Seks pod prysznicem: krótki poradnik bezpieczeństwa

Po kilku kieliszkach wina lub drinkach, które wypiliście razem na romantycznej kolacji lub w klubie, seks pod prysznicem może wydawać Ci się doskonałym pomysłem. Sprawdź parę prostych patentów, jak się kochać pod prysznicem tak, by wyjść z tego bez szwanku.

seks por prysznicem BlueSkyImage, shutterstock.com
fot. BlueSkyImage, 2015, shutterstock.com

1. Skup się na pieszczotach

Głównym punktem programu, gdy już znajdziecie się pod prysznicem, powinny być pieszczoty. Wzajemne mydlenie się, polewanie wodą. A seks? Niech to będzie raczej szybki numerek.

2. Nie kombinuj z pozycjami

I niech Ci przypadkiem nie przyjdzie do głowy kombinować z wyczynowymi pozycjami. Alkohol zaburza zmysł równowagi, a płyn do kąpieli jest śliski. Te dwa czynniki powinny Ci stanowczo dać do myślenia.

3. Kup matkę antypoślizgową

Istnieje coś takiego, jak mata antypoślizgowa. Jeżeli podczas zakupów zajrzysz na stoisko z akcesoriami do łazienki, nie wahaj się i kup. Taki drobiazg może uratować życie.

4. Woda to nie lubrykant

Nie używaj wody (a już broń Boże piany z mydła!) jako lubrykantu. To wypłukuje jej naturalne nawilżacze pochwy, a w rezultacie wysusza błonę śluzową. Będzie sucho i nieprzyjemnie.

5. Użyj ręcznika

Zabierz pod prysznic mały ręcznik. Przyda się, gdy posadzka brodzika okaże się zbyt twarda dla jej kolan albo innych części ciała.

6. Nie łap za prysznic

Nie ufaj rurze od prysznica – nie utrzyma Twojego ciężaru, jakby co. Jeżeli potrzebujesz bezpiecznego oparcia, lepiej rozstaw nogi, tak aby opierały się o dwa brzegi brodzika.

7. Najlepsza pozycja

Najlepsza pozycja to stojąca od tyłu. Maksimum przyjemności, maksimum bezpieczeństwa.

8. Nie podnoś jej!

I nie podnoś jej pod żadnym pozorem, bo dojdzie do tragedii. 

MH 01/14

REKLAMA