[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
2.9

Test: czy jesteś kochankiem doskonałym?

Czy wiesz, jak uwieść dziewczynę, która wpadła Ci w oko? Czy znasz patenty na to, by nie chciała wypuścić Cię z łóżka? Czy potrafisz rozpoznać jej seksualne potrzeby i odpowiednio je zaspokoić? Sprawdź swoją wiedzę w naszym teście.

Jeśli dobrze zdasz teoretyczną część testu, to zaproszę Cię na egzamin z praktyki... (fot. Antoine Verglas)
Testy z kolorowych magazynów przyciągają kobiecą uwagę silniej niż finał Ligi Mistrzów kibiców. Ale co mogłoby nas, normalnych przecież facetów, zmusić do rozwiązywania takiego testu? Na pewno tortury i na pewno gwarancja, że poprawne odpowiedzi przyniosą nam więcej spełnionych seksualnych okazji. Czyli, mówiąc krótko, dowiemy się, jak zaciągnąć kobietę do łóżka i jak ją tam zatrzymać. Nasz test jest właśnie o tym. Rozwiąż go i dowiedz się, czy postawiłeś ptaszka w dobrym miejscu. Licz w pamięci prawidłowe odpowiedzi, żeby na koniec poznać swój wynik.


TYGRYS ZACZYNA POLOWANIE

1. Kilka już razy zaprosiłeś świetną, kapitalną i, co najważniejsze, wyraźnie Tobą zainteresowaną dziewczynę do knajpy. Kolacja, wino i wracacie do Ciebie. Co zrobisz, aby wasza randka skończyła się w łóżku?

A. Zapalisz świece, włączysz Roda Stewarta i zaprosisz ją do tańca.

B. Zwabisz ją wprost do sypialni.

C. Nasi grają w nogę, więc zasiadasz przed telewizorem i robisz jej miejsce obok.

D. Proponujesz drinka, aby wlać w nią jeszcze trochę alkoholu i sobie dodać odwagi.

Właściwa odpowiedź: C

To oczywiste, że ją lubisz, chcesz lepiej poznać i liczysz na wzajemność. Dlaczego więc nie miałbyś jej wprowadzić w rytuały Twego codziennego świata i sprawić, aby zwykłym biegiem zdarzeń zadomowiła się w nim, a przy okazji sprawdzić, czy zaakceptuje Cię takim jakim jesteś naprawdę? Seks jest naturalną konsekwencją pewnej wspólnoty - dobra kolejność rzeczy nieuchronnie do niego prowadzi. Zachowaj jednak proporcje - jeżeli Twoim ulubionym rytuałem jest polerowanie paśników dla jeleni w domowej stolarni, którą urządziłeś na strychu, lub wypychanie wiewiórek, to jednak postaw na świece i wolne tańce. A przed pokazaniem jej swego królestwa wprowadź w życie punkt D. Najlepiej trzykrotnie.


TYGRYS SZYKUJE SIĘ DO SKOKU

2. Najważniejszy w grze wstępnej jest seks oralny, czyli cunnillingus.

A. Prawda.

B. Fałsz.

Właściwa odpowiedź: B

Cieszymy się razem z kobietami, że łechtaczka istnieje i, co więcej, istnieje właśnie w tym miejscu, a nie, na przykład, między trzecim a czwartym palcem prawej stopy, ale nawołujemy do rozsądku. Większość kobiet lubi seks oralny, ale rzucanie się z głową między ich uda w pierwszej minucie pieszczot traktują jako krępujące i instrumentalne. Gra wstępna to także pocałunki, przytulanie, pieszczoty całego ciała i potrzeba zobaczenia czasem Twojej twarzy, a nie tylko czubka Twojej głowy.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij