To nie gimnastyka - pozycje seksualne

Zbyt wiele wymyślnych figur spowoduje, że Twoja kobieta poczuje się jak cyrkowa akrobatka, a nie wspaniała kochanka. Droga do jej orgazmu może zostać przerwana szybko i brutalnie.

Image Source (Compass)
fot. Image Source

Misjonarska

Może i oklepana, ale świetna na dobry początek ze względu na możliwość utrzymania kontaktu wzrokowego. Niestety, sprzyja szybkiemu orgazmowi u mężczyzny. Aby kochać się dłużej i dać jej więcej przyjemności, utrzymuj nacisk na okolicę łechtaczki, jednocześnie ograniczając penetrację.

Pająk

Odchyl się do tyłu i usiądź, po czym przyciągnij ją do siebie. Podeprzyjcie się na dłoniach i unieście nieco biodra. Ta pozycja pozwala jej odczuwać głębszą, bardziej intensywną penetrację przy mniejszej ilości ruchów.

Jeździec tyłem

Poproś ją, by odwróciła się tyłem do Ciebie. Tym sposobem mocniej stymulujesz jej punkt G, a zmiana pozycji pozwoli Ci kochać się dłużej. Jeśli siedzenie okrakiem tyłem do Ciebie nie przypadnie jej do gustu, możecie wrócić do pająka lub spróbować widelcołyżki.

Piesek

To najbardziej zwierzęca, prymitywna pozycja i przez to najbardziej podniecająca dla mężczyzn. Może też dać wiele satysfakcji kobiecie ze względu na głęboką penetrację i mocną stymulację punktu G.

 

Image Source (Compass)
fot. Image Source

Ciężarek

Do tej pozycji przyda wam się poduszka. Dzięki niej będziecie mogli nieco odsapnąć. Niech Twoja partnerka położy się na brzuchu z poduszką pod biodrami. Da Ci to lepszy dostęp do jej łona i zwiększy szanse na stymulację punktu G. Sam wesprzyj się na ramionach, by zbyt mocno jej nie przygnieść.

Leń

Oto kolejny ruch, który pozwoli wam utrzymać intymną atmosferę. Po prostu odchyl się do tyłu i przyciągnij ją do siebie. Dasz jej większą kontrolę, poczujecie prawdziwą bliskość, a nadejście Twojego orgazmu nieco się opóźni.

Widelcołyżka

Podobna do pozycji na łyżeczkę, ale nieco bardziej ambitna, jest doskonałym punktem wyjścia do innych kombinacji. Jeśli Twoja partnerka jest wygimnastykowana, możesz unieść jej nogę, by pogłębić penetrację i zwiększyć doznania - jej i swoje.

Fotelik

Gdy już opanujecie podstawy, zaczniecie doceniać psychologiczny aspekt różnych pozycji. Przykładowo pozycja na pieska daje Ci poczucie dominacji. Wystarczy jednak, że płynnie przejdziecie do fotelika z penetracją od tyłu, a to ona zajmie miejsce kierowcy.

Men's Health 07-08/2007

 

Zobacz również:
REKLAMA