Szaleństwo uwodzenia - czym kierują się kobiety?

Postawmy wreszcie jasno pytanie, które nurtuje was od dawna. Co ma w sobie ten cholerny kurdupel, że kobiety tak na niego lecą? Ani sławny, ani bogaty i w dodatku mikrus. Czy to kolejny dowód na to, że kobiety kierują się irracjonalnymi pobudkami? Skąd! W tym szaleństwie jest metoda.

uwodzenie shutterstock.com

Ponieważ obawiam się, że sami nigdy na to nie wpadniecie, postanowiłam zdradzić wam kilka tajemnic z trudnej dziedziny związków męsko- -damskich. Leży to zresztą w naszym, kobiet, dobrze poję- tym interesie. Jeżeli dowiecie się z wiarygodnego źródła, co tak naprawdę kobiety cenią u facetów, pozwoli wam to za- stosować od razu właściwą strategię. Same korzyści – i dla was, i dla nas. Bądź zabawny Facet, który potrafi rozśmieszyć kobietę, zawsze będzie dla niej atrakcyjniejszy niż ponury przystojniak.

Życie bywa ciężkie, a dla kobiety z wyobraźnią, która dostrzega znacznie więcej (nawet jeżeli to są tylko twory imaginacji), jest jeszcze cięższe. Wobec tego w cenie są faceci, którzy potrafią sytuację trudną przemienić w zabawną. To jest trochę tak, jakbyś potrafił dowcipem odebrać trudnej rzeczywistości jej siłę i zapanować nad nią. Nie chodzi tu bynajmniej o umiejętność opowiadania kawałów. Ważny jest tzw. dowcip sytuacyjny, żart z własnej osoby lub niewinne (broń Boże, złośliwe) żarty z niej.

Współczuj

Gdy kobieta opowiada o jakimś swoim problemie, każdy facet czuje się w obowiązku udzielić natychmiast dobrej rady, w naiwnym przekonaniu, że tego właśnie się od niego oczekuje. Ona z przejęciem skarży się na niesprawiedliwego szefa albo okropne koleżanki, a ty wyjeżdżasz z poradą: „To dlaczego nie zrobisz tego czy tamtego” albo: „Ja na twoim miejscu zrobiłbym to i to”. I bardzo się dziwisz, że nie spotyka się to z entuzjastycznym przyjęciem. Zapamiętaj sobie albo lepiej zapisz – kobieta chce się wyżalić, ponarzekać, usłyszeć, od ciebie, że jest biedna, ale bardzo dzielna czy coś w tym rodzaju.

Następnym razem, jeżeli zacznie marudzić, wysłuchaj jej uważnie, kiwaj głową, a od czasu do czasu mów: „Och, naprawdę?” albo: „Coś podobnego, tak ci powiedziała!”, albo: „Świetnie się zachowałaś”. I wystarczy. Widzisz jakie to proste? Nie musisz wymyślać żadnych praktycznych rozwiązań problemów, by zostać odebrany jako mężczyzna, który naprawdę rozumie kobietę. Tajemnice

Spora część kobiet zupełnie serio traktuje astrologię, feng-shui i tym podobne rzeczy. Doskonale znają charakterystykę wszystkich znaków Zodiaku, wiedzą, kim są znajomi i co z tego dla nich wynika. Jeżeli już odkryją, że jesteś Rybą czy Wodnikiem, mają poczucie, że wiedzą o tobie wszystko. Starannie czytają wasze wspólne horoskopy i o dziwo wszystko tam pasuje (zwłaszcza na początku znajomości). Jeżeli chcesz zrobić dobre wrażenie, nie kpij z tego.

Ale z drugiej strony, nie przeginaj i nie ucz się na pamięć tablic astrologicznych, ascendentów i temu podobnych. Takich nawiedzonych kobiety też nie lubią. Zyskasz wiele w jej oczach, jeżeli w odpowiednim momencie uda ci się rzucić uwagę typu: „Od razu wiedziałem, że jesteś Rakiem, kobiety – Raki są takie wrażliwe” albo: „Nic dziwnego, że się tak dobrze rozumiemy, oboje jesteśmy spod znaku Koziorożca”.

