[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Uwiedź ją swoim stylem

800 kobiet powiedziało nam, co, gdzie i dlaczego facet powinien mieć na sobie, by one miały ochotę to z niego zedrzeć…

kobieta, uwodzenie fot. Shutterstock
42% kobiet powiedziało: "Jeśli śpisz ze mną w jednym łóżku miej na sobie bokserki".

Swoją piżamę w pingwinki zachowaj na samotne noce. Kobiety wolą patrzeć na faceta w bokserkach lub… bez niczego. Zresztą 58% z nich na co dzień też lubi ten rodzaj bielizny. Najlepiej, jeśli są wykonane z bawełny z dodatkiem poliestru (nie rozciągają się) lub z nowoczesnych, oddychających włókien sztucznych. 

54% kobiet wyraziło opinię, że facet wygląda dobrze w znoszonych dżinsach.

Dżinsy, podobnie jak dobry związek, powinny służyć całe życie. Może dlatego kobiety lubią patrzeć na męskie pośladki okryte wytartym denimem. To sugeruje, że będziesz lojalnym chłopakiem, który nie wyrzuca rzeczy, widząc pierwsze oznaki ich starzenia.

 

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, uwodzenie fot. Shutterstock
42% kobiet powiedziało: "Na pierwszej randce wyglądaj swobodnie, ale elegancko".

Pokaż, że włożyłeś trochę wysiłku w przygotowanie do tego spotkania, że jest dla ciebie ważne. Ale nie staraj się za bardzo, bo uzna cię za lalusia. Po prostu włóż dżinsy, jasną koszulę i dodaj do tego marynarkę.

85% kobiet twierdzi, że zdecydowanie woli spodnie bez kantów.

To, że kobiety nie lubią zaprasowanych w idealny kant spodni z materiału – to za mało powiedziane. One ich nie znoszą! Nie lubią też egzemplarzy workowatych, z wypchanymi kolanami i wytartym siedzeniem. Dlaczego? Bo nie chcą chodzić do łóżka z facetem, który ubiera się jak ich dziadek.

MH 09/2015

  

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij