[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Strategia podrywu: z plaży do jej łóżka

Niewiele z rzeczy, którymi możesz zaimponować kumplom, sprawdza się jako strategia podrywu. Dlatego przepytaliśmy kobiety i już wiemy. Zobacz, co działa i wypróbuj nasze rady jeszcze tego lata. Zresztą nie tylko lata, bo większość z nich sprawdza się przez cały rok.
Bądź czujny nad morzem. Czasem fale wyrzucają na plażę prawdziwe skarby. (fot. rtem 2012/shutterstock.com)
Ambitni faceci nie zadowalają się byle czym. W seksie też. Nie bądź minimalistą, sięgaj po więcej. Zwłaszcza że lato jeszcze się nie skończyło, dookoła przechadzają się skąpo ubrane, opalone dziewczyny, a to oznacza mnóstwo okazji do poszerzenia swojego seksualnego CV. Przejrzeliśmy najnowsze badania specjalistów od seksu i wyszukaliśmy dla Ciebie patenty, jak robić to częściej, dłużej i z większym wykopem.

REKLAMA
 1.


Weź się za trening aerobowy

Według pewnej teorii faceci w seksie dzielą się na żółwie i zające. Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli jeden z czynników, którymi napędzany jest zając. Otóż faceci, którzy systematycznie, trzy razy w tygodniu przez pół godziny uprawiali jakiś trening aerobowy, odnotowali zwyżkę ilości kontaktów seksualnych o 30%. Faceci, którzy w tym czasie spacerowali, musieli się zadowolić tym, co mieli do tej pory.

Jak to argumentują uczeni? Ćwiczenia aerobowe zwiększają produkcję tlenku azotu w organizmie, co poprawia ukrwienie penisa. Ponadto faceci szczuplejsi, według niemieckich naukowców, mają trzy razy więcej seksu niż grubasy. U mężczyzn z większym BMI testosteron przekształca się w estrogen, a to nie służy erekcji.

 2.


Udowodnij jej, że potrzebuje więcej seksu

Gdyby oczywiście potrzebowała argumentów, że seks jest zdrowy. Dla Ciebie też. Oto garść argumentów do naukowego wykładu o tym, dlaczego seks jest najzdrowszy na świecie, który podsumujecie wspólnie w łóżku:

• Serce. Badania na Queen's University w Belfaście dowiodły, że regularne uprawianie seksu trzykrotnie zmniejsza ryzyko zawału.

• Brzuch. Twój trener być może twierdzi, że trening interwałowy to najzabawniejszy sposób spalania kalorii, ale pół godziny seksu pomoże spalić 85 kcal. A to oznacza, jak obliczyliśmy, że przez 42 godziny seksualnych wyczynów stracicie pół kilograma zbędnego tłuszczu.

• Pęcherz. Każdy jej orgazm powoduje napinanie i rozluźnienie mięśni dna miednicy. To jednocześnie poprawia funkcjonowanie pęcherza i zapobiega problemom z utrzymaniem moczu w późniejszych latach. U Ciebie jest podobnie.

• Głowa. Badacze z Southern Illinois School of Medicine udowodnili, że seks zapobiega migrenom.

• Nos. Seks pobudza produkcję prolaktyny - hormonu, który powoduje, że mózg tworzy nowe neurony w części odpowiedzialnej za rozpoznawanie zapachów.

• Prostata. Seks to Twoja inwestycja w przyszłe zdrowie. "British Journal of Urology" donosi, że mężczyźni między 20. a 30. rokiem życia trzykrotnie obniżą ryzyko raka prostaty w późniejszym wieku, jeżeli będą mieli wytrysk 5 razy tygodniowo.

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij