Typy facetów w łóżku: kochanek fatalny [Okiem kobiet]

Jest taki rodzaj mężczyzn, który może i nawet chętnie jest zapraszany do kobiecej alkowy, ale jeszcze chętniej panie się go z niej pozbywają. Firma "Casanova i synowie" przedstawia przypadek kochanka nie rokującego. Nie, że dobrze - wcale.

nieudany seks, błędy w łóżku
Czasem ciężko jest dostrzec swoje błędy. Dlatego najlepiej traktuj kobiety tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Kochanek fatalny

Czy znacie choć jednego faceta, który powiedziałby publicznie o sobie „jestem fatalnym kochankiem”? Takich zwierząt nie ma. Co to w ogóle znaczy „fatalny kochanek”? Było się przecież kiedyś z Danką i ona mówiła, że jestem najlepszy. Że potem odwracam się na bok i zasypiam? Pewnie że tak, bo jestem zmęczony. Że jak mi się chce figo-fago, to ją ciągnę do łóżka? Ciągnę, bo przecież jest moją dziewczyną i mieszkamy razem.

Że jak nie ma ochoty, to i tak ją przekonam? Jasne, jej „nie” naprawdę znaczy „tak”, tylko się przekomarza. Że nie prawię jej komplementów i nie mówię, że kocham? Przecież wiadomo, że kocham, skoro z nią jestem. Że ona sprząta, gotuje, zajmuje się dzieckiem, a ja z pilotem w garści zwalam się na fotel? Ludzie, litości, przecież ja pracuję i wracam skonany.

Parszywa trzynastka: 13 męskich błędów w łóżku

Że nie rozmawiam z nią o jej problemach, nie kupuję kwiatów, drobnych prezentów? O, przepraszam, kwiaty kupiłem na imieniny, prezenty robimy sobie pod choinkę, a problemów, i to naprawdę poważnych, a nie takich, mam od cholery w robocie.

„Casanowa i Synowie” radzą:

  • Po pierwsze, diagnoza – jesteś niestety fatalnym kochankiem.
  • Po drugie, prognoza – jeżeli nie zmienisz swego postępowania, do figo-fago zostaną ci agencje towarzyskie, bo twoje domowe się wyprowadzi. Kobieta po takim związku zakocha się w kolesiu, który, gdy będzie wyrzucać śmieci, przytrzyma jej pokrywę kubła i będzie wierzyła, że jest on reinkarnacją Don Juana. Koleś, nie kubeł, chociaż w tej sytuacji niczego nie można być pewnym.
  • Traktuj kobiety tak jak chciałbyś być sam traktowany.
  • Dotyk nie jest wyłącznie wstępem do stosunku, a łono i biust nie jedynym miejscem, które można pieścić. Po prostu, czasem ją normalnie przytul.
  • Rozmawiaj z nią o jej potrzebach i choć raz zrób w łóżku to, co ona lubi.
  • Jeżeli myślisz o udanym seksie w sobotę, rozpocznij grę wstępną w poniedziałek od zrobienia jej śniadania i pozmywania naczyń.
  • Przestań być cholernym macho, bo dajesz pretekst feministkom, aby nas wszystkich wykastrowały.
REKLAMA