Seks przez 100 dni

MH zaprasza do wzięcia udziału w intrygującym projekcie. Specjalne zachęty i czerwony dywan nie będą chyba konieczne. Przez kolejne 100 dni uprawiamy seks z naszymi partnerkami i sprawdzamy, co z tego wyniknie. Seksualny maraton czas zacząć!

Erotyczne wyzwanie MH: seks przez 100 dni Photographee.eu 2015/Shutterstock
fot. Photographee.eu 2015/Shutterstock

Jak często uprawiasz seks? 

Trudno uzyskać szczerą odpowiedź na to pytanie. Z niewiadomych powodów nawet w anonimowych ankietach faceci mają skłonność do zawyżania wyniku. Ale wniosek nasuwa się jeden – większość facetów uważa, że ma za mało seksu.

REKLAMA

Typowy przypadek wygląda tak. Jesteście w związku już, powiedzmy, ponad 5 lat. Na początku, gdy zamieszkaliście razem, było fantastycznie. Radosny seks w każdym sprzyjającym momencie, w każdym pomieszczeniu i w każdej pozycji.

Aż sami się dziwiliście, że jesteście tak dobrze dopasowani. I wydawałoby się, że tak będzie zawsze, bo każda para chce wierzyć, że w ich przypadku będzie inaczej. Ale niestety, po kilku latach do związku cichcem wkrada się ta trzecia, czyli rutyna.

Oprócz tego fizjologia robi swoje, czyli opada poziom tych euforyzujących hormonów zakochania i pożądania – oboje wracacie do swoich wrodzonych rytmów biologicznych. I okazuje się, że zdarzają się wam dwa tygodnie bez seksu. O ile dla Ciebie to już problem, o tyle Twoja partnerka wydaje się w ogóle tego nie zauważać.

Seks po kilku latach związku

To nie jest pewnie tak, że się wam gorzej układa. W większości związków po kilku latach dochodzą do głosu inne problemy – dzieci albo długie godziny pracy, konieczność spłaty kredytu hipotecznego, a co za tym idzie – stres finansowy. Można powiedzieć, że to norma, co wcale jednak nie oznacza, że to stan pożądany i trzeba się z tym godzić.

Problemy z pracą czy finansami mogą powodować osłabienie libido, ale to błędne koło. Bo z kolei unikanie seksu przez któregoś z partnerów powoduje wzrost napięcia, problemy w związku, a to może się znów przekładać na trudności w koncentracji w pracy i konflikty.

Zdaniem Lou Paget, seksuolog i autorki poradników („365 dni zmysłowego seksu”, „Wspaniały kochanek”), o ile związek jest dobry, a u partnerów nie występują jakieś problemy zdrowotne, o tyle nie ma żadnych powodów, by ich życie seksualne miało się pogarszać z biegiem lat.

„Najbardziej urozmaicone, wspaniałe i pełne pasji życie erotyczne prowadzą ci mężczyźni, którzy podchodzą do niego z taką samą pasją, determinacją i zaangażowaniem, jak do realizacji wszystkich innych życiowych celów, czy to w sferze zawodowej, sportowej, czy artystycznej” – mówi Lou Paget.

Co ciekawe, o ile w większości popularnych poradników słowo „spontaniczność” w kontekście zerwania z rutyną i przywrócenia dawnego ognia w związku jest odmieniane na wszystkie przypadki, o tyle specjaliści są innego zdania.

Seks trzeba planować!

Według Lou Paget – a mówi to jako światowej sławy terapeutka, od lat prowadząca treningi dla par – kluczem do sukcesu jest planowanie. Może się wydawać, że planowanie seksu jest zaprzeczeniem romantyzmu, ale jak mówi specjalistka: „Wszyscy zazwyczaj mamy w planie seks, gdy zaczynamy się umawiać na randki. Dlaczego?

Aby mieć pewność, że to się zdarzy. Podobnie jest w stałym związku. Gdy będziemy mieć zamiar się kochać i postaramy się to zorganizować, istnieje duża szansa, że dopniemy swego”. Dlatego mamy dla Ciebie propozycję. Weź udział w projekcie „100 dni seksu”. Od dzisiaj.

Zaplanuj sobie, że przez kolejne 100 dni będziecie się starali codziennie uprawiać seks ze swoją partnerką. Potem postarajcie się tylko tego planu trzymać i zobaczymy, co się wydarzy.

Dzień 1. Przed Wami jeszcze 99 dni

Pierwsze pytanie – czy Twoja partnerka wyraża zgodę na udział w projekcie? To dobrze, bo wszyscy terapeuci związków twierdzą, że nic tak nie poprawia jakości związku, jak wspólny udział w nowych, ekscytujących przedsięwzięciach.

Dzień 2. Zadbaj o kondycję w łóżku

Dobre paliwo to podstawa dla osób, które poważnie traktują ten projekt. Polecamy ogólnodostępne i legalne afrodyzjaki – migdały, truskawki, awokado, owoce morza, ryby morskie, cytrusy, figi czy rukolę. Lekka kolacja (najpóźniej o 19) i do roboty.

Dzień 3. Lubrykanty

„Nawilżanie to jeden z największych wynalazków ludzkości, z których powinniśmy korzystać bez ograniczeń” – mówi Paget. Błona śluzowa genitaliów kobiety jest jedną z najdelikatniejszych tkanek jej ciała.

W kontakcie z Twoimi palcami, językiem czy kondomem często wysycha, nawet gdy kobieta jest silnie podniecona. To z kolei prowadzi do nieprzyjemnych, bolesnych podrażnień i nici z projektu.

Dzień 4. Nie wspominaj

Partnerzy, którym zaczyna się nie układać w łóżku, mają skłonność do idealizowania poprzednich związków. Szukanie swoich byłych na Facebooku i nawiązywanie fliirtów to wchodzenie na pole minowe. Po co ryzykować. Odpuść sobie i skup się na tym, co masz.

Dzień 5. Azyl

Niech sypialnia będzie waszym azylem. Po to wymyślono zamki w drzwiach i elektroniczne nianie, aby nawet rodzice małych dzieci mieli chwilę spokoju. Telefony wyciszcie i zostawcie w salonie. Wyrzućcie też telewizor. Są dowody na to, że telewizor w sypialni = mniej seksu.

Dzień 6. Wagary, czyli seks poza domem

Jeżeli faktycznie trudno wam zrobić ze swojej sypialni azyl, to spróbujcie co jakiś czas spędzić noc poza domem. Nic tak nie przypomina człowiekowi o dawnych czasach, gdy kradło się chwile na seks. Fajnie było.

Dzień 7. Dobry timing, czyli o której się kochać

Z analizy wykresu libido u kobiet i mężczyzn wynika, że jego szczyty u obu płci nachodzą na siebie o godz. 8 rano i godz. 20 wieczorem. Czyli w porze dojazdu do pracy i wieczornych wiadomości. Cóż, sam musisz zdecydować, co dla Ciebie ważne.

Dzień 8. Co trzeci związek stygnie

Dr Helen Fisher, antropolog, twierdzi, że 1/3 wieloletnich związków zmaga się z osłabieniem libido, a 20% małżeństw uprawia seks nie częściej niż 10 razy w roku. Niepokojące? Nie. To oznacza, że większość ludzi jest bardzo zadowolona ze swojego życia seksualnego. Czyli można.

Dzień 9. Powiedz to głośno, czyli komplementuj!

Według raportu Polpharmy „Seks Polaków w internecie” 68% kobiet najbardziej w seksie przeszkadza obawa, jak partner ocenia ich wygląd. A Ty kiedy ostatni raz mówiłeś jej, jak bardzo Ci się podoba? Nie obawiaj się – nawet gdy będziesz to mówił codziennie, to i tak jej się nie znudzi.

Dzień 10. Impreza - pokaż, ile jesteś wart

Nie zaniedbujcie przyjaciół. Pary, które prowadzą ożywione życie towarzyskie, częściej uprawiają seks. Nie kręci Cię, gdy widzisz, jak inni faceci patrzą na Twoją partnerkę? Ją tak samo kręci, gdy widzi, że podobasz się innym kobietom.

Dzień 11. Wyloguj się - internet szkodzi seksowi

Jak często zaglądasz na strony erotyczne w sieci? Oczywiście to Twoja sprawa, ale z badań wynika, że taki nawyk często powoduje komplikacje łóżkowe w realu.

Dzień 12. Dzwoń do niej i mów niskim głosem

Albo napisz kilka słów na FB w ciągu dnia. Im częściej ona pomyśli w ciągu dnia o Tobie, tym lepszy seks będziecie mieli wieczorem.

Dzień 13. Sprawiedliwość - ona naprawdę może nie mieć ochoty

Gdy ona uskarża się, że jest zbyt zmęczona na seks, to może nie być zwykła wymówka, tylko szczera prawda. Weź na siebie więcej obowiązków. Zasada jest taka – im mniej partnerski związek, tym mniej seksu. Proste?

Dzień 14. Całuj ją. Po prostu

Większość kobiet w dłużej trwających związkach uskarża się na to, że faceci zapominają o normalnych pocałunkach. To znaczy traktują je jako wstęp do seksu. A kobiety lubią być całowane tak po prostu, tylko dlatego, że pocałunek sam w sobie jest dla nich przyjemny.

Dzień 15. Pamiętaj o sobie

Twoja partnerka to tylko połowa waszego duetu. Nie ma powodu, żeby to tylko ona dyktowała warunki. Powiedz jej, na co Ty masz ochotę i czego Ci brakuje w związku.

Dzień 16. Dotykaj jej. Niegrzecznie

Kobiety lubią, gdy w publicznym miejscu wykonujesz w stosunku do nich intymne gesty. Na przykład zmysłowe otarcie się, gdy stoicie w kolejce do kasy, czy przesunięcie dłonią po pośladkach. Chodzi o budowanie napięcia seksualnego, którego nie można tak od razu rozładować.

Dzień 17. Co nas kręci

MH przeprowadził ankietę, pytając 4900 mężczyzn i kobiet, co uważają za najbardziej podniecające. Pomimo istotnych różnic udało się wyodrębnić to, co kręci zarówno facetów, jak i kobiety. To w kolejności: seks w miejscu publicznym, gadżety erotyczne, bycie wiązanym, striptiz, wspólne oglądanie pornosów.

REKLAMA

REKLAMA

Kobieta, bielizna Halay Alex 2015/shutterstock
fot. Halay Alex 2015/shutterstock

Dzień 18. Erotyczne klimaty

Przez wiele lat utrzymywano, że to faceci są wzrokowcami i dlatego tylko na nich działają erotyczne filmy. Błąd. Badania z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury mierzącej reakcje ciała wykazały, że kobiety oglądające erotykę pobudzają się seksualnie w podobnym stopniu jak mężczyźni.

REKLAMA

Nie ma jednak pewności, że akurat ten sam rodzaj filmów będzie w tym samym stopniu podniecający dla was obojga. Planując wieczór filmowy, umówcie się, że oglądacie na zmianę film, który wybierasz Ty, i film, który wybiera ona.

Możecie dowiedzieć się zaskakujących rzeczy o swoich upodobaniach. I uwaga: to, że ona lubi filmy z lesbijkami, nie oznacza, że jest bi. Ona po prostu chce być tak pieszczona.

Dzień 19. Toy story, czyli potęga erotycznych zabawek 

Biorąc pod uwagę powyższe, wybierzcie się do sklepu z erotycznymi gadżetami. 42,8% Polaków według wspomnianego wcześniej raportu korzysta ze środków i gadżetów urozmaicających życie seksualne.

38% z nich korzysta z wibratorów. Na ogół kobiety wolą inne wibratory niż wybraliby dla nich faceci. Dlatego najlepiej razem wybrać coś, co pasuje obojgu.

Dzień 20.-26. Seks na delegacji

Wyjazd nie jest żadnym usprawiedliwieniem, aby przerwać wasz projekt. Umawiajcie się wieczorem na seksualną sesję na Skype’a. Nalej sobie kieliszek wina, a ona niech zrobi to samo. Poproś ją, aby założyła seksowną bieliznę.

Może będzie chciała zrobić dla Ciebie striptiz? Pokazać, jak lubi być pieszczona? Seks bez możliwości dotknięcia może być nowym doświadczeniem. Ludzie na odległość są bardziej śmiali i wyzwoleni niż wtedy, gdy partner jest obok. A tęsknota zaostrza apetyt.

Dzień 27. Partyjka pokera

Hazard aktywizuje te same ośrodki w mózgu, co narkotyki i seks. Zagrajcie wieczorem w pokera. I pamiętaj, jeżeli jesteś mistrzem, żeby dać jej szanse na wygraną, bo to właśnie wygrywającym rośnie libido.

Dzień 28. Raz ty, raz ona

Od czasu do czasu umawiajcie się, że ten wieczór będzie należał do Ciebie albo do niej. To może być np. główna wygrana we wspomnianego pokera. Wygrany ma prawo do 3 życzeń, a druga strona musi je spełnić.

Dzień 29. Umów się z nią

Kto powiedział, że macie się kochać tylko wieczorem? Urwijcie się na dwie godziny z pracy i spotkajcie w domu na szybki seks.

Dzień 30. Poproś o masaż

Oprócz tego, że to fajne i rozluźnia, to dodatkowo dowiesz się, jak ona lubi być dotykana.

Dzień 31.-35. Te dni miesiąca

Miesiączka nie musi być przeszkodą w seksie. Dla wygody i higieny możecie w tym czasie kochać się pod prysznicem. Namydlij ją delikatnie myjką, a następnie wejdź w nią od tyłu. Tylko sprawcie sobie koniecznie matę przeciwpoślizgową, żeby nie doszło do tragedii.

Dzień 36. Łapki pająka

Czyli pattes d’araignée – to określenie francuskiego masażu erotycznego za pomocą opuszków palców, niemal bez dotykania ciała. Chodzi o stymulację włosków na wszystkich wrażliwych miejscach ciała – piersiach, karku, brzuchu, wewnętrznej stronie ramion i ud, pachach, stopach, genitaliach.

Można to robić ręką, można piórkiem, można i wibratorem. Pozostawiamy pole do eksperymentowania. Osoby wrażliwie na łaskotki mogą nie wytrzymać, ale chodzi o to, by raczej elektryzować, a nie łaskotać.

Dzień 37. Wymasuj ją

Usiądź na jej udach, gdy ona leży na brzuchu. Wylej nieco olejku na jej plecy i na swoje dłonie. Ułóż je na jej  pośladkach i na przemian, najpierw lekko, potem nieco mocniej, jakby zagarniając je ku sobie, masuj pośladki i zagłębienie przy plecach.

Po kilku minutach obydwiema dłońmi masuj tylko jeden pośladek i jedną stronę ciała, a potem drugą. Połóż dłonie na jej plecach – palcami w kierunku głowy, a kciuki umieść po obu stronach kręgosłupa. Posuwaj się w górę pleców miękkimi, ale mocnymi uciskami.

Dzień 38. Afrodyzjaki

Zamiast ryzykować zdrowiem, kupując podejrzane produkty, wypróbuj preparat o nazwie Maca (do kupienia w sklepach ze zdrową żywnością). Maca to krzew, z którego korzeni Indianie od wieków przygotowywali lek dla mężczyzn. Regeneruje organizm, wzmacnia układ rozrodczy, reguluje gospodarkę hormonalną, wspomaga leczenie impotencji.

Dzień 39. Namów ją na bieg

Jedna na dziesięć osób trenujących jogging uprawia seks przynajmniej raz dziennie, a trzy procent wszystkich biegających kocha się nawet dwa razy dziennie.

Dzień 40. Punkt Ł

Kim Catrall, autorka poradnika seksualnego, radzi: „Jej łechtaczka zareaguje znacznie szybciej, gdy poczuje zataczane językiem kółka na jej powierzchni. Mniejsze będą pobudzać jej koniec, a większe – jej podstawę. Kobiety wolą zazwyczaj, aby stosować obie techniki na zmianę z szybkością 1-3 kółek na sekundę”.

REKLAMA

Kobieta, bielizna Halay Alex 2015/shutterstock
fot. Halay Alex 2015/shutterstock

Dzień 41. Poranny seks

To najlepszy sposób na rozpoczęcie dnia. Ponieważ rano nikt na stówę nie jest pewny swojego oddechu, to najlepszą pozycją poranną jest łyżeczka, czyli na boku. Ty za nią, możesz jej wymruczeć coś miłego w kark.

REKLAMA

Dzień 42. Poranna kawa

Po seksie nie zapomnij o kawie. Ze statystyk wynika, że mężczyźni pijący filiżankę kawy dziennie są znacznie bardziej aktywni seksualnie niż kawowi abstynenci. Kawosze znacznie rzadziej mają też problemy z erekcją.

Dzień 43. Co z tymi punktami?

Oprócz słynnego G, znaleziono jeszcze U i K. Ale chociaż mamy więcej dowodów na ich istnienie niż np. na istnienie Yeti, to nie stanowią one magicznych wyzwalaczy. W dalszym ciągu kobiety potrzebują ok. 20 min od rozgrzewki do orgazmu, a 90% z nich wymaga dodatkowej stymulacji łechtaczki.

Dzień 44. Zawiąż jej oczy

Zawiąż jej chustkę na oczach i powiedz, że dzisiaj Ty jesteś stroną aktywną. Wyłączenie jednego ze zmysłów powoduje, że silniej odczuwa się doznania z ciała. Staraj się pieścić ją jak najwolniej, tak aby nie mogła się doczekać, aż osiągniesz cel.

Dzień 45. Piersi do przodu

Zacznij pieszczotę od bocznej strony jej piersi. Pieść je dłońmi, wykonując delikatne, lecz stopniowo coraz mocniejsze koliste ruchy, unosząc je. To wyzwoli prawdziwą fontannę oksytocyny w jej mózgu.

Teraz przejdź do otoczki brodawki – najwrażliwszej część piersi: reaguje już na bardzo delikatne dotknięcia palców i ust. Lekka pieszczota sprawia, że się obkurczą. Zamiast koncentrować się na wystającym guziczku, warto poświęcić więcej uwagi samej otoczce.

Dzień 46. Lustro w sypialni

Możliwość oglądania siebie w lustrze łączy w sobie podniecające uczucie bycia obserwowanym i podglądania innych.

Dzień 47. Seks w ubraniu

Właściwie dlaczego seks musi się równać penetracji? Spróbujcie znów umówić się na randkę w porze lunchu, tym razem w samochodzie zaparkowanym w zaciszu, i doprowadzić do orgazmu bez zdejmowania ubrań.

Dzień 48. Świntuszenie

Faceci to lubią. A kobiety? Różnie. Co Ci jednak szkodzi zaryzykować i powiedzieć jej, co masz właśnie ochotę z nią zrobić, gdy tylko ją dorwiesz? Masz 50% szans, że odpowie w tym stylu.

Dzień 49. Wolno

Dzisiaj jest dzień slow life. Nie ma pośpiechu. Starajcie się pieścić i kochać jak najwolniej. I zatrzymywać się tuż przed eksplozją. Odczekać chwilę i znowu. To ćwiczenie na wytrzymałość i samokontrolę. Po prostu sprawdźcie, jak długo wytrzymacie.

Dzień 50. Zatańcz z nią

Jak wynika z badań, przetańczonych wspólnie kilka kawałków salsy zwiększa u Ciebie i u partnerki przepływ krwi w okolicach miednicy.

Dzień 51. Daj się uwieść

Zaproponuj zabawę – Ty pozostajesz niewzruszony tak długo, jak się da, a ona robi wszystko, by Cię uwieść. W końcu dlaczego to głównie mężczyźni mają inicjować seks?

Dzień 52. Czas na tran

Dopadł was jesienny spadek nastroju? Jedzcie dużo orzechów, siemienia lnianego, nasion dyni, słonecznika, sezamu. Warto też pić codziennie tran. Dzięki kwasom omega-3 i wit. D tran znacznie poprawia samopoczucie i libido.

Dzień 53.-60. Zaszalejcie

Promocyjna wycieczka do ciepłych krajów? Jedna godzina na słońcu podnosi poziom testosteronu o 69%! Jej libido również niebezpiecznie wzrasta. Obniża się też poziom melatoniny – hormonu, który hamuje popęd seksualny. Proste: więcej słońca = więcej testosteronu = mniej melatoniny = mnóstwo seksu.

REKLAMA

REKLAMA

Kobieta, seks javi_indy 2015/shutterstock
fot. javi_indy 2015/shutterstock

Dzień 61. Krzycz

Kobieta podczas seksu jest bardzo wyczulona na męskie reakcje. Ponad 90% kobiet uważa za podniecające, gdy facet głośno mówi, jęczy, krzyczy, mruczy: „Tak, tak, cudownie!”. Albo coś w tym rodzaju.

REKLAMA

Dzień 62. Patrz w oczy

Kobieta lubi mieć kontakt wzrokowy z partnerem, tak by mieć pewność, że to właśnie ona jest obiektem pożądania, a nie jakaś fantazja.

Dzień 63. Szybki numerek?

Czemu nie? Ale następnym razem zajmij się nią tak długo, jak ona lubi.

Dzień 64. Osobno

Każdy potrzebuje oddechu. Przynajmniej jeden dzień w tygodniu poświęćcie na swoje indywidualne pasje. Po powrocie będziecie dla siebie bardziej atrakcyjni.

Dzień 65. Horror

Dowiedziono niezbicie, że oglądanie filmów z dreszczykiem zwiększa ochotę na seks.

Dzień 66.- 68. Bez finału

Umówcie się na trzy wieczory bez finału. Czyli wszystkie możliwe pieszczoty i dochodzenie do orgazmu bez penetracji. Taka zabawa odświeży seksualne napięcie, jakie było między wami na początku.

Dzień 69. Guma miętowa

Twój mocny, miętowy oddech w czasie seksu oralnego może ją doprowadzić do wyjątkowo intensywnych orgazmów.

Dzień 70. Cieplej

Jedną z przyczyn jej trudności z orgazmem mogą być zimne stopy. Podkręć termostat do 200 C, a szybko rozgrzeje się (i Ciebie również).

Dzień 71. Zrób kolację

Facet gotujący jest sexy. Ale jeżeli nie masz do tego serca, opanuj do perfekcji trzy męskie potrawy – stek, szaszłyki i naleśniki. Popiszesz się zręcznością, a zręczne dłonie w kuchni to zręczne dłonie w sypialni.

Dzień 72. Dotknij ją ot tak

Badania wskazują, że kobiety szczególnie cenią nieerotyczny dotyk w ciągu dnia. To sprawia, że czują się kochane za coś więcej niż tylko swoje ciało. Paradoksalnie, taki dotyk sprawia, że czują się bardziej seksowne.

Dzień 73. Kibicuj

Ale najlepiej jakiejś znakomitej drużynie. Po wygranym meczu podnosi się poziom testosteronu i będziesz ogierem w łóżku.

Dzień 74. Nie przeginaj 1

Dobry seks nie musi trwać wieki. Oto opinia kobiet, ile czasu powinien trwać stosunek (bez gry wstępnej): za krótki 1-2 minuty; wystarczający 3-7 minut; atrakcyjny 7-13 minut; męczący 13-30 minut.

Dzień 75. Nie przeginaj 2

Nie ma sensu popisywać się znajomością 365 pozycji z „Kamasutry”. Przez następne dni zrób lepszy użytek z tych kilku podstawowych, lepiej stymulując okolicę jej łona.

Dzień 76. Misjonarz

Zamiast miarowych pchnięć góra-dół, ocieraj się miednicą o jej łono kolistymi ruchami.Ustaw jej biodra pod odpowiednim kątem, wsuwając poduszkę pod jej pośladki.

Dzień 77. Na jeźdźca

Gdy partnerka siądzie na Tobie, umieść między wami dwa palce prawej ręki ułożone w literę V, tak by kostki, czyli szczyt litery, dotykał jej łechtaczki, a same palce schodziły po obu stronach penisa.

Dzień 78. Od tyłu

Wchodząc w nią, rozłóż szerzej nogi. Twój penis będzie w lepszym kontakcie z wrażliwą wewnętrzną ścianką jej pochwy. Dodatkowo pieść okolicę jej łechtaczki. Stosuj pchnięcia krótkie i płytkie, zamiast głębokich i szybkich.

Dzień 79. Nie pytaj

Męskie pytanie: „Dobrze ci było?” to dla niej najbardziej irytująca rzecz po seksie. Sam się zorientuj, a jeśli coś nie tak, to dokończ językiem.

Dzień 80. Wino do kolacji

Obowiązkowo. Kobiety, które regularnie piją rozsądne ilości czerwonego wina, mają znacznie silniejszy popęd seksualny niż abstynentki.

REKLAMA

Diklofenak 2012/shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Dzień 81. Zwiąż ją

Delikatnie, ale stanowczo przyciśnij ją do prześcieradła, trzymając za nadgarstki i całując. Następnie użyj swojego kolana i rozłóż jej nogi, tak byś mógł znaleźć się między nimi. Delikatnie zwiąż jej ręce. Później możecie zamienić się rolami.

REKLAMA

Dzień 82. Prezent

Co jej kupić na święta? Proponujemy szpilki. Chodzenie na szpilkach wzmacnia mięśnie, które u kobiet biorą udział w akcie seksualnym.

Dzień 83. Rozmawiajcie

Opowiedzcie sobie nawzajem swoje fantazje. Nie wszystkie trzeba realizować, ale samo opowiadanie jest podniecające.

Dzień 84. Klepsydra

Przez 6 minut (tyle, ile przesypuje się piasek w klepsydrze) koncentrujemy się na konkretnej pieszczocie małej partii ciała partnera. A potem zmiana. Cel – odkrycie nowych sposobów na sprawienie sobie przyjemności.

Dzień 85. Inne miejsca

Miałeś okazję sprawdzić, jak bardzo unerwione jest ciało kobiety. I to w zaskakujących miejscach. Eksperymenty wykazały, że elektryczna stymulacja miejsca pod kolanem wywołuje orgazmopodobną reakcję.

Dzień 86. Daj jej szansę

I nie zmieniaj zbyt często pozycji. Kobiety często skarżą się na kochanków z ADHD, którzy w momencie, gdy ona jest tuż-tuż, zmieniają pozycję. I z orgazmu nici.

Dzień 87. Plener

Za zimno na seks w plenerze, ale co powiedzielibyście na numer w przebieralni sklepowej? Chodzi o to, żeby nie wydać z siebie dźwięku.

Dzień 88. Dwie solówki

Pokażcie partnerowi, jak pieścicie się sami. To będzie podniecające i pouczające.

Dzień 89. Drugie wejście

W badaniach Polpharmy „Seks Polaków” do kontaktów analnych przyznaje się ok. połowa respondentów. Zasada jest taka: cierpliwość, mnóstwo lubrykantu i jednoczesne pieszczoty łechtaczki.

Dzień 90. Zimno-ciepło

Weź kostkę lodu. Najpierw dotknij nią szyi i nóg partnerki, aby uniknąć szoku, a potem przesuwaj po całym ciele ze szczególnym uwzględnieniem podbrzusza. A teraz użyj suszarki. Nawilż jej ciało, a potem skieruj strumień powietrza na wrażliwe miejsca.

Dzień 91. Zróbcie coś głupiego

Idźcie do jakiegoś obciachowego miejsca, np. klubu karaoke, i zaśpiewaj ze sceny jakiś sentymentalny przebój, który jej zadedykujesz. Zaimponujesz jej swoją odwagą i rozczulisz. Seks pewny.

Dzień 92. Idźcie na jogę

W łóżku liczy się bardziej elastyczność niż mięśnie. A jogini mogą lepiej i częściej.

Dzień 93. Zaproś ją na randkę

To, że jesteście ze sobą parę lat, nie oznacza, iż macie sobie odpuszczać wspólne wyjścia na kolację. Poczujecie się tak jak na pierwszej randce. D

Zień 94. Detoks

Dobre związki trwają, bo co jakiś czas przeprowadzają detoksykację za pomocą zdrowej kłótni. I godzą się w łóżku.

Dzień 95. Bąbelki

Szampan to niekwestionowany król alkoholowych afrodyzjaków. Nie tylko sylwester zasługuje na szampana – można nim uczcić wszystkie rocznice.

Dzień 96. Hip-hop

Wybierzcie się na koncert Eminema lub Fisza. Dr Adrian North z uniwersytetu w Leicester udowadnia, że miłośnicy tej muzyki w porównaniu z fanami innych gatunków są zdecydowanie bardziej aktywni seksualnie.

Dzień 97. Karm ją czekoladą

Siebie też, bo czekolada działa jak narkotyk i afrodyzjak. Zawarta w niej fenyloetyloamina powoduje uwolnienie endorfin, które dają błogostan porównywalny z permanentnym stanem zakochania.

Dzień 98. Nakręć film

W naszej ankiecie 40% kobiet uznało, że własny film erotyczny to kręcący pomysł. A która kobieta nie marzyła kiedyś o karierze aktorskiej? Tylko trzymaj go w dyskretnym miejscu.

Dzień 99. Warto było?

Instytut Kinseya w USA potwierdził, że tylko 20% par uważa, że warunkiem bycia ze sobą jest wyjątkowo namiętny seks. 80% traktuje seks jako miłe ukoronowanie innych relacji.

Dzień 100 koniec! Uff

Przydałby się papieros, nie? Ale Ty przecież nie palisz. 

Nasz mały maraton z pewnością ostro przetestuje Twoją seksualną formę. Nawet, jeśli pojawią się małe dołki, nie przejmuj się. Sprawdź, co zrobić, by w prosty i skuteczny sposób poradzić sobie z męską niemocą.

MH 10/2012

 

REKLAMA

REKLAMA