[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Uwiedź ją zapachem

Droga do serca kobiety nie wiedzie, jak to jest w przypadku facetów, przez żołądek, tylko przez jej nozdrza. Czerwone wino, woda toaletowa, stek z dodatkiem anyżu, czekolada i świece - podsuwamy Ci 5 patentów na to, jak przez nos trafić do jej serca.

fot. Daniel_Dash 2014/shutterstock.com
Zmysł powonienia u kobiety jest mniej więcej pięć razy silniejszy niż u mężczyzny. Dzięki temu czułemu detektorowi kobieta może wywąchać najodpowiedniejszy zestaw genów u ewentualnego partnera. Swojego DNA nie zmienisz, ale możesz za to wypełnić wieczór zapachami i aromatami, które kobieta uważa za seksowne.

1. Zbuduj nastrój - czerwone wino

Landauer Cabernet Sauvignon Burgenland (cena: 58 zł, www.marekkondrat.pl) to wytrawne czerwone wino zawierające lekko słodką nutę lukrecji, która doskonale pasuje do dania z wołowiny (punkt 3). Nieco piżmowy aromat czerwonego wina według znawców kojarzy się z męskimi feromonami, dlatego wprowadza kobiety w erotyczny nastrój.

REKLAMA

2. Uwiedź ją - perfumy

Aromat ogórkowy jest na czołowym miejscu afrodyzjakalnych zapachów dla kobiet. Dlatego tak lubią one męskie wody zawierające nuty ogórka, np. Calvin Klein Eternity for Men (cena: ok. 120 zł/100 ml).

3. Podaj danie miłości - stek wołowy

Zaszalej i zrób steki, artystycznie polane odrobiną sosu sojowego z dodatkiem sproszkowanego anyżu. Wołowina, bogata w spermotwórczy cynk, pomoże Ci zakończyć ten wieczór sukcesem. Ale kluczowy jest anyż, który według naukowców ze Smell and Taste Centre w Chicago na kobiety działa afrodyzjakalnie. Przepis na stek znajdziesz na www.menshealth.pl/dieta.

4. Podkręć hormony - zapal świece

Zapach męskich hormonów w wysokim stężeniu przypomina drzewo sandałowe. Taki aromat unoszący się w powietrzu naprowadzi jej wyobraźnię na właściwe tory. Wybierz Yankee Candle Sandalwood (cena: ok. 89 zł).

5. Uwolnij pożądanie - gorzka czekolada

Sam zapach czekolady aktywuje w mózgu ośrodek przyjemności. U niektórych kobiet w tym samym stopniu, co uprawianie seksu. I relaksuje. Postaw na najzdrowszą – ciemną. Nasz wybór: Lindt Excellence 70% (cena: ok. 8 zł).

Potwierdzone naukowo

60% kobiet potrafi rozpoznać własny zapach pozostawiony na ubraniu. Ta sama sztuczka udaje się zaledwie u 5% panów. Uważaj, bo z tego wynika, że również bezbłędnie rozpozna zapach pozostawiony na Twoim ubraniu przez inną kobietę. 

MH 05/2013

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij