Seks pozycje – sprawdzone pewniaki bez ekwilibrystyki

W łóżku nie chodzi o akrobacje, ale warto trochę poeksperymentować, żeby znaleźć kilka takich, w których seks jest dla Was najfajniejszy. To pozycje, które są cenione ze względu na intensywną stymulację. Nie będziecie narzekać.

pozycje seksualne shutterstock.com

W zbliżeniu, jak sama nazwa wskazuje, chodzi o bliskość. W każdym razie jest to istotne dla Waszych partnerek. Pewne dlatego tak wiele kobiet twierdzi, że najbardziej lubi sie kochać w pozycji misjonarskiej, bo zapewnia najlepszy kontakt wzrokowy. Niestety, misjonarz często traci punkty za to, że w zbyt małym stopniu pobudza łechtaczkę i nie stymuluje punktu G. 2/3 kobiet lubi też pozycje na jeźdźca i od tyłu.

REKLAMA

ZOBACZ: 4 pozycje seksualne, których nie lubią kobiety

Ważne, żeby nie przesadzać ze zmianą. „Jedną z najważniejszych przyczyn braku orgazmu u kobiet jest »wypadnięcie z rytmu«” – mówi dr Ian Kerner. Aby dojść do szczytu, kobieta potrzebuje: wejścia w stan głębokiego relaksu, zwiększonego ukrwienia miednicy i genitaliów oraz stałej, rytmicznej stymulacji. Częsta, nagła zmiana pozycji inicjowana przez partnera zaburza wszystkie te procesy. Eksperymenty na początku są wskazane, ale gdy czujesz, że jej orgazm się zbliża, najlepiej pozostać w tej pozycji, w której jesteście.

1. Prosto do celu

Klęczysz przed nią, a Twoje uda obejmują jej biodra. Partnerka unosi nogi i opiera łydki na Twoich ramionach. Wykonujesz lekko kołyszące ruchy do przodu i do tyłu, które stymulują większy obszar jej łona. Ma wszystkie zalety poczciwego misjonarza i dodatkowe bonusy, bo pozycja ta umożliwia również głębszą penetrację i stymulację punktu G.

 • Przyjemność 8/10
 • Stopień trudności 1/10

2. Ty rządzisz

Ona leży z rozłożonymi nogami, a Ty przed nią w siadzie klęcznym z udami rozsuniętymi w kształt litery V, przysiadając na piętach. Chwytasz jej nogi w kolanach i lekko unosisz, tak aby jej pupa spoczywała na Twoich udach. Rozszerzasz je tak, aby nie było to niekomfortowe dla partnerki. Poruszasz się w niej, unosząc i opuszczając jej nogi.

 • Przyjemność 8/10
 • Stopień trudności 1/10

3. Ona rządzi

Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami i rozłożonymi nogami. Niech Twoja partnerka usiądzie na Tobie z ugiętymi nogami i stopami płasko na prześcieradle. Ta pozycja pozwala jej kontrolować całkowicie rodzaj pchnięć i tempo. Poza tym macie wolne ręce, co znacznie zwiększa możliwość dodatkowych pieszczot. Czasem przyjemnie jest po prostu brać.

 • Przyjemność 7/10
 • Stopień trudności 2/10

4. Szybki numerek

Świetnie sprawdza się w niesprzyjających okolicznościach. Wiesz, taki nagły poryw namiętności. Zapewnia też bliski kontakt wzrokowy. Ona stoi (najlepiej przy ścianie – będzie Ci łatwiej). Ty chwytasz ją za pupę i unosisz na wysokość bioder, ona ściska Cię udami w pasie. Poruszasz się, lekko uginając nogi, podczas gdy ona opiera sie plecami o ścianę.

 • Przyjemność 8/10
 • Stopień trudności 10/10

5. Lepszy kąt

Uklęknij na łóżku twarzą do partnerki. Niech Twoja partnerka, leżąc na plecach z poduszką pod pupą, położy obie nogi na Twoim prawym ramieniu (skrzyżowane, tak aby prawa noga opierała się na lewej). W tej pozycji nie dość, że wchodzisz głębiej, to jej pochwa jest ciaśniejsza, w związku z czym i Ty, i ona odczuwacie intensywniejszą przyjemność. Win-win.

 • Przyjemność 9/10
 • Stopień trudności 5/10

6. Na leniwca

Leżysz za jej plecami, a ona przekłada zewnętrzną nogą za Twoje biodro, tak abyś miał lepszy dostęp do niej. Cała zabawa polega tu na lekkim, leniwym kolebaniu się do przodu i do tylu. W sam raz na niedzielny poranek, kiedy nie chce się wychodzić z łóżka. Tu warto pamiętać o tym, że masz wolną rękę, którą możesz pieścić jej łechtaczkę.

 • Przyjemność 8/10
 • Stopień trudności 10/10

Memo

Seks jest dziedziną, która też potrzebuje gadżetów. Dlatego nie zapominaj o:

...prezerwatywie

Wybieraj takie, które składają się głównie z lateksu. Te zapachowe i smakowe często uczulają partnerkę. Dla uczulonych na lateks mamy dobrą wiadomość: można też kupić prezerwatywy nielateksowe z tworzyw sztucznych.

...lubrykancie

17% kobiet ma problemy z nawilżeniem pochwy podczas stosunku, przez co seks jest dla nich bolesny. Pilnuj, aby mieć pod ręką lubrykant na bazie wody. Kupisz go w aptece.

...gadżetach

Jeśli chodzi o sprawienie jej przyjemności, to warto wiedzieć, że nieduży stymulator łechtaczki jest na pierwszym miejscu wszystkich rankingów.

REKLAMA