[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Śmiech Was uszczęśliwi - dobry humor w związku

Najtrwalsze i najszczęśliwsze związki tworzą ludzie, którzy się często razem śmieją.

Najszcz Rozśmieszaj mnie tak dalej, a jeszcze za Ciebie wyjdę...fot. © iofoto 2008/shutterstock.com
Dlaczego to działa?

Pary z długim stażem twierdzą, że właśnie wspólny śmiech stanowi jeden z najważniejszych czynników sprawiających, że ludzie w związku czują się szczęśliwi. 80% szczęśliwych par śmieje się razem co najmniej raz dziennie. Okazuje się, że wspomnienia związane ze wspólnym śmiechem scalają związek bardziej niż na przykład egzotyczne podróże czy drogie prezenty.

REKLAMA

Wspomnienia związane ze wspólnym śmiechem scalają związek bardziej niż na przykład egzotyczne podróże czy drogie prezenty.

Śmiech jest też doskonałym afrodyzjakiem. Powoduje gwałtowne wydzielanie hormonów szczęścia, a skurcze mięśni przepony poprawiają ukrwienie miednicy. Wytrawni uwodziciele wiedzą, że rozśmieszenie kobiety stanowi najskuteczniejszy sposób uwodzenia.

Rozśmiesz ją.

Nie wiesz jak? British Association for the Advancement of Science wyłonił najśmieszniejszy dowcip świata. Spośród dziesiątków tysięcy dowcipów z 40 krajów świata najwyżej został oceniony brytyjski:

Dwaj myśliwi idą przez las. W pewnej chwili jeden z nich osuwa się na ziemię. Drugi myśliwy wzywa pomoc przez telefon komórkowy.
- Mój przyjaciel nie żyje! Co mam robić? - woła.
- Proszę się uspokoić - pada odpowiedź. - Przede wszystkim proszę się upewnić, że pański przyjaciel naprawdę nie żyje.
Po chwili rozlega się strzał.
- W porządku - woła do telefonu myśliwy. - I co dalej?

Men's Health 07-08/2007

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij