Szkoła uwodzenia: jak poderwać feministkę?

Zapomnij o walce płci i przestań się bać słowa „feministka”. Okazuje się bowiem, że współczesne zmiany obyczajowe nigdy wcześniej nie były tak korzystne dla facetów. Sprawdź, kim naprawdę są współczesne sufrażystki i jak znaleźć z nimi seksualne porozumienie.

Szkoła uwodzenia: jak poderwać feministkę? PawelSierakowski 2015/ shutterstock
fot. PawelSierakowski 2015/ shutterstock

3. Bez ograniczeń

REKLAMA

Kobiety, które deklarują się jako feministki, mają najbardziej udane życie seksualne – taki wniosek płynie ze wszystkich badań. Dlaczego? Po pierwsze – stawiają na równouprawnienie i nie widzą najmniejszego powodu, aby kobiety nie mogły mieć takiej samej frajdy z seksu, jak faceci.

„Mogę być feministką, ale w łóżku jestem totalną anarchistką”

Albo żeby z seksem miało się łączyć jakieś poczucie winy – to relikt słusznie minionych czasów patriarchatu. Po drugie – wierzą w otwartą, uczciwą komunikację, co oznacza, że nie akceptują tych wszystkich podchodów, udawania, mizdrzenia się, tego całego „a chciałabym, a boję się”. Gdy mówią „nie”, to znaczy nie. Nie licz na to, że tylko tak mówią i czekają na to, żebyś naciskał mocniej. Może się to dla Ciebie skończyć źle.

Ale za to, gdy feministka podejmie samodzielną i niezależną decyzję, że warto iść z Tobą do łóżka, to naprawdę będzie coś. Tylko pamiętaj – one wierzą w umowę społeczną, czyli lubią na początek określić zasady. Np. wiązanie wykluczone, ale seks analny OK. Klapsy tak, ale z gorącym woskiem wynocha.

Musisz mieć świadomość, że Tobie też przysługuje prawo otwartej komunikacji na temat swoich pragnień. Ona jest otwarta na negocjacje. I co jest jeszcze fajne – wyzwolona kobieta nie będzie leżeć jak księżniczka: możesz się spodziewać, że będzie równie aktywna i pomysłowa, jak Ty.

4. A co potem?

Skłonność do uczciwego stawiania sprawy rozciąga się też na chwile po seksie, a nawet na następny poranek. Ona nie oczekuje kłamstw i fałszywych zapewnień z Twojej strony, jeżeli faktycznie chemii starczyło tylko na kilka godzin.

Podobnie nie oczekuje, że się jej oświadczysz po pierwszym razie, nawet jeżeli seks był faktycznie fantastyczny. Akceptuje seks bez zobowiązań, pod warunkiem że nikt nikogo nie oszukuje wizją związku. Ale niech Cię nie zwiedzie jej prawie męskie podejście do sprawy.

Feministka jak każda kobieta ceni dżentelmenów. Czyli – jeżeli noc spędziliście u Ciebie, to zrób rano śniadanie (wegetariańskie) oraz kawę (fair trade) z mlekiem sojowym i po miłej śniadaniowej konwersacji zadbaj o to, żeby bezpiecznie dotarła do domu. Jeżeli jesteś u niej i chcesz się wcześniej zmyć, to podziękuj za miłe chwile (jak śpi, to zostaw kartkę i swój numer telefonu).

Ale nigdy nie obiecuj, że zadzwonisz, jeżeli nie masz takiego zamiaru. Chcesz wypróbować taką formę relacji, w której jest seks, ale nie ma związku? Z feministką to jest możliwe, pod warunkiem że układ jest fair.

A to oznacza, że tyle samo bierzecie i dajecie i nikt nie czuje się wykorzystywany. W stosunku do kobiety, z którą łączy Cię seks bez zobowiązań, obowiązują Cię te same dżentelmeńskie zasady, co w odniesieniu do innych kobiet.

Zrób jej prezent

Żadna kobieta nie jest odporna na romantyczne gesty. Ale to ma być coś z pomysłem.

1. Książka „W powietrzu”Ingi Iwasiów 

Nowa powieść pisarki feministki.

Dlaczego? Bo traktuje o seksualnym wyzwoleniu kobiety i zawiera mnóstwo erotyzmu.

2. Czekolada fair trade 

szczyptaswiata.pl.

Dlaczego? Przy produkcji nie korzystano z niewolniczej pracy dzieci, więc jest to afrodyzjak bez winy.

3. Kurs gotowania wege (albo innego, jak woli) .

instytut-sztuki-kulinarnej.pl

Dlaczego? Wspólne gotowanie to jeden z ulubionych rodzajów gry wstępnej według feministki.

4. Wibrator Królik Layla Camelie 

lovestore.barbarella.pl

Dlaczego? Nie o to chodzi, aby dać jej swojego zastępcę, tylko żeby pamiętała o Tobie, gdy jesteś daleko. 

Jak zacząć?

Charlie Nox, coach randkowy, radzi, jakie słowa będą najlepsze na początek.

Nie mów: „Uważam, że w naszym kraju nadal panują patriarchalne prawa, które dyskryminują kobiety”

Przede wszystkim nie przesadzaj. Pomyśli, że sobie robisz jaja z rzeczy dla niej ważnej.

Spytaj: „Co ostatnio czytałaś?”

Każda kobieta lubi, gdy interesujesz się tym, co ją interesuje. A literatura pisana przez feministycznie zorientowane kobiety rozwija się w naszym kraju prężnie.

Nie mów: Ani słowa o traktowaniu zwierząt rzeźnych

Pewnie chcesz zagadnąć o coś, co zobaczyłeś na jej profilu. Bardzo ładnie z Twojej strony, ale nie zapominaj, że to ma być jednak randka w sympatycznej atmosferze.

Powiedz: Podziel się swoimi poglądami o świecie

Facet, który szczerze mówi, w co wierzy, czym się przejmuje, czego obawia, jest seksowny, nawet jeżeli ona nie do końca podziela jego poglądy.

Nie mów: „Myślałem, że jesteście lesbijkami’

To zdanie sugeruje, że rzeczywiście jesteś totalnym szowinistą, który chce poderwać dziwoląga feministkę w nadziei na trójkącik z jej koleżanką.

Powiedz: „Uraziłem Cię? Przepraszam, nie chciałem”

Dosyć łatwo facetowi urazić niesłychanie przejętą i pozbawioną poczucia humoru aktywistkę. Przeproś i znikaj. Brak humoru jest męczący.

Fantazje erotyczne feministek

„Jestem przebrana za cheerleaderkę, a kapitan drużyny bierze mnie od tyłu w męskiej szatni. Pewnie dlatego mnie to kręci, bo mimo że jestem Amerykanką, nigdy nie byłam cheerleaderką”  

Joanna Angel, feministka i aktorka porno  

„Leżę na wznak z rozchylonymi nogami, a czterech albo pięciu facetów patrzy na mnie. Dziwne? Dlaczego? Uważam, że to strasznie kręcące być w centrum erotycznego zainteresowania”

Paris Lees, dziennikarka magazynu „Vice”

„Jack O’Connell, mój ulubiony aktor, pobiera lekcje feminizmu ode mnie, surowej nauczycielki, i za każdą męską gafę obrywa klapsa na goły tyłek. Ale okazuje się pojętnym uczniem”

Holly Cambe, Blogerka

„Zapraszam do siebie dziewczynę mojego ex i uwodzę ją. Pieszczę ją oralnie, ale nie doprowadzam jej do orgazmu. Wtedy wchodzi mój ex i obie nas doprowadza do orgazmu”

Nichi Hodgson, dziennikarka MH 

Zabawne jest to, że często kobiety, które w życiu zawodowym i relacjach międzyludzkich prezentują bardzo niezależną i twardą postawę, w łóżku bardzo chętnie pozwalają się zdominować. Nie mamy oczywiście nic przeciwko temu. Sprawdź, jak umiejętnie i z klasą poprowadzić ją przez meandry ostrego seksu.

MH 12/2014

STRONA 2 z 2
REKLAMA