Typy facetów w łóżku: kochanek wytrawny [Okiem kobiet]

Wielokrotnie pisaliśmy o typach kobiet w łóżku. Warto może nadmienić też nieco o rodzajach mężczyzn, których do owych łóżek płeć piękna zaprasza. Przed Wami kochanek wytrawny. Na analizę zaprasza firma "Casanova i synowie".

orgazm, seks, gra wstępna pozycje seksualne
Seks to nie pokaz akrobatyczny i nie trzeba w nim sprawności gimnastyka - wystarczy dobrze rozumieć się z partnerką.

Kochanek wytrawny

Pierwszym błędem, który popełniają mężczyźni, jest uleganie stereotypom. Myślimy o seksie w kategoriach własnej sprawności. Każdy z nas chce okazać się dobry w łóżku, móc robić to godzinami, być supersamcem, a nie patałachem. Pominąwszy już fakt, że tego rodzaju wyczynowa rywalizacja jest zazwyczaj głównym psychicznym powodem seksualnych niedomagań, to ważniejsze wydaje się co innego.

Myśląc w ten sposób, zamykasz się na potrzeby partnerki i sprowadzasz ją do roli seksualnego gadżetu, co kobiety bezbłędnie wyczuwają i czego bezwzględnie nie lubią. Obustronna, płynąca z seksu rozkosz opiera się na otwartości, współpracy, umiejętnym dotyku i spełnianiu oczekiwań partnera, które, zapewniamy cię, nie dotyczą twojej sześciogodzinnej erekcji. A jeżeli już dotyczą, to raczej w formie fantazji niemających nic wspólnego z realnymi potrzebami.

Drugim błędem jest przecenianie przez facetów wartości techniki seksualnej. Pewnie, że trzeba wiedzieć, czym kaczuszka wodę pije, znać anatomię swoją i partnerki, opanować podstawy łóżkowej choreografii, ale źle jest mylić doświadczenie i wprawę wytrawnego kochanka ze stałym członkostwem w Światowym Związku Seksualnych Akrobatów Powietrznych z siedzibą w Kluczborku. Jednym słowem, co za dużo to niezdrowo.

Ars amandi: 7 sekretów kochanka doskonałego

Opanowanie techniki rozwiązywania równań z dużą liczbą zmiennych jest zadaniem dla matematyka, nie uwodziciela. Rutyna zabija pożądanie i odsuwając na drugi plan sferę emocji, sprowadza seks do 100 śmiesznych ruchów miednicą. Nawet perfekcyjnie wykonane, nie zapisują się na długo w pamięci. Ani twojej, ani jej.

„Casanova i Synowie” radzą:

  • Kochanek wytrawny wie, że jego najważniejszym organem płciowym jest mózg. To właśnie on sprawia, nie penis, że wiesz, o czym ona myśli, nawet gdy o tym nie mówi, i czego pragnie, nawet gdy o to nie prosi. Także on podpowiada ci, jak jej to dać.
  • Założyciel naszej firmy, zanim posiadł kobietę, potrafił uwodzić ją godzinami rozmową. Wiedział, że porozumienie, otwartość, uwaga są częścią gry wstępnej, która nigdy się nie kończy i zawsze przynosi efekty.
  • Doskonal swą technikę seksualną, pamiętając, że nie ma dwóch takich samych kobiet. Każda jest inna i ma inne oczekiwania.
  • Zachowuj spokój. Gwałtowny seks w szatni podczas nudnego spektaklu jest fantastyczną sprawą, ale zdarza się rzadko. Częściej kończymy w sypialni, a tam nie ma się gdzie spieszyć. Daj jej poczuć, że uwielbiasz ją całą i rób to powoli. Długo oczekiwana rozkosz smakuje jeszcze lepiej.
  • Koniec aktu to jeszcze nie koniec seksu. Pieszczotliwe gesty, leniwa rozmowa, czułość są dalszym ciągiem tej samej gry, zwanej sztuką miłości. Ten, kto to zrozumie, może zostać partnerem w naszej firmie. Aplikacje poświadczone przez partnerkę prosimy wysyłać mailem.
REKLAMA