Typy kochanek: emocjonalna

Kobiety zmienne są, ale w łóżku zazwyczaj mają stałe upodobania. Zobacz, jakich mężczyzn, seks i związki lubi typ kobiety emocjonalnej. 

seks, uwodzenie, orgazm

Typ kochanki: Emocjonalna

Jaka jest

Kochanka emocjonalna jest ekspresyjna, uduchowiona i nastawiona pozytywnie do całego świata. Kocha dzieci, kwiaty i zwierzęta. Nieustannie jest w kimś zakochana.

REKLAMA

Gdzie jej szukać

Pracuje jako pielęgniarka, nauczycielka, psycholog, fryzjerka, kosmetyczka. Spotkasz ją na wystawie szkła artystycznego, na wieczorze poezji, w teatrze oraz na zebraniach Polskiej Akcji Humanitarnej.

Jak ją rozpoznać

Wygląda bardzo kobieco, ma długie włosy i lubi pastelowe kolory, chociaż jeśli jest bardzo młoda może preferować czerń. Sporo mówi o uczuciach i chętnie opowiada, jak uratowała wróbla z kocich szponów.

Twoja strategia

Ceni u mężczyzny wrażliwość, dlatego świetnie łapie się na typowo romantyczne gesty. Uwiedziesz ją dzięki kwiatom lub gdy włożysz list miłosny do jej spakowanej na delegację walizki. W sobotni wieczór zaproś ją na kolację do dobrej restauracji, a potem na film o miłości. Musisz mieć wypchany portfel, bo ona ceni twój gest. Warto wydać fortunę, by stworzyć niezapomniany nastrój.

Przeczytaj też: Kochanka intelektualistka

Najlepszy scenariusz uwodzenia to sceny z romansów: połóż ją delikatnie na dywanie i obsyp pocałunkami. Przekonasz ją do siebie, gdy dużo mówisz, używasz w rozmowie formy „my”, a kiedy ma gorszy dzień, przed zaciągnięciem jej do łóżka zapytasz „jak się czujesz?” lub „czy mogę coś dla ciebie zrobić?”. Słuchaj jej z uwagą i nigdy nie krytykuj za nadmierną wrażliwość.

W łóżku

Oddaje się zawsze do końca. Rozbudowana gra wstępna to dla niej świętość. Seks traktuje jak misterium i zdarza się jej płakać przy orgazmach. Nie przepada za ostrym seksem i udziwnieniami. Daje ciepło i czułość. W zamian wymaga tego samego od ciebie.

REKLAMA