Tinder i piłka nożna, czyli Mistrzostwa Świata romansu

Najnowsze (arcyważne!) badania udowodniły, że istnieje korelacja między Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, a Twoimi działaniami w aplikacjach randkowych. W skrócie: Tinder ON.

kobieta i Tinder Alex Ruhl / Shutterstock.com
Alex Ruhl / Shutterstock.com
Przewiduje się, że do 2019 roku około 2,5 miliarda ludzi będzie korzystało ze smartfonów. Z tej robiącej wrażenie liczby ponad 97 milionów co miesiąc spędza sporo czasu szukając szczęścia poprzez randkowe appki. W grę wchodzi Tinder oraz, mniej znane u nas, Bumble i Happn.

REKLAMA

Mówiąc prościej i całkiem szczerze: jeszcze nigdy w historii spotykanie nowych osób, budowanie z nimi relacji (raczej tych krótszych) i uprawianie niezobowiązującego seksu nie było tak proste.

Dlaczego piszemy o tym właśnie teraz? Prognozy seksualnej pogody firmy Tinder są następujące: przygotujmy się na rekordowo gorące lato. Zgodnie z nowymi danymi najpopularniejszej aplikacji wszystko zawdzięczamy piłkarskim Mistrzostwom Świata, które właśnie odbywają się na boiskach w Rosji. Choć to Cristiano Ronaldo i jemu podobni są na ustach całego globu, to Twoje akcje na randkowej giełdzie szybują w górę. Magia?

Badania, które udostępnił Tinder, pokazują, że podczas tegorocznego mundialu liczba połączonych ze sobą randkowiczów ("It's a match!" - wiesz, o co chodzi) wzrosła aż o 66%. Całkowita liczba "przesunięć w prawo" wzrosła zaś o 42%. Najwięcej zyskały profile, których użytkownicy jasno informowali, że uprawiają sport. Jakoś nas to nie dziwi.

Jak wytłumaczyć ten nagły skok aktywności użytkowników? Być może to ta wspaniała, letnia aura. A być może to magia emocji i sportu, który od lat łączy ludzi. I - między innymi - za to go kochamy.

Zobacz również:
Lee Phillips na okładkach MH pojawił się aż 29 razy. Tym razem przygotowanie formy było trudniejsze niż zwykle, ale strażak z Londynu udowodnił, że trenować da się w każdych warunkach.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA