[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.6

Test: czy jesteście kompatybilni?

Razem oglądacie telewizję, razem jecie, razem śpicie. Jest świetnie. Ale jaki będzie wasz związek za 5 lat? Czy dalej będziecie się tak dobrze razem bawić? Czy przetrwacie kryzysy i wciąż będziecie dla siebie atrakcyjni? Zrób test i sprawdź, czy do siebie pasujecie.
fot. Yuri Arcurs 2010/shutterstock.com
Mówią, że aby dowiedzieć się, jaka będzie nasza partnerka za wiele, wiele lat, trzeba uważnie przyjrzeć się jej matce. Oczywiście życzymy Ci, żeby teściowa była świetną, zadbaną i sympatyczną kobietą. Musisz jednak zachować czujność. Wraz z nadejściem ery operacji plastycznych, ośrodków spa, psychoterapii i kursów pozytywnego myślenia, przyszłe teściowe coraz częściej przybierają postacie wilków w owczych skórach. Dlatego warto zastosować inne metody przewidywania przyszłości.

Para psychologów i psychoterapeutów - Viola Nowacka i Marek Laube - skonstruowała test zgodny z koncepcją zdrowych związków partnerskich. Ujawnia on prawdę nie tylko o Twojej partnerce, ale także o Tobie, Twoich słabościach i nierealnych oczekiwaniach. Sprawdź, czy nie marnujesz czasu z niewłaściwą kobietą.

REKLAMA

Przeczytaj jej kolejne pytania i poproś o zwięzłą odpowiedź. Następnie porównaj odpowiedzi z kluczem testu. Istotna jest właściwa klasyfikacja odpowiedzi, więc tego wieczoru nie pij więcej niż trzy piwa, bo zinterpretujesz odpowiedzi zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Uwaga: jej odpowiedzi mogą nie pokrywać się dokładnie z naszymi, więc musisz wychwytywać ich sens. Przygotuj się na obie sytuacje - że wynik zasugeruje Ci i to, iż powinieneś z nią zostać, i że należy odejść, chociaż może to być dla Ciebie bolesne. Jeśli zdecydujesz się na rozstanie, prześlij nam jej telefon. Prawdopodobnie będzie potrzebowała wsparcia...

Zapisz wszystkie jej prawidłowe odpowiedzi na kartce - na końcu podsumuj je i sprawdź, czy na swoją partnerkę będziesz mógł zawsze, wszędzie i w każdych okolicznościach liczyć.

 1.


Na imprezie upijam się i zaczynam pleść jakieś niewiarygodne bzdury. Zataczam się i mówię, że jest mi niedobrze. Co robisz?

A. Jestem zażenowana i mówię wprost, że się zalałeś w trupa.

B. Dyskretnie, ale stanowczo cię wyprowadzam.

Właściwa odpowiedź: B

Czy ona jest w stanie uchronić Cię przed splamieniem reputacji albo, co gorsza, dywanu? Jeśli zacznie otwarcie wymyślać Ci, pouczać i prawić morały, to czego oczekiwać po niej w przyszłości? Nie żebyś na to nie zasługiwał, palancie. Ale jeżeli ona jest w stanie Ci pomóc, np. wylewając na swoją bluzkę czerwone wino po to, żeby odwrócić od Ciebie uwagę, to jest prawdziwą wspierającą partnerką. Ideał delikatnie wyprowadzi cię na zewnątrz i szepnie: "Chodźmy stąd. Chcę się kochać" (oczywiście wie, że nic z tego nie będzie).

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij