• Men's Health
  • Sex
  • Seks okiem kobiet: samotny facet, mieszkanie z teściami, zaborcza dziewczyna

Seks okiem kobiet: samotny facet, mieszkanie z teściami, zaborcza dziewczyna

Wszyscy wiemy, że faceci i kobiety różnią się między sobą podejściem do seksu. Aż cud, że w końcu się gdzieś tam spotykamy w łóżku. Swoją drogą, czy wiedzieliście, że kobiety mogą uprawiać seks z 237 powodów? Ciekawe, ile według tych mądrali jest powodów, by go nie uprawiać?

seks okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
Lubimy taką samotność na łonie natury, prawda Kiciuś? (rys. Tomasz Kapuściński)

Moja dziewczyna uważa, że dobry związek polega na tym, żeby wszystko robić razem. Zakupy, imieniny u cioci, zajęcia jogi. Nawet na męskie wyprawy chce ze mną jeździć. 

Chcesz usłyszeć, że ona jest okropna i zaborcza? A jednak ma trochę racji. Bo gdy partnerzy spędzają zbyt dużo czasu osobno, to ich drogi zaczynają się powolutku rozchodzić. Zaczynasz mieć innych ludzi, z którymi przeżywasz wzloty i upadki w pracy czy sportowe emocje.

Współczesny dobry związek to takie kumplowanie się, więc nie ma nic złego w tym, że razem robicie zakupy – przecież można w tym czasie pogadać. Ale rozumiem, że chciałbyś mieć taką swoją przestrzeń, tylko dla siebie.

Zamiast zabraniać jej tam wstępu, zabierz ją ze sobą i swoimi kumplami na ryby czy w skałki, czy pod namiot. Założę się, że następnym razem będzie się bardzo broniła, żeby z Tobą nie jechać. A Ty nalegaj.

seks okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
Dobry zięć, dobry, grzeczny, leżeć ładnie... (rys. Tomasz Kapuściński)

Od początku mieszkamy z żoną u teściów. Jeszcze nie zarabiamy dużo i właściwie teściowie nas utrzymują. Moja żona chce się wyprowadzić. Ma rację?  

Naprawdę pasuje Ci pozycja utrzymanka? Choćby teściowie byli najlepszymi ludźmi na świecie, to taka sytuacja nie jest zdrowa. Jesteście przecież dorośli, pełnosprawni, w kraju jest niskie bezrobocie, więc nie ma powodu, dla którego ktoś miałby Ci podtykać pod nos jedzenie.

Przejdźcie w końcu na własne. Najwyżej trochę obniżycie standard życia i będziecie wydawać tylko tyle, ile zarobicie. W przeciwnym razie stracisz do siebie szacunek, Twoja żona straci do Ciebie szacunek i zaczną się nieuniknione kwasy.

seks okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
Mam swój styl i jest on wyrazem mojej osobowości. (rys. Tomasz Kapuściński)

Największe boje toczymy o to, jak mam się nosić. Mówi, że wyglądam jak przerośnięty nastolatek i kupuje mi ciuchy kompletnie nie w moim stylu. Walczyć?

Pewnie się zastanawiasz, dlaczego ona nie chce zaakceptować Twojego unikatowego stylu? W końcu widziały gały, co brały. Ale nie jest tak. Wiele kobiet, poznając faceta, traktuje go jako produkt wyjściowy. To jeden z elementów kobiecej miłości.

Gdy widzimy jakiegoś doskonale wystylizowanego gościa, to pojawia się myśl następująca: „On chyba nie potrzebuje kobiety”. A taki facet jak Ty ma w sobie potencjał. Oczami duszy kobieta widzi, jak będziesz fantastycznie wyglądał w nowej fryzurze i marynarce.

Jak o Ciebie zadba, zaopiekuje się, wyprowadzi na ludzi. Po co się z nią kłócić? Naprawdę bardziej Ci zależy na starej bluzie niż na nowej dziewczynie? Przecież ona w ten sposób okazuje Ci miłość.

seks okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
Sam sobie stworzę idealną kobietę. (rys. Tomasz Kapuściński)

Pięć lat temu rzuciła mnie dziewczyna i od tego czasu jestem sam. Łapię się na tym, że zamiast na randkę wolę siedzieć przy kompie. Normalne? 

Nienormalne, moim skromnym zdaniem. Oczywiście pojęcie normy w dzisiejszych czasach bardzo się rozszerzyło, ale powiedzmy, że dla przeciętnego młodego, zdrowego faceta znalezienie partnerki seksualnej powinno być priorytetowe. A Ty wyglądasz na gościa, który ucieka przed rzeczywistością. To mogą być objawy depresji albo uzależnienia od komputera.

Zastanów się, czy widzisz u siebie następujące objawy:

1. Czas spędzany przy komputerze dominuje nad innymi aktywnościami, np. spotkaniami ze znajomymi, nauką, pracą, innymi zainteresowaniami, a nawet jedzeniem czy spaniem.

2. Odstawienie od komputera powoduje rozdrażnienie lub agresję. 3. Odczuwasz silny niepokój.

4. Masz problemy z zasypianiem.

5. Cierpisz na zaburzenia i zmiany nastroju.

6. Zaniedbujesz obowiązki.

7. Sam się zaniedbujesz, źle się odżywiasz, nie dbasz o ubranie. Jeżeli tak, zwróć się o pomoc do poradni leczenia uzależnień. Są w każdym większym mieście.

REKLAMA