Twoja zwycięska kampania

Żeby zdobyć idealną kobietę, musisz mieć plan. Bierz przykład z polityków podczas kampanii wyborczej - oni doskonale wiedzą jak zjednać sobie ludzi.  Sprawdź, jak w paru prostych krokach ułatwić jej wybór odpowiedniego kandydata.

seksowna brunetka bart78, shutterstock.com
fot. bart78, 2015, shutterstock.com

1. Zrób dobre pierwsze wrażenie

REKLAMA

Najskuteczniejsi politycy sprawiają, że wyborca przy pierwszym spotkaniu czuje się najważniejszy na świecie. Opanuj naturalną reakcję pożerania jej wzrokiem. Zamiast tego pomyśl o czymś, co dodaje Ci pewności siebie, np. przypomnij sobie najgorętszą laskę, jaką poderwałeś.

Jeśli wzrok wciąż ucieka Ci w stronę jej biustu, spójrz w dół – to sprawia, że wyglądasz na zasłuchanego.

2. Przy powitaniu pocałuj ją w policzek

Kiedy spotykasz kobietę, zawsze całuj ją w policzek. Politycy uwielbiają ten trik, bo pokazuje ich emocjonalną inteligencję. Powitaj ją, zachowując metrowy dystans.

Następnie zbliż się, dotknij jej prawej ręki i pocałuj w prawy policzek. Zminimalizowanie kontaktu cielesnego sygnalizuje szacunek, jednak taki pocałunek sugeruje prawdziwe zainteresowanie.

3. Bądź samcem alfa

David Cameron wie, że dobrze mieć pomocnika, który weźmie na siebie Twoje winy. To na Nicka Clegga spadły gromy podczas protestów przeciwko podwyższeniu podatków, podczas gdy premier siedział jak mysz pod miotłą.

Ty też miej pod ręką kumpla, który jest brzydszy albo mniej pewny siebie niż Ty. Kiedy gadasz z nim przy dziewczynie, klepnij go po ramieniu. To sprawia, że wyglądasz na samca alfa i zapewnia Ci wyższy status w jej oczach.

Niski tembr głosu, łagodny uśmiech, opanowanie czy kontakt wzrokowy - to wszystko elementy politycznego PR.

4. Usuń wstydliwe wiadomości i zdjęcia

Politycy dobrze wiedzą, że niektóre zdjęcia czy wiadomości nie powinny ujrzeć światła dziennego. Myśl przyszłościowo. Zdjęcie, które pod wpływem chwili wydaje się superzabawne, może wyglądać kretyńsko, wychwycone przez dziewczynę na Twoim Facebooku.

To samo dotyczy SMS-ów i maili. Jeśli mijają się z ogólnie przyjętym poczuciem normalności – kasuj je.

5. Odpowiadaj na krytykę

Sposób, w jaki reagujesz na słowny atak, wiele mówi o Tobie. Barack Obama jest w tym mistrzem. Wysłuchaj, co ma do powiedzenia druga osoba: masz moment, żeby to przetrawić. Następnie uśmiechnij się i odpowiedz.

Nie pozwól sobie włączyć agresora, bo pokażesz się z najgorszej możliwej strony. Podobnie postępuj, jeśli nie zgadzasz się z opinią dziewczyny: uśmiech, pauza, spokojna i zwięzła reakcja.

6. Wyglądaj dobrze na zdjęciach

Facet powinien umieć ustawić się do zdjęcia – nawet jeśli ma ono iść tylko na Facebooka. Ważna jest odpowiednia perspektywa: ujęcie powinno być nieco z dołu, gdyż będziesz wyglądał na postawnego i silnego.

Zawsze patrz ponad lewy górny róg aparatu i unikaj białych koszul, bo będziesz wyglądał blado i smętnie.

7. Bądź dyplomatą w łóżku

Sprawdź, co powinieneś powiedzieć nagiej kobiecie.

O, matko!

Masz tak gładką skórę, że chyba założę rzepy

Wystąpię o azyl w Twojej sypialni i będę tylko na Ciebie patrzył

Strasznie Cię pragnę

Całe życie straciłem na jakieś głupoty zamiast kochać się z Tobą

Czy nie mogłabyś cały czas chodzić nago? Nalegam

Nie gaś światła, szkoda Cię na ciemności

MH 04/14

REKLAMA