Ćwicz pamięć

Kobiety potrafią zapamiętać zupełnie niesłychane rzeczy. Na przykład datę waszego pierwszego pocałunku, pierwszej wspólnej nocy, pamiętają szczegóły otoczenia, stroju etc. Uwielbiają wspominać o tym po wielekroć. W cenie są faceci, którzy też o tym pamiętają. Jest to dla kobiety niezbity dowód, że wszystko, co jej dotyczy, jest dla ciebie niezwykle istotne. Zrobisz na niej wrażenie, jeżeli powiesz od czasu do czasu: „Pamiętam dokładnie, kiedy cię po raz pierwszy zobaczyłem, było to pierwszego września zeszłego roku, weszłaś do biura i miałaś na sobie taką czerwoną sukienkę w kropeczki”. Jeżeli ona udaje, że nie obchodzi urodzin, to wcale nie znaczy, że zwalnia cię to z obowiązku pamiętania o tej ważnej dacie.

Czytaj w myślach

Dla kobiety bliskość oznacza niemal telepatyczną więź z partnerem. Nic nie sprawia jej większej radości niż odkrycie, że podobnie myślicie o tych samych sprawach, a najlepiej w tym samym czasie. Jeżeli uważasz, że w twoim przypadku to beznadziejna sprawa, bo nijak nie możesz nadążyć za jej skokami myślowymi i irracjonalnymi, według ciebie, przekonaniami – nie dawaj za wygraną. W dobrej sprawie można trochę pooszukiwać. W sumie wystarczy, jeżeli nauczysz się kilku prostych tekstów, a mianowicie: „Właśnie o tym samym myślałem” lub: „Niesamowite, ale akurat to chciałem powiedzieć”. Nie musisz mówić nic więcej, kobiety tak pragną mieć łączność duchową z partnerem, że natychmiast stworzą sobie odpowiedni obraz twojej osoby.

ZOBACZ TEŻ: 5 ważnych umiejętności, które cenią sobie kobiety

Bądź romantyczny

A to oznacza, że musisz nauczyć się doceniać znaczenie drobiazgów: kwiatków dawanych bez okazji, zabawnych e-maili, małych śmiesznych prezencików, wieczorów przy świecach, nastrojowej muzyki. Polub spacery przy świetle księżyca, zauwa żaj takie zjawiska, jak pełnia albo spadające gwiazdy. Właściwa oprawa romansu jest dla kobiet sprawą szczególnie istotną. Jeżeli jeszcze nie załapałeś, o co chodzi, polecamy ci wypożyczenie kilku filmowych komedii romantycznych i przestudiowanie w samotności technik stosowanych przez męskich bohaterów. Zapewne szczerze znienawidzisz Toma Hanksa, ale przynajmniej dowiesz się, jak twoja kobieta wyobraża sobie romantycznego faceta.

Kochanek doskonały

Być może w trakcie wieloletniego wnikliwego studiowania filmów porno na wideo, doszedłeś do wniosku, że kobiety naprawdę pragną jedynie szybkiej jazdy bez trzymanki. Nic bardziej błędnego! Tu zasada jest prosta. Im wolniej, tym lepiej. Dłuuuga gra wstępna, połączona z masażem, a potem dłuuugi seks. I dużo pieszczot. Nie zapominaj, aby patrzeć jej w oczy z zachwytem i namiętnością, żeby wiedziała, że nie fantazjujesz przypadkiem o kimś innym. W trakcie, mile widziane są komplementy. Pamiętaj, że kobiety są przeważnie przeczulone na punkcie własnego wyglądu i nieustannie oczekują od mężczyzny potwierdzenia, że zachwyca się nimi szczerze i bez granic. I że nigdy nie miał takiej wspaniałej kochanki.

Zobacz również:
REKLAMA