Typy kochanek: konserwatywna

Kojarzysz powiedzenie, że kobieta powinna być damą na salonach i nieco bardziej swobodnie zachowywać się w łóżku? Kochanka konserwatywna bierze sobie do serca tylko jego pierwsza część. 

seks, uwodzenie, orgazm

Typ kochanki: Konserwatywna

Jaka jest

Konserwatywna kochanka dobrze czuje się w sytuacji bezpiecznej i przewidywalnej, nie cierpi niespodzianek. Jest praktyczna i oszczędna, ceni planowanie i punktualność. Jej najmocniejsze zalety to umiejętność organizowania uroczystych obiadów i rodzinnych weekendów.

REKLAMA

Gdzie jej szukać

Często pracuje jako pracownik administracyjny, prawniczka czy księgowa. Poza tymi instytucjami trudno ją spotkać, bo bywanie jest według niej za drogie.

Jak ją rozpoznać

Jeżeli w supermarkecie zauważysz dziewczyn ę z koszykiem, która ze skupionym wyrazem twarzy przelicza coś na kalkulatorze, będzie to niechybnie Pani Konserwatywna. Ubiera się schludnie, nienagannie i nudno. Wypowiada się autorytatywnie na każdy temat i lubi pouczać. Sama pije mało, więc i ciebie bardzo szybko powściągnie.

Twoja strategia

Ceni uwodzenie tradycyjne, czyli takie, jakie widziała na filmach i zakodowała sobie kiedyś jako jedynie słuszny model zalotów. Zdobędziesz ją, proponując wspólne przyrządzanie kolacji w domu, a potem pozmywasz. Masz szczęście, bo ona nie pozwala wydawać na siebie zbyt dużo pieniędzy; jest zbyt praktyczna. Jest skoncentrowana na szczegółach, więc będzie szczęśliwa, gdy wszystko przebiegnie według sprawdzonego przepisu.

W łóżku

Na większe szaleństwa na początku nie ma co liczyć. Wprowadzaj kreatywną grę miłosną powoli i ostrożnie, bo możesz ją zrazić. Często udaje orgazm, żeby ci sprawić przyjemność albo żeby mieć już spokój i zabrać się za czytanie książki o prawdziwej miłości. Ma jednak wiele innych zalet i jest doskonałą żoną.

Przeczytaj też: Kochanka emocjonalna

Zobacz również:
Lekarze coraz częściej przestrzegają przed niebezpiecznym trendem zwanym dry scooping, który staje się popularny wśród bywalców siłowni oraz użytkowników TikToka.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA