Szybki seks: jej orgazm w 15 minut

Nie potrzeba Ci godzin tantrycznego seksu, żeby tę noc zapamiętała na długo.

seksowna kobieta szybki numerek fot. Shutterstock
fot. Shutterstock
Długie noce pełne seksu są OK. Ale czasem człowiek ma ochotę na niegrzeczny, szybki numerek.

REKLAMA

Seksuolodzy z Instytutu Kinseya dowodzą,że statystyczna kobieta może mieć orgazm po 10-20 min seksu. I zapewniamy, że od czasu do czasu Twoja partnerka ma ochotę na szybki numerek.

1. 15 minut wcześniej

Poświęć 3 minuty na pocałunki. Badania na Lafayette College w USA dowodzą, że całowanie obniża poziom hormonu stresu, a tym samym skraca czas, jaki potrzebujecie do pełnego podniecenia. Całuj ją w usta, ale niech Twoje wargi od czasu do czasu powędrują w stronę jej szyi.

W tym czasie Twoje ręce sprawnie pomagają jej pozbywać się garderoby. Christine Webber, psychoterapeutka, radzi nie zapominać o komplementowaniu kolejno odsłanianych części ciała – Twoje słowa zachwytu podniecają ją nie mniej niż gorące pocałunki.

2. 12 minut wcześniej

Twoja partnerka jest już prawie naga, ale pozwól jej jeszcze pozostać w bieliźnie. „Pieść jej ciało przez material – radzi Webber. – Skoncentruj sie raczej na drażnieniu niż bezpośredniej stymulacji”. Dopiero po chwili uwolnij ją z bielizny.

Wyciśnij na palce trochę żelu intymnego o smaku truskawkowym i zacznij ją delikatnie pieścić wewnątrz pochwy. Naukowcy z amerykańskiej Association for Chemical Reception Sciences odkryli, że zapach truskawek działa podniecająco na kobiece zmysły.

3. 10 minut wcześniej

Zgodnie z tym, co mówi nam doświadczenie oraz Masters&Johnson Institute, pieszczoty oralne stanowią najpewniejszą drogę do orgazmu dla 80% kobiet. Lou Paget, autorka książki „Wspaniały kochanek”, poleca metodę Kivina. Jedną ręką unieś lekko skórę nad jej łechtaczką, a następnie przesuwaj językiem tam i z powrotem po trzonie łechtaczki.

Będziesz wiedział, czy dobrze się spisujesz, kładąc środkowy palec w punkcie między wejściem do pochwy a odbytem. Powinieneś w tym miejscu wyczuć mimowolne przedorgazmowe skurcze. To czas, żeby się zatrzymać.

REKLAMA

REKLAMA

Seks analny, seks BDSM, seks oralny shutterstock.com
7 minut wcześniej Jej orgazm nadchodzi średnio po 7 minutach od rozpoczęcia penetracji, więc to doskonały moment na wejście w nią. Unikaj mocnych, głębokich pchnięć. W pozycji misjonarskiej kołysz się w przód i w tył, tak aby penisem drażnić jej łechtaczkę.

REKLAMA

1 minuta wcześniej

Nie popełniaj typowego błędu i nie zmieniaj pozycji, bo jej podniecenie opadnie. Kobiety tego nie znoszą. Jeżeli widzisz, że jej orgazm jest tuż-tuż, po prostu kontynuuj to, co robisz, w tym samym rytmie – aż do finału. Po wszystkim przytul ją i powiedz, że było Ci wspaniale.

Zobacz również:
Nie ma sensu tracić czasu na ćwiczenia tylko na brzuch. Scyzoryk z wyciskaniem sprawi, że brzuch będzie jak brzytwa.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA