Strategia wakacyjnego podrywu

Kobiety na wakacjach chętniej niż zwykle zawierają nowe znajomości. Nie masz jednak wiele czasu, musisz więc działać szybko i zdecydowanie. Najważniejsze to dobre wejście. Oto 6 rzeczy, które pomogą Ci poderwać na plaży atrakcyjną dziewczynę.
Angela Hawkey 2011/shutterstock.com
fot. Angela Hawkey 2011/shutterstock.com

Słońce i skąpe stroje podnoszą nam libido niebotycznie. I dobrze, bo jak wynika z ankiety MH aż 9 kobiet na 10 nie ma nic przeciwko wakacyjnej przygodzie. Nie musisz zaraz wyglądać jak Brad Pitt, ale potrzebny Ci jest plan. Oto on:

 1.


Dobry wybór

Doświadczeni faceci trzymają się następującej zasady - na plaży wybieraj najbledsze kobiety. To oznacza, że dopiero przyjechały i Twój wysiłek włożony w zrobienie wrażenia oraz ewentualne inwestycje nie pójdą na marne po dwóch dniach, kiedy to okaże się, że ona musi już wracać.

 2.


Odpowiednia scenografia

Nie przechadzaj się dumnym krokiem po plaży, prężąc to i owo. Może nie wiesz, ale taka kogucia postawa wydaje się kobietom komiczna. Zamiast tego obejmij w posiadanie jakiś wyżej położony kawałek terenu, tak byś był widziany przez osoby, które Cię zainteresowały. Weź ze sobą ręcznik czy koc o zdecydowanym kolorze, bez wzorków. "Kobiety podświadomie kojarzą paski i inne wzorki z dziećmi" - mówi Mark Salem, amerykański ekspert od sygnałów niewerbalnych. Czyli, krótko mówiąc, wzorki są niemęskie.

 3.


Niezbędne rekwizyty

Jeżeli wybierasz się na plażę w nadziei na zawarcie znajomości, nie idź z pustymi rękami. Zabierz ze sobą porządny krem do opalania z wysokim filtrem, piłkę do siatkówki plażowej, wodę mineralną (idealnie byłoby w przenośnej lodówce), parasol, świeżą prasę. To bardzo przydatne rzeczy, które pomogą Ci rozpocząć znajomość, a potem ją kontynuować przy okazji oddawania pożyczonych rzeczy. Nie zapomnij o dobrej książce - kobiety bardzo lubią czytających facetów. Jeżeli nie wiesz, co wybrać, wejdź na www.empik.com/top50, by sprawdzić, jakie są obecnie popularne tytuły.

 4.


Właściwy czas

Nie zaczynaj rozmowy, gdy ona leży na brzuchu z rozpiętym stanikiem, wysmarowana grubo kremem. To trochę niezręczna sytuacja. Najlepszy czas to moment, kiedy wybiera się na spacer po plaży albo kupić sok od plażowego sprzedawcy. Idealnie, jeśli zostajesz poproszony o popilnowanie rzeczy. To łamie lody, bo w końcu musisz wyglądać dla niej na osobę godną zaufania, więc teraz możesz spokojnie do niej zagadać.

 5.


W grupie raźniej

Kobiety rzadko przychodzą na plażę samotnie. To stadne stworzenia. Wieloletnie doświadczenie dowodzi, że najżyczliwiej przywita Cię trójka. Jeśli wykażesz zainteresowanie jedną z nich, to pozostałe nie będą czuły się osamotnione. A trójce można już zaproponować siatkówkę plażową, a potem wyjście na smażoną rybkę.

 6.

 
Nie spieprz tego

W ankiecie internetowej Men's Health 2457 internautek oceniło, który z poniższych tekstów jest najskuteczniejszy na rozpoczęcie plażowej znajomości:

 

Obserwuję Cię od dłuższego czasu i muszę przyznać, że świetnie pływasz.27%
Przy Twojej karnacji nie możesz tak długo leżeć na słońcu. Może spacer?22%
Przyniosłem dzisiaj wodę, bo wczoraj widziałem, że nie masz nic do picia.20%
No, jestem wreszcie. Długo czekałaś?9%
Przepraszam, czy Ty też na zjazd Naszej Klasy? Bo wyglądasz mi znajomo. 6%
Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?6%
Wyglądasz jak moja nowa dziewczyna.5%
Czy mogłabyś mi posmarować tu plecy kremem, bo nie sięgam?2%
Popilnujesz moich rzeczy? Tylko uważaj, mam tam tajne dokumenty.2%
Dzisiaj masz szansę poznać naprawdę fajnego faceta.1%

 

MH 07-08/2008

REKLAMA