[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Test: czy jesteście kompatybilni?

Razem oglądacie telewizję, razem jecie, razem śpicie. Jest świetnie. Ale jaki będzie wasz związek za 5 lat? Czy dalej będziecie się tak dobrze razem bawić? Czy przetrwacie kryzysy i wciąż będziecie dla siebie atrakcyjni? Zrób test i sprawdź, czy do siebie pasujecie.
fot. Yuri Arcurs 2010/shutterstock.com
Mówią, że aby dowiedzieć się, jaka będzie nasza partnerka za wiele, wiele lat, trzeba uważnie przyjrzeć się jej matce. Oczywiście życzymy Ci, żeby teściowa była świetną, zadbaną i sympatyczną kobietą. Musisz jednak zachować czujność. Wraz z nadejściem ery operacji plastycznych, ośrodków spa, psychoterapii i kursów pozytywnego myślenia, przyszłe teściowe coraz częściej przybierają postacie wilków w owczych skórach. Dlatego warto zastosować inne metody przewidywania przyszłości.

Para psychologów i psychoterapeutów - Viola Nowacka i Marek Laube - skonstruowała test zgodny z koncepcją zdrowych związków partnerskich. Ujawnia on prawdę nie tylko o Twojej partnerce, ale także o Tobie, Twoich słabościach i nierealnych oczekiwaniach. Sprawdź, czy nie marnujesz czasu z niewłaściwą kobietą.

REKLAMA

Przeczytaj jej kolejne pytania i poproś o zwięzłą odpowiedź. Następnie porównaj odpowiedzi z kluczem testu. Istotna jest właściwa klasyfikacja odpowiedzi, więc tego wieczoru nie pij więcej niż trzy piwa, bo zinterpretujesz odpowiedzi zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Uwaga: jej odpowiedzi mogą nie pokrywać się dokładnie z naszymi, więc musisz wychwytywać ich sens. Przygotuj się na obie sytuacje - że wynik zasugeruje Ci i to, iż powinieneś z nią zostać, i że należy odejść, chociaż może to być dla Ciebie bolesne. Jeśli zdecydujesz się na rozstanie, prześlij nam jej telefon. Prawdopodobnie będzie potrzebowała wsparcia...

Zapisz wszystkie jej prawidłowe odpowiedzi na kartce - na końcu podsumuj je i sprawdź, czy na swoją partnerkę będziesz mógł zawsze, wszędzie i w każdych okolicznościach liczyć.

 1.


Na imprezie upijam się i zaczynam pleść jakieś niewiarygodne bzdury. Zataczam się i mówię, że jest mi niedobrze. Co robisz?

A. Jestem zażenowana i mówię wprost, że się zalałeś w trupa.

B. Dyskretnie, ale stanowczo cię wyprowadzam.

Właściwa odpowiedź: B

Czy ona jest w stanie uchronić Cię przed splamieniem reputacji albo, co gorsza, dywanu? Jeśli zacznie otwarcie wymyślać Ci, pouczać i prawić morały, to czego oczekiwać po niej w przyszłości? Nie żebyś na to nie zasługiwał, palancie. Ale jeżeli ona jest w stanie Ci pomóc, np. wylewając na swoją bluzkę czerwone wino po to, żeby odwrócić od Ciebie uwagę, to jest prawdziwą wspierającą partnerką. Ideał delikatnie wyprowadzi cię na zewnątrz i szepnie: "Chodźmy stąd. Chcę się kochać" (oczywiście wie, że nic z tego nie będzie).

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij