Seks: przepis na szybki numerek

Świece w całej sypialni? Leniwy masaż erotyczny? Godzinna gra wstępna? OK. Nie mamy nic przeciwko. Kobiety tym bardziej. Ale one też lubią od czasu do czasu zaszaleć. Sprawdź, kiedy i jak najłatwiej namówić ją na ostrzejszy seks.

seks Lucky Business, shutterstock.com
fot. Lucky Business, 2015, shutterstock.com

Gra wstępna to naturalnie bardzo ważna sprawa, ale czasem chciałoby się czegoś ostrzejszego. Nie tylko Tobie. Uwierz, że dziewczyna u Twojego boku też ma takie fantazje.

REKLAMA

Całkiem sporo kobiet chciałoby od czasu do czasu pokochać się w taki, trochę dziki sposób. Tak dla zmiany repertuaru, spróbowania zakazanego owocu albo pokazania, że nie jest tak grzeczna i niewinna, jak Ci się wydaje. 

Według badań amerykańskiej edycji Men's Health, aż 90% kobiet marzy o tym, aby ich partner zaproponował im czasami seks odbiegający nieco od codziennej rutyny.  Do tego co piąta z ankietowanych pań od razu zgodziłaby się na eksperymenty. No, na co jeszcze czekasz? Zaczynamy!

Nie bądź taki poważny

Kobiety są szybsze, niż myślisz. Według słynnego raportu Kinseya, masturbującej się kobiecie dojście do orgazmu zajmuje średnio 2-3 minuty. Szybki seks może więc dać Wam obojgu wiele satysfakcji. Wybierz moment, gdy ona ma dużo czasu i jest zrelaksowana, a Ty się spieszysz.

Zadzwoń do niej i powiedz, że chcesz ją mieć natychmiast. Wyobraźnia może jej z powodzeniem zastąpić grę wstępną.

Na przykład, gdy szykujesz się do wyjścia do pracy. Powiedz jej: "Chcę cię tu i teraz". Jest bardzo prawdopodobne, że uzna to za bardzo seksowne i pełne pasji. Atmosfera w sekundę zrobi się gorąca.

Co więcej, udowodnisz jej, że nie jesteś nudziarzem, dla którego kwaśna mina szefa czy spotkanie służbowe są ważniejsze niż partnerka.

"Najbardziej kręci mnie mój facet, gdy jest w wydaniu służbowym - mówi Dorota, 27 lat, graficzka. - Garnitur, idealnie wyprasowana koszula, elegancki krawat i ta jego mina - facet, który wybiera się na podbój rynków finansowych.

Mam wtedy wrażenie, że to jakiś obcy mężczyzna. Niby znajomy, ale podniecająco inny. Lubię go wtedy zaciągnąć na chwilę do sypialni. Trochę się zawsze opiera, ale oboje to uwielbiamy".

Facet, którego stać na małe szaleństwa, jest w oczach kobiet bardzo pociągający.

REKLAMA

REKLAMA

Poszukaj dobrego miejsca na seks

REKLAMA

Stół kuchenny, miejsca publiczne, tylne siedzenie samochodu - te odpowiedzi najczęściej padały w ankietach na pytanie o ulubione miejsce na szybki seks. Zacznij ją uwodzić w jednym z tych miejsc, by ocenić, które najbardziej jej odpowiada.

Połóż rękę na jej biodrze, przesuń ją na pośladki, pocałuj, sięgnij pod bluzkę... i tak dalej. Bądź lekko natrętny, a szybko poznasz jej preferencje.

Fakt faktem, że niektóre miejsca, np. przebieralnia w sklepie, ze względu na obecność kamer lepiej nadają się na fantazje niezrealizowane. Istnieje bowiem obawa, że następnego dnia, dzięki życzliwości ochrony obiektu, cały świat będzie mógł oglądać Wasze wyczyny na Youtube albo jego klonach dla dorosłych.

"Wybraliśmy się kiedyś na imprezę do nowego domu znajomych. Było super - wino, muzyka, fajne towarzystwo... Jesteśmy już parą z tak zwanym stażem i przyznaję, że czasem popadamy w rutynę łóżkową. Na tej imprezie zobaczyłam jednak, że mój facet zdecydowanie podoba się jednej z koleżanek - opowiada Jola, 29 lat, menedżerka.

- Tak mnie to wkurzyło, a jednocześnie podnieciło, że pod pretekstem zwiedzania domu zaprowadziłam go do nowej łazienki gospodarzy. Tam się kochaliśmy, a potem, jak gdyby nigdy, nic wróciliśmy do towarzystwa. Było to strasznie kręcące. Przyznam się, że powtarzamy to od czasu do czasu".

REKLAMA

Praca i flirt Andrey_Popov 2014/Shutterstock
fot. Andrey_Popov 2014/Shutterstock

Wpasuj się w jej cykl miesiączkowy

REKLAMA

By szybki seks Wam się udał, powinieneś poznać cykl miesiączkowy swojej dziewczyny. Największą ochotę na kochanie będzie miała 12-14 dni od pierwszego dnia okresu. Wtedy macie też największą szansę na spłodzenie dziecka.

Z badań wynika, że kobiety najczęściej miesiączkują przy pełni Księżyca, więc jej okres płodny powinien przypadać na czas, gdy naturalny satelita Ziemi jest w nowiu.

Zasada ta niestety nie działa, gdy Twoja dziewczyna bierze pigułki antykoncepcyjne. Cóż, w takim przypadku przynajmniej nie zmienia się w miesiączkowego potwora raz w miesiącu. Dobre i to.

"Mam kilka takich dni w miesiącu, że mam ochotę uprawiać seks praktycznie przez cały dzień. Jestem wtedy gotowa na wszelkie eksperymenty i trochę tzw. ostrej jazdy.

Fantazjuję na przykład, że wchodzę do biura mojego mężczyzny ubrana tylko w płaszcz, zamykam za sobą drzwi i oddaję mu się na biurku. Może to głupie, ale słowo daję, że kiedyś spróbuję. Na pewno!" - Kinga, 23 lata, studentka.

REKLAMA

REKLAMA

seks por prysznicem BlueSkyImage, shutterstock.com
fot. BlueSkyImage, 2015, shutterstock.com

Zamiast gry wstępnej

REKLAMA

Dla większości kobiet potężnym instrumentem gry erotycznej jest wyobraźnia. Z powodzeniem może zastąpić długie pieszczoty, pod warunkiem że odpowiednio wcześniej zaczniesz.

Szczerze odradzamy rzucanie się na partnerkę znienacka. A już szczególnie wtedy, gdy macie jakieś niezakończone spory. Szybki seks się udaje tylko, gdy między Wami jest wszystko OK.

Improwizacja tylko wtedy jest fajna, gdy się do niej dobrze przygotujesz. Miej zawsze pod ręką niezbędny osprzęt.

Zadzwoń do swojej partnerki do pracy i powiedz jej, że masz na nią wielką ochotę. Podziel się swoimi fantazjami. Wyślij jej SMS-a, że chcesz ją mieć zaraz po przyjściu do domu.

Można też wypróbować motyw z filmu "Dzika namiętność". Czyli porwanie. Podjeżdżasz po nią do pracy i zamiast na zakupy do galerii handlowej skręcasz w stronę najbliższego lasu.

"Mamy z partnerem taki specjalny język do szybkich numerków. Oboje uwielbiamy świntuszenie od czasu do czasu. Gdy dzwoni do mnie do pracy i szepcze mi do ucha, co ma zamiar ze mną zrobić, w pięć sekund jestem gotowa.

Najlepsze, jeżeli mówi mi to wtedy, gdy siedzę w swoim biurze w banku i w żadnym wypadku nie mogę po sobie poznać, co się ze mną dzieje" - Marta, 28 lat, analityk finansowy.

REKLAMA

seks w samochodzie Stas Ponomarencko, shutterstock.com
fot. Stas Ponomarencko, 2015, shutterstock.com

Improwizacja przygotowana

REKLAMA

Każdy aktor Ci to powie - improwizacja bez przygotowania zazwyczaj kończy się katastrofą. Od tego ludzie mają samochody, żeby móc tam wozić rozmaite potrzebne rzeczy. Czyli na przykład koc. Albo praktyczne okrycie wierzchnie.

Dużą kurtkę z wodoodpornego materiału możesz rozłożyć na każdej wilgotnej nawierzchni, by chronić nagie ciało swojej partnerki. Przydadzą się też chusteczki higieniczne, no i oczywiście prezerwatywa. Byle nie ta wydłużająca stosunek! Wybieraj raczej prezerwatywy zwiększające doznania.

Szybkie pieszczoty

Jasna sprawa, że szybki numerek nie pozwala na przejście starym szlakiem jej erogennych miejsc. Ale proponujemy drogę na skróty.

By szybko ją rozpalić, delikatnie dotknij jej niezwykle unerwionego karku. Muśnij palcami miejsca tuż za płatkami jej uszu, a następnie zrób to samo ustami. Podmuchaj, pocałuj, lekko ugryź - włączysz jej obwody i poczuje, jakby w dół jej kręgosłupa płynął prąd elektryczny.

Dalej może być trochę ostrzej. "Uwielbiam, gdy mój partner chwyta mnie mocno za pośladki albo wymierza mi lekkie klapsy. Zaraz przełącza mnie to na ostry bieg" - Kalina 24 lata, studentka.

REKLAMA

REKLAMA

MJTH 2012/shutterstock.com
fot. MJTH 2012/shutterstock.com

Zlikwiduj opór

REKLAMA

O ile Ty możesz kochać się praktycznie na zawołanie, o tyle ona może potrzebować nieco więcej czasu na przygotowanie. Jeśli inicjatywa szybkiego numerku wyszła z jej strony, nie ma problemu, bo z pewnością jest już rozpalona.

Jeśli jednak to Twój pomysł i nie poczyniłeś stosownych przygotowań, bądź gotów na przeszkodę w postaci braku wilgoci. Koniecznie miej pod ręką tubkę żelu nawilżającego. Najlepiej takiego, który wzmacnia doznania.

Ucz się od zawodowców

"Mamy małe dziecko, a w dodatku mieszkamy pod jednym dachem z moimi rodzicami. Nic więc dziwnego, że do perfekcji rozwinęliśmy sztukę szybkich numerków.

Zaliczyliśmy już, i to całe mnóstwo razy, tylne siedzenia samochodu, publiczną toaletę, plenery... Każda okazja jest dobra. Może to dziecinne, ale dzięki temu utrzymujemy stałe napięcie erotyczne. I dobrze się bawimy" - Ania, 30 lat, tłumaczka.

MH 06/07

REKLAMA