[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Sofia Vergara: bądź pewny siebie!

Jest jedną z najlepiej opłacanych aktorek serialowych, a jej związek z młodszym aktorem Joe Manganiello określono jako najgorętszy w Hollywood. Zobacz, co kręci w facetach pełną temperamentu Kolumbijkę – Sofię Vergarę. 

Uwodzenie, podryw fot. shutterstock.com
1. Gdy spotykam faceta, wiem od razu, czy jest w moim typie, czy nie. Nie potrzebuję na to kilku randek. Wydaje mi się, że już po pierwszej wiadomo, czy jest między nami chemia, czy też mało prawdopodobne, by kiedykolwiek pojawiło się jakieś przyciąganie.

2. To musi być przykre, gdy kupisz jej drogą biżuterię, a ona nigdy jej nie włoży. Zamiast narzekać, postaraj się uważnie jej słuchać. Jeśli powie: „Popatrz, jakie kupiłam sobie kolczyki”, ukradkiem weź jeden z nich, idź do sklepu i poproś o dobranie bransoletki. Nie musisz wydawać fortuny. Ważniejsze jest to, by biżuteria była w jej guście.

3. Nie da się być z kimś, kto jest zupełnie inny od nas. Jestem Kolumbijką, dziewczyną z temperamentem, która dużo krzyczy i często najpierw robi, a potem myśli. Wybieram facetów, którzy odbierają na tych samych falach. Odrobina szaleństwa, odwaga i przede wszystkim pewność siebie są bardzo sexy.

4. Zanim przyjechałam do USA, nie wyobrażałam sobie, że mogę płacić w restauracji! Od tego zawsze byli przecież faceci. Dziś myślę inaczej, ale koledzy z Kolumbii dostaliby ataku serca, gdybym zaproponowała zrzutkę za kolację. Zanim zaprosisz dziewczynę, wybadaj, co myśli w tej kwestii.  

REKLAMA
 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij