[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.2

Seks pod prysznicem: krótki poradnik bezpieczeństwa

Po kilku kieliszkach wina lub drinkach, które wypiliście razem na romantycznej kolacji lub w klubie, seks pod prysznicem może wydawać Ci się doskonałym pomysłem. Sprawdź parę prostych patentów, jak się kochać pod prysznicem tak, by wyjść z tego bez szwanku.

seks por prysznicem fot. BlueSkyImage, 2015, shutterstock.com
1. Skup się na pieszczotach

Głównym punktem programu, gdy już znajdziecie się pod prysznicem, powinny być pieszczoty. Wzajemne mydlenie się, polewanie wodą. A seks? Niech to będzie raczej szybki numerek.

2. Nie kombinuj z pozycjami

I niech Ci przypadkiem nie przyjdzie do głowy kombinować z wyczynowymi pozycjami. Alkohol zaburza zmysł równowagi, a płyn do kąpieli jest śliski. Te dwa czynniki powinny Ci stanowczo dać do myślenia.

REKLAMA

3. Kup matkę antypoślizgową

Istnieje coś takiego, jak mata antypoślizgowa. Jeżeli podczas zakupów zajrzysz na stoisko z akcesoriami do łazienki, nie wahaj się i kup. Taki drobiazg może uratować życie.

4. Woda to nie lubrykant

Nie używaj wody (a już broń Boże piany z mydła!) jako lubrykantu. To wypłukuje jej naturalne nawilżacze pochwy, a w rezultacie wysusza błonę śluzową. Będzie sucho i nieprzyjemnie.

5. Użyj ręcznika

Zabierz pod prysznic mały ręcznik. Przyda się, gdy posadzka brodzika okaże się zbyt twarda dla jej kolan albo innych części ciała.

6. Nie łap za prysznic

Nie ufaj rurze od prysznica – nie utrzyma Twojego ciężaru, jakby co. Jeżeli potrzebujesz bezpiecznego oparcia, lepiej rozstaw nogi, tak aby opierały się o dwa brzegi brodzika.

7. Najlepsza pozycja

Najlepsza pozycja to stojąca od tyłu. Maksimum przyjemności, maksimum bezpieczeństwa.

8. Nie podnoś jej!

I nie podnoś jej pod żadnym pozorem, bo dojdzie do tragedii. 

MH 01/14

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij