[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Tatuaże, kolczyki, tipsy: co oznaczają?

Czy istnieje jakiś wspólny mianownik dla wszystkich tych kobiet ozdabiających swoje ciała tatuażami, kolczykami i innymi wymyślnymi ozdobami? Naukowcy i osoby obeznane w temacie twierdzą, że tak.

Kobieta z tatuażami i piercingiem Alternatywna wersja piękna? Jak najbardziej!

Tatuaż nad pośladkami

Nie przypadkiem został umieszczony w miejscu często pomijanym przez mężczyzn w pieszczotach, a dla wielu kobiet bardzo ważnym w grze erotycznej. „Ona po prostu mówi Ci – pisze Amy Krakow, autorka dzieła "Księga tatuaży" – gdzie chce być dotykana, ale nadto, ten typ tatuażu – szczególnie jeżeli to jakiś wzór etniczny – odsłania jej naturę i zainteresowanie sprawami duchowymi”.  

Tipsy

Chce sprawiać wrażenie osoby z klasą, ale prawie na pewno jest kasjerką w supermarkecie lub kimś w tym rodzaju. Uwaga: po pierwsze, pod tipsami jest kopalnia bakterii i łatwo o infekcję, jeśli Cię zadrapie podczas seksu. Po drugie, jeżeli pracuje, nienawidzi swej roboty i rzuci ją przy pierwszej okazji. A to oznacza, że utrzymanie was spadnie na Ciebie.

REKLAMA

Szminka na ustach

Szminka ma zwrócić Twoją uwagę na jej usta. Te z kolei – wydatne, rozchylone i błyszczące – sprawiają, że zaczynamy myśleć o innych wargach. Czerwone usta znamionują namiętność, lekki róż – kobietę chłodną, która kontroluje rzeczywistość i (prawdopodobnie) Ciebie, a bezbarwny błyszczyk – sprawiający, że usta wydają się pełniejsze – sugeruje osobę zmysłową i otwartą na nowe doznania.

Skoro już przy ustach jesteśmy, pamiętaj, że to dla kobiet bardzo ważna strefa erogenna. Zobacz, jak się z nią obchodzić.

Kolczyk w języku

Prawdopodobnie wymyślono go po to, by wzmocnić doznania podczas pocałunków i seksu oralnego. Ale chodzi o coś więcej niż fantastyczne fellatio. „Tu mamy do czynienia z kobietą pewną siebie – mówi profesor Michael Cunningham, psycholog na Uniwersytecie Louisville – która mówi do nas: mam w sobie tyle energii i jestem tak silna, że mogę sobie wbić coś w język i spokojnie nadal funkcjonować. To wyraźny wskaźnik witalności i dobrej kondycji”.

Tatuaż na brzuchu

Taka ozdoba ma nam wyraźnie pokazać, że okazicielka jest płodna lub też gotowa do spłodzenia dziecka. Antropolodzy i seksuolodzy skłaniają się do teorii, że mężczyźni nie oceniają swych partnerek na podstawie twarzy, ale raczej podświadomie oceniają stosunek bioder do obwodu pasa. Ściągnięcie ich uwagi na tę część ciała może być zadziwiająco skuteczną strategią uwodzenia.

Piercing w nosie

„Kolczyk w nosie znamionuje fascynację egzotyką, ponieważ jego źródła tkwią w Indiach i na Bliskim Wschodzie – twierdzi M. Cunningham – nawet jeżeli nie jest to tęsknota do końca uświadamiana”. Zaproszenie do etnicznej knajpy może być dobrym początkiem znajomości. Natomiast jeżeli jest ich więcej, patrz niżej – „kolczyk w uchu”.

Kolczyk w uchu

Kobieta z kilkoma kolczykami w uchu oczekuje od życia więcej, ciągle więcej. Jeden kolczyk jest fajny, trzy są trzy razy fajniejsze, a co dopiero sześć! Przekłada się to na życie – dziesiątki par butów, dżinsów i tabuny eksnarzeczonych, ale być może też orgazmów, bo przecież trzy są fajniejsze niż jeden. 

Chciałbyś zrobić sobie tatuaż, ale się wahasz? Zobacz, na co warto zwrócić uwagę.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij