[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Seks: pierwszy raz u niej

Dwie trzecie z przepytanych przez Men's Health 2385 kobiet mówi, że pierwsza wspólna noc z facetem decyduje o przyszłości związku. Czego więc one oczekują po tym pierwszym razie? Zobacz, za co dostaniesz od niej najwyższe noty.

seks fot. shutterstock.com
 1.

Czas

Nie ma co przywiązywać się do reguły "trzeciej randki". Większość ankietowanych kobiet mówi, że na ogół - zanim podejmą decyzję, czy mają ochotę na seks z danym facetem, spotykają się z nim średnio osiem lub więcej razy.

 2.

Pocałunki

Kobiety uwielbiają się całować, bo pocałunki upewniają ją, że facetowi chodzi o coś więcej niż tylko o seks. One może i są coraz bardziej wyzwolone, ale i tak 80% ankietowanych chce wierzyć, że facetowi, z którym idą do łóżka, zależy na związku, a nie tylko na jednonocnej przygodzie.

Aż dwie trzecie przypomina sobie, że zakończyło znajomość z mężczyzną z tego powodu, że fatalnie całował. Przypominamy - kobiety nie znoszą tzw. mokrych, wielkich pocałunków i wpychania języka do gardła. Jeśli chcesz zostać mistrzem całowania, koniecznie przeczytaj nasz artykuł  "Co Ty wiesz o całowaniu?".

REKLAMA

fot. Unarmed 2009/shutterstock.com

Kobiety nie lubią, kiedy od razu przechodzisz do rzeczy. Potrzebują średnio 8 minut rozgrzewki. Nie spiesz się i daj jej dwa razy tyle czasu. Nie pożałujesz...
 3.

Powoli w dół

Poświęć przynajmniej 15 minut na pieszczoty i pocałunki, zanim zaczniesz przesuwać się ustami i dłońmi w dół jej ciała. Większość kobiet deklaruje, że potrzebuje średnio 8 minut rozgrzewki.

Daj jej dwa razy tyle, a nie będzie się mogła doczekać, kiedy zejdziesz niżej. Wędruj ustami po jej piersiach i brzuchu, delikatnie pieszcząc jej pośladki dłońmi.

 4.

Na krawędzi

52% ankietowanych mówi, że najbardziej lubi, gdy pieszczoty oralne trwają ok. 15 minut. Prawie wszystkie wolą, gdy nie przechodzisz od razu do rzeczy, tylko delikatnie dotykasz ustami i dłońmi krocza i wewnętrznych części ud.

Zataczaj coraz mniejsze kręgi dookoła łechtaczki, od czasu do czasu dotykając jej językiem. Rób krótkie przerwy, zanim ponowisz pieszczotę. Pozwól jej teraz narzucić sobie tempo i rytm.

fot. MJTH 2012/shutterstock.com
 5.

Nareszcie

Swój podręcznik kamasutry trzymaj na razie na półce, nie obawiając się, że wyjdziesz na faceta bez fantazji. 66% kobiet woli wprowadzać nowe pozycje stopniowo, gdy już się trochę oswoi z nowym partnerem.

Dr Patti Taylor, seksuolog, radzi na pierwszy raz następującą pozycję: "Twoja partnerka leży na plecach z nogami lekko ugiętymi w kolanach. By wzmocnić jej doznania, włóż pod jej biodra poduszki.

Następnie, klęcząc pomiędzy jej udami, wchodzisz w nią, jednocześnie dłonią pieszcząc jej łechtaczkę". I bez szaleństw. Dla większości kobiet optymalny czas stosunku wynosi od 10 do 20 minut.

 6.

Przytulanie

66% kobiet uważa, że akt seksualny bez późniejszego przytulania jest do niczego. Poświęć około 20 minut na przytulenie jej i wymruczenie do ucha, że było Ci fantastycznie. A następnego dnia zadzwoń. 59% kobiet uważa, że telefon nazajutrz jest obowiązkowy. Telefon, a nie bezosobowy SMS!

MH 09/08

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij