Test: czy jesteś kochankiem doskonałym?

Czy wiesz, jak uwieść dziewczynę, która wpadła Ci w oko? Czy znasz patenty na to, by nie chciała wypuścić Cię z łóżka? Czy potrafisz rozpoznać jej seksualne potrzeby i odpowiednio je zaspokoić? Sprawdź swoją wiedzę w naszym teście.

Antoine Verglas - Rodale Images
Jeśli dobrze zdasz teoretyczną część testu, to zaproszę Cię na egzamin z praktyki... (fot. Antoine Verglas)

Testy z kolorowych magazynów przyciągają kobiecą uwagę silniej niż finał Ligi Mistrzów kibiców. Ale co mogłoby nas, normalnych przecież facetów, zmusić do rozwiązywania takiego testu? Na pewno tortury i na pewno gwarancja, że poprawne odpowiedzi przyniosą nam więcej spełnionych seksualnych okazji. Czyli, mówiąc krótko, dowiemy się, jak zaciągnąć kobietę do łóżka i jak ją tam zatrzymać. Nasz test jest właśnie o tym. Rozwiąż go i dowiedz się, czy postawiłeś ptaszka w dobrym miejscu. Licz w pamięci prawidłowe odpowiedzi, żeby na koniec poznać swój wynik.

REKLAMA


TYGRYS ZACZYNA POLOWANIE

1. Kilka już razy zaprosiłeś świetną, kapitalną i, co najważniejsze, wyraźnie Tobą zainteresowaną dziewczynę do knajpy. Kolacja, wino i wracacie do Ciebie. Co zrobisz, aby wasza randka skończyła się w łóżku?

A. Zapalisz świece, włączysz Roda Stewarta i zaprosisz ją do tańca.

B. Zwabisz ją wprost do sypialni.

C. Nasi grają w nogę, więc zasiadasz przed telewizorem i robisz jej miejsce obok.

D. Proponujesz drinka, aby wlać w nią jeszcze trochę alkoholu i sobie dodać odwagi.

Właściwa odpowiedź: C

To oczywiste, że ją lubisz, chcesz lepiej poznać i liczysz na wzajemność. Dlaczego więc nie miałbyś jej wprowadzić w rytuały Twego codziennego świata i sprawić, aby zwykłym biegiem zdarzeń zadomowiła się w nim, a przy okazji sprawdzić, czy zaakceptuje Cię takim jakim jesteś naprawdę? Seks jest naturalną konsekwencją pewnej wspólnoty - dobra kolejność rzeczy nieuchronnie do niego prowadzi. Zachowaj jednak proporcje - jeżeli Twoim ulubionym rytuałem jest polerowanie paśników dla jeleni w domowej stolarni, którą urządziłeś na strychu, lub wypychanie wiewiórek, to jednak postaw na świece i wolne tańce. A przed pokazaniem jej swego królestwa wprowadź w życie punkt D. Najlepiej trzykrotnie.


TYGRYS SZYKUJE SIĘ DO SKOKU

2. Najważniejszy w grze wstępnej jest seks oralny, czyli cunnillingus.

A. Prawda.

B. Fałsz.

Właściwa odpowiedź: B

Cieszymy się razem z kobietami, że łechtaczka istnieje i, co więcej, istnieje właśnie w tym miejscu, a nie, na przykład, między trzecim a czwartym palcem prawej stopy, ale nawołujemy do rozsądku. Większość kobiet lubi seks oralny, ale rzucanie się z głową między ich uda w pierwszej minucie pieszczot traktują jako krępujące i instrumentalne. Gra wstępna to także pocałunki, przytulanie, pieszczoty całego ciała i potrzeba zobaczenia czasem Twojej twarzy, a nie tylko czubka Twojej głowy.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
Zobacz również:
Sportowcy włączają w swoje treningi interwały, bo HIIT prowadzi do wzrostu VO2max. A co, jeśli poprzestaniemy na samych interwałach? Czy kilkuminutowe treningi o bardzo dużej intensywności mogą być tak samo skuteczne, jak te klasyczne, trwające kilkadziesiąt minut?
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA