Uwodzenie: 5 sygnałów, że ona lubi seks

Łóżkowy temperament i seksualna kreatywność nie są w żaden sposób zależne od stopnia atrakcyjności kobiety. Są jednak pewne cechy, dzięki którym poznasz, czy ta piękna pani, której się tak przyglądasz, naprawdę lubi seks.

| Data aktualizacji: 2022-05-16
Udany seks shutterstock.com

1. Mowa rąk

Ona nie boi się dotyku. „Kobiety, które lubią seks, są otwarte na mężczyzn, nie boją się dotyku ani bliskości” – mówi Daniel Cysarz, seksuolog. Jeżeli nie odsuwa się nerwowo, gdy niby przypadkowo dotkniesz jej ręki, to super. Dobrym sygnałem jest też, jeżeli ona dotyka siebie, odgarnia włosy, dotyka ust czy szyi.

REKLAMA

2.  Sporo odsłania

Nawet w chłodne lato nosi stroje blisko ciała, odsłaniające czy eksponujące talię, biust i biodra, co oznacza – według Daniela Cysorza – akceptację swojej kobiecości.

3. Posłuchaj jej

Lubi o tym mówić. Kobieta wyzwolona śmieje się z dowcipów z seksualnym podtekstem, w rozmowie ma wiele skojarzeń seksualnych, rozmawia o seksie swobodnie, nie peszy jej to.

4. Lubi jeść

Nie gardzi deserem. Kobiety zmysłowe są często łakome, rozkoszują się smakiem potraw, nie bronią przed deserem. A jeżeli jeszcze chętnie próbuje Twojej potrawy, którą jej podajesz na widelcu, to wszystko rozwija się zgodnie z Twoim planem.

5. Wie, czego chce

I osiąga swój cel Jeżeli ona jest nieśmiała i niezdecydowana na co dzień, to zgodnie z wszelkim prawdopodobieństwem taka sama będzie w łóżku. Nie bój się kobiet zdecydowanych, odważnych i asertywnych. One wiedzą, o co chodzi w seksie, są śmiałe, zabawne i lubią eksperymenty. 

Departament Seksu MH raportuje: 

Jak już zlokalizujemy panią, która seks lubi, warto sprawić, aby polubiła go jeszcze bardziej. Sprawdź, co podnieca kobiety i jak być lepszym w łóżku.

Zobacz również:
REKLAMA