Seksualne pozycje i triki, czyli seks na wyższym poziomie

Każdy facet myśli o sobie "Jestem świetny w łóżku". Większość się jednak myli. Oto kilka propozycji MH, które wywindują Twoje seksualne umiejętności o kilka pięter w górę.

Seks na wyższym poziomie shutterstock.com

1. Zażycz sobie perłowego naszyjnika: korale zapewniają efekt zróżnicowanego poziomu nacisku na penisa, powodując, że ręczne pieszczoty są lepiej odczuwane. Zdaniem Lou Paget – autorki podręcznika „Wielki orgazm”– ona powinna najpierw delikatnie zwilżyć penisa, owinąć perły wokół i następnie powoli przesuwać nim w górę i w dół.

2. Silna ręka: wyjaśnij jej, że mężczyzna w czasie masturbacji przykłada dość dużo siły i nic go bardziej nie frustruje niż delikatne zabawy mięciutkimi paluszkami w kulminacyjnym momencie.Dodaj jednak, że najważniejsze dla Ciebie są umiar i to, aby wiedziała,że penisa się nie zgina.Nigdy. Przenigdy.

3. Zamów sobie u niej piosenkę: namów ją, by spróbowała nucić, gdy obdarza Cię seksem oralnym. Im niższe tony, tym lepiej – wibracje ust i języka bardzo Ci się spodobają.

4. Przypomnij jej, że masz prostatę: w tym rejonie jest zlokalizowanych mnóstwo połączeń nerwowych i stąd też jest on niezwykle wrażliwy. Do prostaty można się dostać wyłącznie przez odbyt. Niech koniecznie zastosuje preparaty nawilżające, choć uciskanie i masaż odcinka między workiem mosznowym i anusem też jest obezwładniające.

5. Kupcie sobie wibrator: to doskonały sposób na grę wstępną. „25% kobiet osiąga orgazm tylko dzięki penetracji, ale liczba ta wzrasta do 93%, jeśli partner spędzi ponad 20 minut na zabawach wstępnych”– twierdzi Lou Paget. Spraw, że będzie dochodziła do szczytu częściej i spokojnie czekaj na rewanż. Szczególnie że wibrator nie jest tylko kobiecą zabawką.

6. Misjonarz: kiedy jesteś na górze, oprzyj jej nogi na swoich ramionach. To skraca kanał pochwy i powoduje, że Twój członek dociera dalej w głąb. Dla Ciebie to gwarancja nowych doznań, a ona będzie pod wrażeniem rozmiaru. 

Seks na wyższym poziomie shutterstock.com

7. Od tyłu: w pozycji Ty na górze, a ona twarzą w dół powinna ścisnąć nogi, Ty rozstaw swoje na zewnątrz po bokach. Jej pochwa nieco się skurczy, a wspomagane tarcie to dodatkowa przyjemność.

8. Szarża: superstymulację zapewnia pozycja, kiedy ona jest na górze i odchyli się do tyłu, tak że rękoma opiera się o łóżko. Daje to efekt maksymalnego nacisku Twojego penisa na przednią ścianę pochwy. Poproś ją, aby jedną dłoń wsunęła pod swój pośladek i w trakcie stosunku zajęła się Twoją moszną.

9. Poślizg: ona klęczy na krawędzi łóżka, tak że jej biust dotyka materaca, Ty stoisz za nią. Taka pozycja daje pochyły kąt nachylenia pleców, wydłuża kanał pochwy, a zarazem daje wrażenie jej zacieśnienia. Za te widoki warto oddać pół królestwa – koneserzy twierdzą, że nawet całe – a i ona nie pogardzi delikatną stymulacją sutków przez pocieranie o materac. Oboje wygrywacie.

10. Dźwignia: przybierzcie pozycję klasycznych łyżeczek. Leżąc na prawym boku, wejdź w nią, a ona niech przerzuci lewą nogę przez Twoje lewe biodro (ze zgiętym kolanem) i następnie wsuń jej prawą nogę między Twoje. To pozwoli jej uchwycić Twoją nogę w kolanie, dając rodzaj dźwigni, którą może popchnąć za każdym razem, gdy chce zmienić tempo akcji. Dodatkowa stymulacja jąder jej udami i większa głębokość penetracji to coś, czego warto spróbować.

11. Karuzela: wykorzystaj krzesło obrotowe jako stymulator. Wirowanie zakłóca mechanizm równowagi w uchu środkowym, a zaburzenia orientacji dają wrażenie unoszenia się w powietrzu. Niech ona usiądzie na Tobie okrakiem, a Ty powoli obracaj krzesłem, przyspieszając, kiedy będziecie blisko finału. Wcześniejsze zapytanie, czy nie cierpi na chorobę lokomocyjną na pewno nie zaszkodzi.

12. Dreszczyk emocji: seks przy świadkach to dodatkowe wrażenia i większa przyjemność. Dla zwiększenia rozkosznego dreszczyku emocji – ale bez ryzyka narażania się na konsekwencje prawne – możesz kochać się w oknie sypialni. Jeśli ona jest w połowie ubrana, sąsiedzi nie domyślą się, o co naprawdę chodzi; a Ty możesz prowadzić rejestr tych, którzy uchylają zasłonki. 

REKLAMA