[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Seksualny temperament - jak go rozpoznać?

Wystarczy wspólna wizyta w restauracji czy klubie, byś wiedział, jaka jest w łóżku.

dieta, seks, temperament seksualny Pizza prawdę Ci powie?

Jak i co je?

Jeśli zamawia schabowego z ziemniakami, w łóżku jest konserwatywna i nie lubi eksperymentów. Gdy ciągnie cię na hamburgera i frytki, nie spodziewaj się po niej miłosnej finezji. Kobieta, dla której menu nie ma znaczenia, będzie w łóżku jak słoń w składzie porcelany.

Czy i jak tańczy?

Gdy daje się lekko prowadzić, wyczuwa niuanse i zmiany rytmu, jej ciało będzie nieskrępowane, gdy będziesz ją pieścił.

REKLAMA

Jaki ma stosunek do porządku?

Uważaj na pedantkę: w seksie niechętnie obdarza, za to dużo wymaga. Łatwo zawieść jej oczekiwania. Może być nieautentyczna. Podobnie jest z dbałością o wygląd zewnętrzny. Seksbomba nierozstająca się z lusterkiem to egoistka, poszukująca w łóżku jedynie poklasku dla swojej rzekomej wspaniałości.

Przeczytaj też: 5 sygnałów, że ona lubi seks

Czy ma poczucie humoru?

Gdy rzadko się śmieje, nie licz, że w łóżku będzie otwarta i pomysłowa. Będzie zadręczała cię pytaniami w stylu: „Czy było ci dobrze?” Jeśli potrafi obnażyć swoje niedoskonałości, jest kochanką dowartościowaną.

Jaki ma zawód?

Seksuologów najczęściej odwiedzają kobiety-politycy, informatyczki i bizneswomen. Obiecująco zapowiadają się artystki i dziennikarki. Wprawdzie najwi ęcej eksperymentują, ale za to są najmniej stałe w uczuciach. Zawody niewymagające wiele ruchu (np. księgowa) sugerują niewielką seksualną fantazję.

Czy uprawia sport?

Jeśli interesuje się sportem, lubi ruch na powietrzu, zabiera cię na spacer, będzie miała energię na miłosne igraszki. Uważaj na amatorki sportów ekstremalnych! Mają ogromne wymagania.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij