chcesz, aby Twoje życie erotyczne zimą było tak samo bujne, jak latem, zabieraj ukochaną na regularne spacery. Okazuje się, że światło może mieć wpływ na libido. Badacze z European College of Neuropsychopharmacology zorganizowali serię 30-min naświetleń grupie mężczyzn. Okazało się, że poziom ich testosteronu wzrósł o ponad 50% i przełożył się na życie erotyczne. U kobiet libido również wzrasta pod wpływem światła.

Żona na zdrowie

20% - o tyle bardziej skłonni do regularnego biegania są żonaci faceci niż single (według badań Royal Economic Society).

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA