Seks-zabawa: odgrywanie ról

Zabawa w odgrywanie ról w łóżku sprawi, że wasze sceny erotyczne zasłużą na Oscara. A nawet jeśli krytycy nie byliby zachwyceni... Kogo to obchodzi? Liczy się Wasza frajda i fakt, że to Ty wylądowałeś w łóżku z króliczkiem Playboya.

Zabawa w odgrywanie ról w łóżku sprawi, że wasze sceny erotyczne zasłużą na Oscara. A nawet jeśli krytycy nie byliby zachwyceni... Kogo to obchodzi? Liczy się Wasza frajda i fakt, że to Ty wylądowałeś w łóżku z króliczkiem Playboya. Corbis
fot. Corbis

W Twojej kobiecie drzemie tygrysica. I pielęgniarka. I króliczek Playboya – wystarczy założyć odpowiedni strój, żeby wszystkie te wcielenia wydobyć. Już niedługo karnawałowe bale przebierańców udowodnią, że kobiety uwielbiają wbijać się w kostiumy. Co więcej, potrafią wyglądać seksownie przebrane zarówno za wampirzą królową, jak i nauczycielkę fizyki albo zakonnicę - to jakiś fenomen.

REKLAMA

Ale najlepsze jest to, że gdy udają kogoś innego, stają się bardziej pewne siebie, wyluzowne i zmysłowe. Bo w końcu Supermence wolno więcej niż zwykłej śmiertelniczce. Na tym polega cały fun w odgrywaniu ról – w cudzej skórze możesz sobie pozwolić na dużo więcej niż we własnej. Wykorzystaj przewodnik MH i namów swoją partnerkę, żeby najseksowniejsze przebrania zostawiła tylko dla Ciebie – dzięki nim możecie odegrać role życia. 

1. Pobudź jej fantazję

"Wzbudź jej zainteresowanie, ale nie bądź nachalny. Ona powinna czuć, że sama tego chce, a nie że wygłupia się dla Ciebie. Presja zabija podniecenie – mówi dr William Picker, psycholog kliniczny z Nowego Jorku. – Możesz po prostu zapytać, czy myślała kiedyś o przebierankach albo jaki kostium najbardziej by ją podniecił". Naukowcy z University of Michigan odkryli, że samo fantazjowanie wyzwala u kobiet wzmożoną produkcję testosteronu, co natychmiast wzmaga jej pożądanie.

2. Połącz Wasze marzenia

Często fantazje seksualne są ograniczone do konkretnego tematu, więc lepiej wybrać kostium razem, uwzględniając marzenia was obojga. Możecie obejrzeć razem jakiś gorący film, który podsunie wam pomysł na seksowną scenkę do odegrania. Stephen Snyder, seksterapeuta z Manhattanu, mówi: "Może już wyobrażasz ją sobie w roli francuskiej pokojówki, ale to, co podnieca Ciebie, jej może wydać się tandetne i vice versa". Uważaj, żeby nie posunąć się o jedną miotełkę z piór za daleko. 

3. Zaangażuj się w rolę

Kostium to dopiero początek. Teraz musicie na serio wczuć się w waszą fantazję. Najpierw się odprężcie. Zacznij od zapewnienia jej, że wygląda superseksownie w tym stroju króliczka. Komplementy pozwolą jej się wyluzować: "Mówi się, że najlepsze w pożądaniu jest bycie pożądanym – mówi Picker. – Nic nie podnieca tak, jak zachwyt w oczach partnera".

Pamiętaj tylko, że jedna noc odgrywania ról nie uzdrowi seksu na zawsze. "Wspólne fantazjowanie wymaga dogadywania się też na co dzień – mówi dr Snyder. – To sposób na celebrowanie waszego pożądania, a nie wzbudzenie go".

4. Zachowaj tajemnicę 

Teraz pora na pozytywne wzmocnienie. Następnego poranka powiedz jej, jak świetna była w nocy. I zamilcz – zostaw tę kwestię, pozwalając wspomnieniom nakręcać was powoli na kolejną zabawę. "Fantazje kręcą nas dlatego, że pozostają w sferze marzeń, z dala od codziennej rutyny – mówi dr Snyder. – Jeśli zaczną być szczególowo omawiane lub regularnie realizowane, ich urok zniknie".

Innymi słowy, nie bądź zachłanny. Cierpliwość się opłaci. Po jakimś czasie wtrąć z rozmarzonym uśmiechem: "Pamiętasz Halloween?". A po karnawałowej, przebieranej imprezie zaproponuj kolejne after party.

5. Stopniowo podnoś stawkę

To, co zaczęło się od przebieranek, może prowadzić do kolejnych, bardziej kreatywnych eksperymentów w łóżku. Dzielenie sekretów – szczególnie tych niegrzecznych – jest potężnym afrodyzjakiem. Wykorzystaj to. Możesz ją poprosić, żeby założyła pod strój służbowy najseksowniejszą bieliznę, jaką ma, albo prowadzić sprośną konwersację na snapchacie, gdy jesteście osobno. Spełnianie kolejnych fantazji może ośmielać was do coraz odważniejszych zabaw. Metoda małych kroków sprawdza się w tym przypadku doskonale. 

MH 12/2014

REKLAMA