[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ



OCEŃ
4.2

Slow sex: spiesz się powoli

Oczywiście nie mamy nic przeciwko szybkim numerkom i łapczywym zdzieraniu z niej ubrań, ale czasem wolniej znaczy lepiej. Naucz się smakować erotykę w spokojniejszym wydaniu a zapewnisz nieziemskie doznania i partnerce, i sobie.

Slow sex Powolne i systematyczne zmierzanie do celu również jest przyjemne.

1. Najpierw jej wysłuchaj

Upodobanie kobiet do długiej gry wstępnej nie jest wyłącznie sprawą ich fizjologii. Amerykańscy naukowcy z uniwersytetu McGill przekonują, że reakcja podniecenia u kobiet może następować tak samo szybko, jak u faceta. Jej upodobanie do wolnych rytmów ma raczej podłoże emocjonalne.

Wiele kobiet mówi o tym, że trudno im się skoncentrować na seksie, jeżeli coś zaprząta ich uwagę, np. problemy w pracy. Zanim skoczycie do sypialni, najpierw wysłuchaj jej i zapewnij, że razem ze wszystkim sobie poradzicie. Zrelaksowana kobieta szybciej zsynchronizuje się z Twoim rytmem.

REKLAMA

2. Seksualna ewolucja

W ciągu ostatnich 10 lat zmieniłeś styl ubierania się, fryzurę, zacząłeś słuchać innej muzyki. A co z Twoją seksualną techniką? Czas na zmiany. „Zastosuj technikę klepsydry” – radzi psycholog i seksuolog, dr Patti Taylor, autorka poradnika „Expanded Lovemaking” (www.ExpandedLovemaking.com ).

Umawiamy się z partnerką, że przez powiedzmy 6 minut (tyle, ile przesypuje się piasek w klepsydrze) koncentrujemy się na konkretnej pieszczocie małej partii ciała partnera. A potem robimy zmianę. Celem jest odkrycie nowych doznań i sposobów na sprawienie sobie przyjemności.

3. Zwolnij przed szczytem

Im gorliwiej pracujesz po drodze do orgazmu, tym będzie on intensywniejszy. Ale w tym celu trzeba opanować sztukę cofania się przed samym szczytem. Ucisk palcami miejsca pośrodku między jądrami a odbytem pomoże Ci zatrzymać się w pół drogi.

Możesz to zrobić sam albo poprosić o to partnerkę. W ten sposób powstrzymasz orgazm nawet kilkakrotnie. I do mety dochodzisz jak powolny, często się zatrzymujący, ale jednak zwycięski żółw.

4. Orgazm w stereo

Jednoczesny orgazm jest, wiadomo, Świętym Graalem seksu. Oto najlepsza droga do jego uzyskania – według dr Pam Spurr. Górną połową ciała kładziesz się na partnerce (jeśli jesteś bardzo ciężki, podeprzyj się na przedramionach).

W tej misjonarskiej pozycji staraj się wykonywać jak najmniej ruchów. Jedyna aktywna część Twojego ciała to pośladki: staraj się poruszać w niej jak najwolniej, tak by kością łonową pocierać jej łechtaczkę, doprowadzając ją do orgazmu. Ta pozycja pozwala Ci lepiej zapanować nad własnym podnieceniem i poczekać z orgazmem na partnerkę.

5. Spokojnie, to tylko seks

Każdy facet, zanim osiągnie wiek dojrzały, ma za sobą lata treningu w seksualnym sprincie. A to oznacza, że aby doświadczyć tego, co specjaliści nazywają „seksem relaksacyjnym”, powinieneś się odrobinę przeprogramować. Warto, bo taki orgazm trwa zwykle dłużej i jest intensywniejszy.

Gdy czujesz, że za chwilę będziesz szczytował, skoncentruj się na głębokim wydechu przez usta, starając się do końca opróżnić płuca. Następnie powoli wciągaj powietrze przez nos. Ćwiczenia oddechowe sprawią, że nauczysz się orgazmu głębokiego, ogarniającego całe Twoje ciało.

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij