[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Kobiecy orgazm w 15 minut: jak to zrobić?

One uwielbiają wielogodzinne pieszczoty, ale to nie znaczy, że nie mają ochoty na słynny szybki numerek. Sprawdź, co zrobić, by nawet podczas najkrótszej chwili upojenia ona dostała to, czego pragnie.

Szybki numerek, kobiecy orgazm fot. shutterstock.com
15 minut wcześniej

Poświęć 3 minuty na pocałunki. Badania na Lafayette College w USA dowodzą, że całowanie obniża poziom hormonu stresu, a tym samym skraca czas, jaki potrzebujecie do pełnego podniecenia. Całuj ją w usta, ale niech Twoje wargi od czasu do czasu powędrują w stronę jej szyi.

W tym czasie Twoje ręce sprawnie pomagają jej pozbywać się garderoby. Christine Webber, psychoterapeutka, radzi nie zapominać o komplementowaniu kolejno odsłanianych części ciała – Twoje słowa zachwytu podniecają ją nie mniej niż gorące pocałunki.

 

REKLAMA

Szybki numerek, kobiecy orgazm fot. shutterstock.com
12 minut wcześniej

Twoja partnerka jest już prawie naga, ale pozwól jej jeszcze pozostać w bieliźnie. „Pieść jej ciało przez material – radzi Webber. – Skoncentruj sie raczej na drażnieniu niż bezpośredniej stymulacji”. Dopiero po chwili uwolnij ją z bielizny. Wyciśnij na palce trochę żelu intymnego o smaku truskawkowym Durexa i zacznij ją delikatnie pieścić wewnątrz pochwy. Naukowcy z amerykańskiej Association for Chemical Reception Sciences odkryli, że zapach truskawek działa podniecająco na kobiece zmysły.

 

Szybki numerek, kobiecy orgazm fot. shutterstock.com
10 minut wcześniej

Zgodnie z tym, co mówi nam doświadczenie oraz Masters&Johnson Institute, pieszczoty oralne stanowią najpewniejszą drogę do orgazmu dla 80% kobiet. Lou Paget, autorka książki „Wspaniały kochanek”, poleca metodę Kivina. Jedną ręką unieś lekko skórę nad jej łechtaczką, a następnie przesuwaj językiem tam i z powrotem po trzonie łechtaczki.

Będziesz wiedział, czy dobrze się spisujesz, kładąc środkowy palec w punkcie między wejściem do pochwy a odbytem. Powinieneś w tym miejscu wyczuć mimowolne przedorgazmowe skurcze. To czas, żeby się zatrzymać.

 

Szybki numerek, kobiecy orgazm fot. shutterstock.com
7 minut wcześniej

Jej orgazm nadchodzi średnio po 7 minutach od rozpoczęcia penetracji, więc to doskonały moment na wejście w nią. Unikaj mocnych, głębokich pchnięć. W pozycji misjonarskiej kołysz się w przód i w tył, tak aby penisem drażnić jej łechtaczkę.

 

Szybki numerek, kobiecy orgazm fot. shutterstock.com
1 minuta wcześniej

Nie popełniaj typowego błędu i nie zmieniaj pozycji, bo jej podniecenie opadnie. Kobiety tego nie znoszą. Jeżeli widzisz, że jej orgazm jest tuż-tuż, po prostu kontynuuj to, co robisz, w tym samym rytmie – aż do finału. Po wszystkim przytul ją i powiedz, że było Ci wspaniale. 

MH 11/10

 

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij