[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Trendy w owłosieniu łonowym i szpiegowanie partnerów - News MH

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Trendy w owłosieniu łonowym i szpiegowanie partnerów - News MH

Zmiany w trendach damskiej depilacji, romanse na siłowni oraz szpiegowanie mężczyzn to główne tematy naszego seksualnego newsa. Łapcie!

Depilacja Gładko czy naturalnie?
Aktywne kobiety mają większy temperament seksualny – tak wynika z badań przeprowadzonych przez portal Victoria Milan, który przeanalizował sportowe nawyki ponad miliona użytkowniczek z 22 krajów. „Posiadanie ładnej sylwetki i bycie fit dodaje pewności siebie i sprawia, że życie seksualne jest jeszcze lepsze” – mówi założyciel portalu, Sigurd Vedal. Najwięcej wysportowanych i jednocześnie skłonnych do romansu kobiet mieszka w Finlandii, Nowej Zelandii, Australii i Kanadzie.  

Randka na medal

Portal Sympatia.pl przepytał setki internautów, aby dowiedzie się, jak powinna wyglądać idealna randka. Otóż powinna się odbyć w sobotę (55%) po południu (49%) lub wieczorem (38%) i powinna trwać ok. 2-3 godziny. A oto tematy zakazane, które mogą kompletnie popsuć atmosferę.

REKLAMA

Poprzednie związki

40% respondentów stanowczo nie życzy sobie wysłuchiwania historii o swoich eks.

Pieniądze

24% uważa, że rozmowy o zarobkach oraz o tym, że drinki tutaj są drogie, kończą randkę.

Polityka

Nie wchodź na tę minę, bo będzie kwas. 23% woli ten temat omijać z daleka.

Zdrowie

18% było na randce z hipochondrykiem (z kim one się umawiają?!) i nie chce tego powtarzać.

Depilacja. Po co?

Znany niektórym z Was portal Redtube donosi, że moda na owłosienie łonowe wraca w pięknym stylu. Po dekadach panowania kroczy wygolonych na lalkę Barbie coraz więcej ludzi uważa, że włosy w tym miejscu są seksowne.

One nas szpiegują!

43 – Taki procent kobiet przyznaje się do kontrolowania aktywności swojego partnera w internecie, a także okazjonalnie jego telefonu – donoszą brytyjscy badacze. Brak danych o Polsce, ale głęboko wierzymy, że jest lepiej. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij