[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Seks lesbijek: jak one to robią?

Z seksem lesbijek jest jak z grą Ronaldo – każdy lubi popatrzeć, ale nie każdy potrafi powtórzyć triki. A warto, bo z badań wynika, że lesbijki mają orgazm częściej niż kobiety liczące tylko na nasze umiejętności. Jak to mówią: jak się uczyć to tylko od najlepszych.

kobieta, seks fot. Getty Images
1. Delektuj się nią

Podgryzienie ucha, krótki, za to intensywny masaż piersi i można nurkować pod kołdrę – takie zaliczenie stref erogennych daje małe prawdopodobieństwo, że ona zaliczy orgazm.

Kobiety i mężczyźni lubią inny rodzaj dotyku – może dlatego nawet dziewczyny hetero mają ochotę na lesbijski eksperyment. Kobieta, dotykając innej kobiety, skupia się na subtelnych pocałunkach i delikatnym dotyku całego ciała: ramion, dłoni, pleców. To dla nich ekstremalnie podniecające.

Według badań Boise State University, 60% kobiet odczuwało od czasu do czasu pociąg seksualny do innej kobiety.

2. Wyczuj wibracje

Z najnowszych badań Indiana University wynika, że wiele kobiet będących w związku z mężczyzną uważa, że ich partner przestraszyłby się erotycznych gadżetów. O dziwo, takich obaw nie miała żadna z lesbijek. Strach i wstyd niszczą radość z seksu. Jeśli więc Twoja kobieta pokaże Ci swoje zabawki, zamiast robić minę oburzonej cioci Jadzi albo skalanego niewiniątka, pokaż, że podoba Ci się jej pomysłowość. Weź gadżet i nie zawahaj się go użyć, a zobaczysz, ile fantazji ma Twoja kobieta.

3. Wyćwicz język

Faceci lubią używać w łóżku języka – i bardzo dobrze. Czasem są jednak zbyt agresywni – zamiast stopniować napięcie, od razu ostro atakują. Kobiety przeciwnie – zaczynają delikatnie, bez pośpiechu, drażniąc i zmysłowo ssąc. Chodzi o wyczucie czasu i tempa. Wolny start jest tym, co one lubią najbardziej.

REKLAMA

seksowne kobiety, seks lesbijek Shutterstock.com
4. Daj jej wybór

Lesbijki uprawiają seks rzadziej, jednak są z niego bardziej zadowolone niż kobiety hetero – mówią badania Rutgers University. W związkach heteroseksualnych kobiety mogą obawiać się powiedzieć "nie" i w efekcie uprawiają seks, gdy nie mają na to ochoty. Upewnij ją, że nie oczekujesz numerku przy każdym spotkaniu. Gdy poczuje, że ma kontrolę nad sytuacją, sama zechce zaciągnąć Cię do łóżka. 

5. Okaż cierpliwość

Kobiety są zgodne: szczytowanie to coś niesamowitego. Jednak świetny jest też seks sam w sobie. Faceci za bardzo skupiają się na orgazmie; między kobietami chodzi bardziej o sam proces. Lesbijki lubią eksperymentować i wiedzą, że nie ma jednego sprawdzonego sposobu na satysfakcję.

Po czym poznać, że nowo poznana kobieta lubi seks?

  • Zobacz, jak chodzi i tańczy - kobiety, które poruszają się ładnie i z gracją są bardziej wyluzowane. W łóżku też.
  • Lubi dotyk - nie odskakuje, kiedy ją przytulasz, sama chętnie dotyka Twojej ręki, ramienia, włosów.
  • Ma poczucie humoru. Bo to na ogół idzie w parze z pogodnym usposobieniem i zamiłowaniem do zabawy. A seks jest zabawą. 

MH 05/2014

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij