[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Facet idealny wg Summer Glau z Terminatora

W serialu "Terminator: kroniki Sary Connor", wydanym niedawno na DVD, Summer Glau gra seksownego androida z przyszłości, który stara się ocalić Ziemię od zagłady. Ale poza kadrem to ona szuka kogoś, kto by ją chronił. Jaki musi być facet, by była gotowa mu zaufać?

fot. Jim Wright
Jeśli faceci dzwonią wtedy, kiedy obiecali, kobiety czują się bardzo bezpiecznie. To dla nich ważne, a wielu mężczyzn tego po prostu nie łapie.

Doceniaj jej wysiłek

Summer uwielbia gotować. "Nic nie sprawia mi większej przyjemności, niż kiedy facet prosi o dokładkę - to znak, że mu smakowało. W takich momentach czuję się fantastycznie". Łatwizna.

Kup kalendarz i regularnie do niego zaglądaj

Nawet największy bukiet kwiatów przysłany dzień po urodzinach nie spełni swojej roli. Pamiętasz, co Summer mówiła o dotrzymywaniu obietnic? Spóźniony bukiet oznacza, że nie myślałeś o niej wtedy, kiedy powinieneś.

"Okazje są bardzo istotne. Nieważne co zrobisz, ważne, żebyś jakoś je uczcił. Po prostu powiedz: pamiętam, że dziś jest Twoje święto. Spraw, bym wiedziała, że o tym myślisz" - wyjaśnia Summer.

Bądź szczery

Jeśli obsługujesz klientów, nie udawaj wiceprezesa, myśląc, że jej zaimponujesz. Stanie się wprost przeciwnie. "Kłamstwo to najgorsza rzecz na świecie, jaką możesz zrobić. Bądź sobą, a nie udawaj kogoś innego. To nigdy się nie udaje".

REKLAMA

Kiedy pozwolić jej przejąć kontrolę

Summer Glau w serialu "Terminator: kroniki Sary Connor" gra władczą kobietę-robota. Poniżej wymieniliśmy trzy obszary życia, w których dobrze jest oddać kontrolę kobiecie. To pomoże wam obojgu.

  • wakacyjne przyjęcia: według szwedzkich badaczy kobiety aż o 66% częściej zapamiętują twarze niż mężczyźni.
  • gra na giełdzie: jak wynika z badań przeprowadzonych na Uniwersytecie Columbia, mężczyznom gra na giełdzie idzie gorzej niż kobietom, które osiągają wyższą stopę zwrotu.
  • sypialnia: "Kobiety otrzymują zbyt mało wsparcia, kiedy chcą być inicjatorkami w sypialni" - mówi dr Debby Herbenick, doradzająca Men's Health w sprawach seksu. Zachęć ją do aktywności. Ona poczuje się lepiej, a w rezultacie również Ty.

MH

STRONA 2 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij