[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Seks w małżeństwie i sposób na podniecenie partnerki, czyli erotyczne ciekawostki MH

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Seks w małżeństwie i sposób na podniecenie partnerki, czyli erotyczne ciekawostki MH

Ile seksu uprawia przeciętne małżeństwo? Czy usuwać byłą ze swojego wirtualnego życia? Jak wpłynąć na poziom podniecenia partnerki? Jak zwykle ciekawe pytania i jeszcze ciekawsze odpowiedzi od naszych ekspertów.

naga kobieta, kobieta nago
Daj się jej wyspać

Kolejny powód, dla którego to jednak Ty powinieneś wychodzić rano z psem (oprócz tego, że one lubią miłośników psów). Kobiety, które śpią dłużej, szybciej się podniecają – twierdzą naukowcy z University of Michigan. Jeżeli pozwolisz swojej partnerce spać godzinkę dłużej, to prawdopodobieństwo seksu następnego dnia rośnie o 14%. Większa ilość snu przekłada się bezpośrednio na wzrost poziomu hormonów seksu – tłumaczy autor badań dr David Kalmbach. Kolejna ciekawostka - uczeni z Loughborough University odkryli, że ta dodatkowa dawka snu jest kobietom niezbędna, gdyż ich mózgi są bardziej skomplikowane od męskich i muszą się dłużej regenerować.

REKLAMA

Tylko tyle?

Sześć razy w miesiącu kochają się pary żyjące w konkubinacie– czytamy w „Social Science Research”. Dla porównania – ślubne pary kochają się tylko cztery razy w miesiącu. Może coś w tym jest, że niepewność sprzyja pożądaniu.

Nie blokować

Rozstaliście się. Tak bywa. A teraz dylemat naszych czasów – usunąć ją ze znajomych na portalu społecznościowym czy nie? Kanadyjscy naukowcy radzą zostawić. Badania wykazały, że łatwiej radzimy sobie ze stresem „porozstaniowym”, jeżeli nasza była wciąż się gdzieś przewija przez naszą wirtualną rzeczywistość.

Mili faceci górą

Naukowcy z Hope College ustalili z całą pewnością – chcesz mieć branie na portalu randkowym? Pokaż się jako miły gość. Od fotek wypoczynkowo- -sportowych lepsze są takie, które pokazują, jak kochasz zwierzęta. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij