[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Tajemnice w związku: 6 rzeczy, o których lepiej jej nie mówić

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Tajemnice w związku: 6 rzeczy, o których lepiej jej nie mówić

Podobno kiedy ludzie się kochają, nie mają przed sobą żadnych tajemnic. Podobno. Podobno też czarne wołgi porywają dzieci, a czterolistna koniczyna zapewnia wygraną w totka. Litości...

seksowna dziewczyna fot. Shutterstock
Jasne, że poważny związek powinien być zbudowany na silnych fundamentach, takich jak szczerość, uczciwość, lojalność. Umówmy się jednak, że ani Ty nie jesteś święty, a i jej daleko do aureolki nad głową. Czy rzeczywiście musicie wiedzieć o wszystkich, ale to wszystkich swoich grzeszkach? Według nas – nie. Wyspowiadanie się z niektórych przewinień na pewno nie wzmocni waszego związku, a może zaważyć na jego przyszłości. Oczywiście zdecydujesz sam. Tak tylko podpowiadamy, o czym sami powiedzielibyśmy ukochanym, a kiedy zamknęlibyśmy gębę na kłódkę.

69% facetów ukrywa, jak często się masturbuje - MILCZ

Jeżeli między wami świetnie się układa i jesteś zadowolony z seksu, nie musicie gadać o Twoich wyskokach solo. Poza tym one prawie zawsze znają prawdę i, szczerze mówiąc, mają to gdzieś.

83% czuło pociąg do innej kobiety - MILCZ

Nie masz zamiaru robić czegokolwiek więcej niż maślanych oczu, tak? Więc zachowaj dla siebie niewinne fantazje o koleżance z pracy. Jeżeli nie zrobiłeś nic złego, nie ma sensu sprawiać swojej dziewczynie przykrości.

36% facetów udawało orgazm - MÓW

Zaburzenia erekcji albo obniżenie libido to nie tylko Twój problem. Nawet jeżeli spróbujesz to ukryć, ona wyczuje, że coś jest nie tak. Nie bój się o własne ego – przyznanie się do słabości sprawi, że w jej oczach zyskasz, nie stracisz na męskości.

14% było z prostytutką, mając żonę lub dziewczynę - MILCZ

Nie mów, ale jeżeli to był naprawdę jednorazowy głupi wyskok i nigdy – ale naprawdę nigdy – nie zamierzasz go powtórzyć. Zabija Cię poczucie winy? Zwierz się księdzu albo terapeucie zamiast swojej partnerce. Poważnie – to rozwali wasz związek.

68% wstydzi się swoich wyszukiwań na stronach porno - MÓW

Nie musisz od razu robić jej całego seansu, ale zbyt skrupulatne usuwanie historii przeglądania może wzbudzać podejrzenia. Po prostu zapytaj ją, gdzie leżą jej granice, jeśli chodzi o filmy dla dorosłych.

37% ukrywa fetysz przed swoją partnerką - MÓW

Jeżeli kiedykolwiek chcesz zrealizować swoją fantazję, musisz jej o niej powiedzieć. Jeśli potrzebujesz pretekstu, wspomnij, że czytałeś o tym artykuł w Men's Health.

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij