[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Typy kochanek: konserwatywna

Kojarzysz powiedzenie, że kobieta powinna być damą na salonach i nieco bardziej swobodnie zachowywać się w łóżku? Kochanka konserwatywna bierze sobie do serca tylko jego pierwsza część. 

seks, uwodzenie, orgazm

Typ kochanki: Konserwatywna

Jaka jest

Konserwatywna kochanka dobrze czuje się w sytuacji bezpiecznej i przewidywalnej, nie cierpi niespodzianek. Jest praktyczna i oszczędna, ceni planowanie i punktualność. Jej najmocniejsze zalety to umiejętność organizowania uroczystych obiadów i rodzinnych weekendów.

Gdzie jej szukać

Często pracuje jako pracownik administracyjny, prawniczka czy księgowa. Poza tymi instytucjami trudno ją spotkać, bo bywanie jest według niej za drogie.

REKLAMA

Jak ją rozpoznać

Jeżeli w supermarkecie zauważysz dziewczyn ę z koszykiem, która ze skupionym wyrazem twarzy przelicza coś na kalkulatorze, będzie to niechybnie Pani Konserwatywna. Ubiera się schludnie, nienagannie i nudno. Wypowiada się autorytatywnie na każdy temat i lubi pouczać. Sama pije mało, więc i ciebie bardzo szybko powściągnie.

Twoja strategia

Ceni uwodzenie tradycyjne, czyli takie, jakie widziała na filmach i zakodowała sobie kiedyś jako jedynie słuszny model zalotów. Zdobędziesz ją, proponując wspólne przyrządzanie kolacji w domu, a potem pozmywasz. Masz szczęście, bo ona nie pozwala wydawać na siebie zbyt dużo pieniędzy; jest zbyt praktyczna. Jest skoncentrowana na szczegółach, więc będzie szczęśliwa, gdy wszystko przebiegnie według sprawdzonego przepisu.

W łóżku

Na większe szaleństwa na początku nie ma co liczyć. Wprowadzaj kreatywną grę miłosną powoli i ostrożnie, bo możesz ją zrazić. Często udaje orgazm, żeby ci sprawić przyjemność albo żeby mieć już spokój i zabrać się za czytanie książki o prawdziwej miłości. Ma jednak wiele innych zalet i jest doskonałą żoną.

Przeczytaj też: Kochanka emocjonalna

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij