[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Sposoby na podryw - czego nie robić na randce? [Okiem kobiet]

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Sposoby na podryw - czego nie robić na randce? [Okiem kobiet]

Mistrzostwo w zdobywaniu kobiet polega na tym, by nie przesadzić. Dlatego poprosiliśmy je, aby wypunktowały najczęściej popełniane przez facetów błędy i wskazały nam prawidłowe rozwiązania.

pierwsza randka, uwodzenie
Ta dziewczyna jest fantastyczna i jesteś nią bardzo bardzo zainteresowany. To wyjaśnia, dlaczego tak bardzo się starasz. Wszystko w porządku, uważaj tylko, żeby nie przeszarżować z tymi rycerskimi gestami. Przesada może wywołać skutek wręcz odwrotny i zamiast ją zdobyć - zwyczajnie się ośmieszysz. Zobacz, gdzie zdaniem kobiet przebiega ta cienka granica.

1. Z kwiatami ostrożnie

"Po naszej pierwszej randce facet przysłał mi do pracy bukiet kwiatów - mówi Agnieszka, 25 lat. - Nie mam pojęcia, gdzie to podpatrzył, ale spudłował strasznie. Kwiaty wyglądały zupełnie jak wiązanka, którą zabiera się na pogrzeb. Moje koleżanki umarły ze śmiechu i nazwały go Adek - Wieczne Odpoczywanie".

REKLAMA

Taki ruch jest desperacki, pretensjonalny i wprawia dziewczynę raczej w zakłopotanie niż w zadowolenie. To absolutnie nie oznacza, żeby nie dawać kwiatów. Dawać, ale uważnie. Warto na pierwszej randce wybadać, jakie kwiaty lubi i na następne spotkanie przynieść niedużą wiązankę jej ulubionych. Na pewno doceni i gest i fakt, że zapamiętałeś, co lubi.

2. Nie wyskakuj z "moją dziewczyną"

"Zaprosił mnie na imprezę u swoich znajomych i tam przedstawił jako swoją narzeczoną. Poczułam się trochę dziwnie, to była nasza druga randka" - mówi Iza, 28. Nie wszystkie kobiety marzą o byciu z kimś za wszelką cenę. Współczesne samodzielne, niezależne dziewczyny muszą się najpierw dobrze przyjrzeć facetowi, żeby podjąć decyzję, czy chcą z nim być. Nie przyspieszaj rozwoju wypadków.

Przeczytaj też: Czego kobiety oczekują od kochanka?

3. Nie pieniądze, tylko troska

"Dostałam kiedyś na urodziny od chłopaka bardzo drogi pierścionek. W ogóle nie w moim stylu, ale za to strasznie efekciarski. On był z siebie strasznie dumny, a ja nie wiedziałam, jak mu powiedzieć, że mnie to krępuje" - mówi Hania, 23.

W prezencie nie chodzi o to, żeby się popisać zamożnością i gestem. Kup coś, co jest związane z jej zainteresowaniami, na przykład ładną książkę o jodze, jeśli trenuje, albo bilety na koncert zespołu, który lubi. Taki prezent najlepiej świadczy o zainteresowaniu i trosce.

4. Nie reklamuj swoich umiejętności

"Na drugiej naszej randce facet zaczął opowiadać, jak cudownie potrafi zaspokoić kobietę oralnie. Zabrzmiało to okropnie obleśnie"- mówi Ola, 27. Nie poruszaj tematów seksualnych za wcześnie, to duży błąd. Na kilku pierwszych randkach ona dopiero podejmuje decyzję, czy chce iść z Tobą do łóżka, czy nie. Buduj atmosferę wzajemnego zainteresowania i bliskości, staraj się zaprezentować z jak najlepszej strony, staraj się ją jak najlepiej poznać.Wtedy dopiero ona da Ci szansę zaprezentowania swojego talentu.

Men's Health 02/2006

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij