Trendy w owłosieniu łonowym i szpiegowanie partnerów - News MH

Zmiany w trendach damskiej depilacji, romanse na siłowni oraz szpiegowanie mężczyzn to główne tematy naszego seksualnego newsa. Łapcie!

Depilacja shutterstock.com
Gładko czy naturalnie?

Aktywne kobiety mają większy temperament seksualny – tak wynika z badań przeprowadzonych przez portal Victoria Milan, który przeanalizował sportowe nawyki ponad miliona użytkowniczek z 22 krajów. „Posiadanie ładnej sylwetki i bycie fit dodaje pewności siebie i sprawia, że życie seksualne jest jeszcze lepsze” – mówi założyciel portalu, Sigurd Vedal. Najwięcej wysportowanych i jednocześnie skłonnych do romansu kobiet mieszka w Finlandii, Nowej Zelandii, Australii i Kanadzie.  

REKLAMA

Randka na medal

Portal Sympatia.pl przepytał setki internautów, aby dowiedzie się, jak powinna wyglądać idealna randka. Otóż powinna się odbyć w sobotę (55%) po południu (49%) lub wieczorem (38%) i powinna trwać ok. 2-3 godziny. A oto tematy zakazane, które mogą kompletnie popsuć atmosferę.

Poprzednie związki

40% respondentów stanowczo nie życzy sobie wysłuchiwania historii o swoich eks.

Pieniądze

24% uważa, że rozmowy o zarobkach oraz o tym, że drinki tutaj są drogie, kończą randkę.

Polityka

Nie wchodź na tę minę, bo będzie kwas. 23% woli ten temat omijać z daleka.

Zdrowie

18% było na randce z hipochondrykiem (z kim one się umawiają?!) i nie chce tego powtarzać.

Depilacja. Po co?

Znany niektórym z Was portal Redtube donosi, że moda na owłosienie łonowe wraca w pięknym stylu. Po dekadach panowania kroczy wygolonych na lalkę Barbie coraz więcej ludzi uważa, że włosy w tym miejscu są seksowne.

One nas szpiegują!

43 – Taki procent kobiet przyznaje się do kontrolowania aktywności swojego partnera w internecie, a także okazjonalnie jego telefonu – donoszą brytyjscy badacze. Brak danych o Polsce, ale głęboko wierzymy, że jest lepiej. 

Zobacz również:
REKLAMA