Tajemnice kobiet: związki, seks, uwodzenie

One naprawdę się od nas znacznie różnią i to na tyle, że czasem trzeba mocno główkować, o co im chodzi. Na szczęście masz MH, a my mamy swoich szpiegów w niebezpiecznym, damskim świecie. Oto ich bezcenne doniesienia.

Tajemnice kobiet shutterstock.com

Może ona faktycznie lubi filmy akcji, ale naprawdę to kocha mówiące zwierzę ta...

Kobiety na początku znajomości usiłują zaprezentować swoim facetom tę bardziej męską, „kumpelską” stronę swojej osobowości. Dowiadujesz się, że jako dziewczynka chodziła po drzewach i grała w piłkę. Razem z Tobą pęka ze śmiechu z kawałów o Chucku Norrisie.

Lubi piwo. Bardzo chętnie spróbuje z Tobą skoczyć na bungee. Ale wkrótce zobaczysz jej drugie oblicze. Zacznie się od chęci wypożyczenia filmu „Madagaskar”, a potem nastąpi propozycja gry w scrabble w sobotni wieczór.

Rada MH: Pozwól jej na to. Nic nie działa na kobiety bardziej rozluźniająco. Poprawi jej to humor lepiej niż prozac.

Jej przyjaciółki wiedzą o tobie wszystko

Zakochana kobieta nie potrafi nie podzielić się swoim nowym szczęściem z przyjaciółkami. Na początku waszego związku stanowisz najważniejszy element jej życia, a jej przyjaciółki są informowane na bieżąco, co też fantastycznego ostatnio powiedziałeś lub zrobiłeś. Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby to opisywała z detalami na swoim blogu, poszerzając tym samym grono osób śledzących wasz związek.

Radam MH: Kiedy spotkasz przypadkiem którąś z jej kumpelek, nie zapomnij zapytać, jak stoją Twoje akcje.

Im bardziej protestuje, słysząc komplementy, tym bardziej ich potrzebuje

Jeżeli przyjmuje Twoje wyrazy podziwu bez mrugnięcia okiem, tak jakby jej się to słusznie należało, znaczy, że jest pewna siebie i zna swoją wartość. Jeżeli natomiast, czerwieniąc się, mówi „No przestań”, „Nie wierzę” albo coś równie głupiego, to masz do czynienia z kłębkiem kompleksów.

Rada MH: Mów jej komplementy jak najczęściej. Powolutku przekonasz ją, że jest świetna. A to podstawa, żeby zrobić z niej doskonałą kochankę.  

Mówi, że nigdy przedtem tego nie robiła? Robiła. Wiele razy.

Jeżeli słyszysz, że jesteś pierwszym mężczyzną, który namówił ją na odrobinę perwersji w łóżku, prawdopodobnie ściemnia. Większość kobiet wierzy, że nawet najwrażliwszy facet lubi dominować w łóżku i są na tyle miłe, żeby nie pozbawiać ich tej przyjemności. Za kilka tygodni, w najgorszym wypadku za kilka miesięcy jej prawdziwa natura da o sobie znać.

Rada MH: Możesz przyspieszyć ten proces, „przypadkowo” zostawiając jedwabny szalik przywiązany do ramy łóżka.

Sukienkę, którą ma na sobie, kupiła cztery godziny temu.

Na randkę z nowo poznanym facetem nie wkłada się starego ciucha. Od kiedy Cię poznała, wydała co najmniej kilkaset złotych na nowe ciuchy, bieliznę i kosmetyki. Doceń to. Zachwyć się. Przesuń palcami po gładkim materiale sukienki.

Rada MH: Zanim ją całkiem rozbierzesz, pozwól jej pouwodzić Cię w tej pięknej, nowej, koronkowej bieliźnie.

Połowa z jej ekstatycznych jęków i westchnień jest udawana

To nie ma nic wspólnego z Twoimi umiejętnościami. Możesz być naprawdę wspaniałym kochankiem, a mimo to ona może mieć trudności z orgazmem. Tak bywa na początku. Kobieta jest zwykle zbyt przejęta tym, jak wygląda w Twoich oczach, żeby się w pełni rozluźnić. 

Rada MH: Nie zrażaj się. Cierpliwości, a prędzej czy później usłyszysz autentyczne „Oooch”.

Tajemnice kobiet shutterstock.com

Zajmuje się zawodowo czymś naprawdę godnym uwagi

Nie chce przyznać, że w pracy jest naprawdę ważną osobą? Kobiety w odróżnieniu od mężczyzn nie budują swojego poczucia wartości na osiągnięciach zawodowych. Poza tym wie doskonale, że faceci często boją się kobiet na stanowiskach.

Rada MH: Mów z dumą o jej pracy w towarzystwie. Niech wie – jesteś na tyle pewny siebie, że nie boisz się jej osiągnięć.

Jej uczucia są wypisane na jej twarzy

Jeżeli jest w Tobie naprawdę zakochana, nie potrafi ukryć szczęśliwego, zachwyconego uśmiechu, kiedy widzi Cię pierwszy raz danego dnia, a nawet ilekroć wchodzisz do pokoju.Według kobiet, uczucia, których się nie okazuje, nie mają znaczenia.

Rada MH: Jeśli chcesz, żeby uwierzyła w szczerość Twoich uczuć, okazuj je jak najczęściej.

Cokolwiek powiesz, może być użyte przeciwko tobie. W swoim czasie.

Na początku znajomości wydaje Ci się, że możesz swobodnie opowiadać jej o swoich przygodach z kobietami, o swoim stosunku do narkotyków, o swoich fantazjach. Wydaje Ci się, że ona chce Cię po prostu lepiej poznać. Otóż podczas pierwszych kłótni przekonasz się, że każda informacja, odpowiednio zinterpretowana, może wrócić do Ciebie jako argument na rzecz Twojego podłego charakteru. Powiedz wtedy: „Jeśli nie możemy być ze sobą szczerzy, to co z nas za para?”

Zbiera informacje o twoich byłych

Gdyby mogła, namierzyłaby Twoje eks i przesłuchała je na okoliczność waszych związków oraz na temat przyczyn waszego rozstania. Na szczęście nie jest jasnowidzem i czeka, aż sam jej podsuniesz jakieś wskazówki.

Rada MH: Sprawa jest prosta - opowieści o swoich eks ogranicz do niezbędnego minimum. Niech jej wyobraźnia nie ma wielkiego pola do popisu.

Ocenia cię po książkach, które czytasz

Ulubiona muzyka i filmy mówią wiele o człowieku, to jasne. Ale najbardziej interesują ją tytuły książek na Twoich półkach. Szybki rzut oka i już wie, czy ma do czynienia z analfabetą, czy z facetem na poziomie.

Rada MH: Zdobywasz punkty za biografie, książki historyczne i literackie nowości. Nie zaszkodziłoby, gdybyś niektóre przeczytał.

Ona też się trochę boi zaangażowania

Przyjęło się uważać, że to kobietom bardziej zależy na związku. Ale w głębi duszy ona też jest niepewna, czy to jest właśnie to. Dlatego często zaczyna się dziwnie zachowywać w momencie, kiedy możesz mówić już o niej moja dziewczyna.

Rada MH: Najlepsze lekarstwo na wahania jej nastroju to spokojny wieczór we dwoje, rozmowa i lampka wina. 

Zobacz również:
REKLAMA