[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

To nie gimnastyka - pozycje seksualne

Zbyt wiele wymyślnych figur spowoduje, że Twoja kobieta poczuje się jak cyrkowa akrobatka, a nie wspaniała kochanka. Droga do jej orgazmu może zostać przerwana szybko i brutalnie.

fot. Image Source
Misjonarska

Może i oklepana, ale świetna na dobry początek ze względu na możliwość utrzymania kontaktu wzrokowego. Niestety, sprzyja szybkiemu orgazmowi u mężczyzny. Aby kochać się dłużej i dać jej więcej przyjemności, utrzymuj nacisk na okolicę łechtaczki, jednocześnie ograniczając penetrację.

Pająk

Odchyl się do tyłu i usiądź, po czym przyciągnij ją do siebie. Podeprzyjcie się na dłoniach i unieście nieco biodra. Ta pozycja pozwala jej odczuwać głębszą, bardziej intensywną penetrację przy mniejszej ilości ruchów.

Jeździec tyłem

Poproś ją, by odwróciła się tyłem do Ciebie. Tym sposobem mocniej stymulujesz jej punkt G, a zmiana pozycji pozwoli Ci kochać się dłużej. Jeśli siedzenie okrakiem tyłem do Ciebie nie przypadnie jej do gustu, możecie wrócić do pająka lub spróbować widelcołyżki.

Piesek

To najbardziej zwierzęca, prymitywna pozycja i przez to najbardziej podniecająca dla mężczyzn. Może też dać wiele satysfakcji kobiecie ze względu na głęboką penetrację i mocną stymulację punktu G.

 

REKLAMA

fot. Image Source
Ciężarek

Do tej pozycji przyda wam się poduszka. Dzięki niej będziecie mogli nieco odsapnąć. Niech Twoja partnerka położy się na brzuchu z poduszką pod biodrami. Da Ci to lepszy dostęp do jej łona i zwiększy szanse na stymulację punktu G. Sam wesprzyj się na ramionach, by zbyt mocno jej nie przygnieść.

Leń

Oto kolejny ruch, który pozwoli wam utrzymać intymną atmosferę. Po prostu odchyl się do tyłu i przyciągnij ją do siebie. Dasz jej większą kontrolę, poczujecie prawdziwą bliskość, a nadejście Twojego orgazmu nieco się opóźni.

Widelcołyżka

Podobna do pozycji na łyżeczkę, ale nieco bardziej ambitna, jest doskonałym punktem wyjścia do innych kombinacji. Jeśli Twoja partnerka jest wygimnastykowana, możesz unieść jej nogę, by pogłębić penetrację i zwiększyć doznania - jej i swoje.

Fotelik

Gdy już opanujecie podstawy, zaczniecie doceniać psychologiczny aspekt różnych pozycji. Przykładowo pozycja na pieska daje Ci poczucie dominacji. Wystarczy jednak, że płynnie przejdziecie do fotelika z penetracją od tyłu, a to ona zajmie miejsce kierowcy.

Men's Health 07-08/2007

 

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij