Seks pod prysznicem - instrukcja obsługi

To jedno z najlepszych miejsc do uprawiania seksu. Ciepło, nawilżenie i masaż w jednym.

seks pod prysznicem, orgazm
Mokro, ciepło, ciasno - tak, prysznic jakoś od razu kojarzy się z seksem.

Dodatkowy zysk – strumień wody rozluźnia mięśnie i łatwiej nam przychodzi kochanie się w różnych wymyślnych pozycjach. Warto przy tym pamiętać o kilku rzeczach.

REKLAMA
  • Aby uniknąć idiotycznych sytuacji, typu poślizgnięcie się na mydle, dno brodzika wyłóż matą antypoślizgową – do kupienia w każdym sklepie z wyposażeniem łazienek.
  • Wzajemne pieszczoty, mydlenie się i masowanie dobrze jest wzmocnić, używając ostrej gąbki albo szorstkiej kąpielowej rękawicy z sizalu. To pobudza zakończenia nerwowe w skórze i sprzyja szybkiemu ukrwieniu stosownych części ciała.
  • Zamiast swojego żelu pod prysznic o świeżym męskim zapachu, skuś się na jej mydełko. Specjaliści od aromaterapii twierdzą, że zapachy kwiatowe, owocowe i waniliowe działają jak afrodyzjak. Co ci szkodzi spróbować, a może na nią akurat działa?
  • Zrób jej masaż głowy, czyli to, co wprawia każda kobietę w stan bliski nirwany. Używając jej ulubionego szamponu, rozpocznij od karku i szyi, a potem delikatnie masuj skórę głowy miejsce przy miejscu.
  • Pamiętaj, żeby nie przesadzać z mydleniem jej łona. To może podrażnić błony śluzowe. Do tego celu lepiej użyć specjalnych żelów do higieny intymnej.
  • Pomimo ostrożności, woda i mydło mogą spłukać jej naturalną wilgoć, dlatego wiele par używa w tej sytuacji sztucznych nawilżaczy bądź oliwki.
  • Prezerwatywę lepiej założyć z dala od strumienia wody. Jeżeli woda dostanie się do środka, może spowodować zsunięcie się prezerwatywy. Niech będzie ona o rozmiar mniejsza niż zazwyczaj.

Więcej o zabezpieczeniach: Prezerwatywa - najlepszy przyjaciel faceta

REKLAMA