Udana randka - zwróć uwagę na detale

Patrzysz w lustro i myślisz o chwili, kiedy wychodzisz z nią z klubu. Co będzie później? Przygotuj się, żeby wszystko poszło po Twojej myśli.

Randka, udana randka
Diabeł tkwi w szczegółach. Ten od uwodzenia też.

6 minut: zostań mistrzem ogłady

Nikt nie przepada za goleniem, ale pomyśl, że jej skóra jest delikatniejsza niż Twoja i na ostry zarost reaguje zaczerwienieniem. Nie masz wyjścia - tego wieczoru idziesz pod nóż. Najlepiej elektryczny, bo drapanie ostrzami dwa razy dziennie nie służy żadnej skórze. Jeżeli wolisz golić się tradycyjnie, powinieneś mieć pod ręką ałun, który natychmiast zatamuje krwawienie, i żel nawilżający, łagodzący podrażnienia po goleniu.

REKLAMA

7 minut: problem z głowy

Weź szybki prysznic i umyj głowę. Nic nie robi gorszego wrażenia niż nieświeże włosy. Masz łupież? Po wytarciu włosów ręcznikiem wetrzyj w skórę głowy olejek chłodzący. Łupieżu nie wyleczy, ale nawilży skórę i sprawi, że nie będzie się łuszczyć. Przynajmniej na jeden wieczór problem będziesz miał z głowy.

Przeczytaj też: O czym ona myśli, gdy jesteś nagi

30 sekund: uwiedź ją zapachem

Dezodorant to podstawa. Jeżeli się pocisz w sytuacjach stresu, wybierz antyperspirant, który zablokuje gruczoły potowe. Niewielką ilość swojej ulubionej wody toaletowej rozpyl za uszami i na kark, w zgięciach łokci i pod kolanami. To ciepłe, dobrze ukrwione miejsca i długo utrzymują zapach.

3,5 minuty: weź sprawy w swoje ręce

Aż 76% kobiet zwraca uwagę na męskie dłonie. "Ona patrzy na Twoje dłonie zwłaszcza w chwili, kiedy jesz. I wtedy ocenia, w jaki sposób możesz ją dotykać i pieścić" - mówi specjalistka do spraw wizerunku gwiazd Jenny Cutler. Spójrz na swoje ręce. Myślisz, że chciałaby, żeby ktoś ją dotykał takimi łapami? Przytnij paznokcie i odstające skórki. Jeśli są twarde i chropowate, wetrzyj w nie specjalny balsam do skórek, który w jednej chwili je zmiękczy. One nie wybaczają podartych pończoch.

3 minuty: przyciągnij ją oddechem

Na koniec porządnie wyszoruj zęby i wyczyść je nitką. W trakcie kolacji nie zamawiaj potraw z dużą ilością cebuli czy czosnku i nie pij piwa. Włóż do kieszeni paczkę gum do żucia. "Nieświeży oddech to najczęściej konsekwencja zjedzonych wcześniej potraw i papierosów. Absolutnie odradzam wszelkiego rodzaju dezodoranty do ust, bo przynoszą odwrotny skutek. Guma do żucia jest najlepszym sposobem, jaki do tej pory wymyślono" - twierdzi Jenny Cutler.

Men's Health 06/2008

Zobacz również:
Twoja forma rośnie, gdy odpoczywasz, a nie wtedy, gdy trenujesz. Wykorzystaj te 10 sposobów na regenerację, po których poczujesz się jak młody bóg.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA