Uwiedź ją swoim stylem

800 kobiet powiedziało nam, co, gdzie i dlaczego facet powinien mieć na sobie, by one miały ochotę to z niego zedrzeć…

kobieta, uwodzenie fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

42% kobiet powiedziało: "Jeśli śpisz ze mną w jednym łóżku miej na sobie bokserki".

Swoją piżamę w pingwinki zachowaj na samotne noce. Kobiety wolą patrzeć na faceta w bokserkach lub… bez niczego. Zresztą 58% z nich na co dzień też lubi ten rodzaj bielizny. Najlepiej, jeśli są wykonane z bawełny z dodatkiem poliestru (nie rozciągają się) lub z nowoczesnych, oddychających włókien sztucznych. 

54% kobiet wyraziło opinię, że facet wygląda dobrze w znoszonych dżinsach.

Dżinsy, podobnie jak dobry związek, powinny służyć całe życie. Może dlatego kobiety lubią patrzeć na męskie pośladki okryte wytartym denimem. To sugeruje, że będziesz lojalnym chłopakiem, który nie wyrzuca rzeczy, widząc pierwsze oznaki ich starzenia.

 

kobieta, uwodzenie fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

42% kobiet powiedziało: "Na pierwszej randce wyglądaj swobodnie, ale elegancko".

Pokaż, że włożyłeś trochę wysiłku w przygotowanie do tego spotkania, że jest dla ciebie ważne. Ale nie staraj się za bardzo, bo uzna cię za lalusia. Po prostu włóż dżinsy, jasną koszulę i dodaj do tego marynarkę.

85% kobiet twierdzi, że zdecydowanie woli spodnie bez kantów.

To, że kobiety nie lubią zaprasowanych w idealny kant spodni z materiału – to za mało powiedziane. One ich nie znoszą! Nie lubią też egzemplarzy workowatych, z wypchanymi kolanami i wytartym siedzeniem. Dlaczego? Bo nie chcą chodzić do łóżka z facetem, który ubiera się jak ich dziadek.

MH 09/2015

  

Zobacz również:
REKLAMA