[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Seks i związki okiem kobiet: czego one chcą?

Faceci pytają: czy seks oralny jest niebezpieczny dla zdrowia? Czy umówić się na depilację? Wciąż tyle pytań! No cóż, odpowiadamy.

seks okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
Czytałem kiedyś, że miłość francuska zwiększa ryzyko raka u facetów. Czy to fakt, czy miejska legenda?

Podziękujcie Michaelowi Douglasowi. To dzięki wywiadowi, jakiego chory na raka krtani aktor udzielił brytyjskiemu "Guardianowi", świat dowiedział się, że istnieje związek między seksem oralnym a zachorowaniem na nowotwór. Oczywiście nie seks jest tu winowajcą, tylko wirusy brodawczaka ludzkiego HPV (Human Papilloma Virus).

Naukowcy z Uniwersytetu Johna Hopkinsa w Baltimore (USA) zgromadzili wiele przekonujących danych, że jednym z czynników ryzyka nowotworów jamy ustnej i gardła jest uprawianie seksu oralnego z osobami zarażonymi. Z drugiej strony warto wiedzieć, że 80% z nas styka się z tym wirusem w ciągu życia i w 90% przypadków nasz organizm skutecznie go zwalcza.

 

REKLAMA

seks okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
Niedawno przeczytałem (chyba w WH), że kobiety oczekują od facetów depilacji. W tym intymnej. Czy to prawda?

Jeszcze z 10 lat temu tematem mocno kontrowersyjnym było depilowanie klaty przez facetów. Jak się te czasy szybko zmieniają! Obecnie coraz powszechniejsze jest usuwanie włosów nie tylko z klaty, pleców, pach, ale i okolic intymnych. Taki trend. Na głowie drwal w całej swojej brodatej obfitości, a po zdjęciu ubrania widzimy Kena.

Czy wszystkie kobiety oczekują od swoich facetów dokładnej depilacji? Pewnie nie wszystkie, ale widzę, że stale rośnie liczba takich, które nie rozumieją, dlaczego same mają się depilować na gładko, a ich faceci nie.

Wiele kobiet stosuje kryteria higieniczne – im mniej włosów, tym mniej bakterii i mniej dziwnych zapachów (za przeproszeniem). Rodzaj fryzury łonowej (gładko czy fantazyjnie) to kwestia gustu. Na pewno jednak istnieje silny trend, aby maszynką do golenia wprowadzić tam pewien ład.  

seks okiem kobiet rys. Tomasz Kapuściński
Jest nam ze sobą fajnie, ale może jeszcze porozglądać się, póki czas?

Prof. Bruce Brown, matematyk z University of New South Wales stworzył prostą formułę matematyczną. "Odpuść sobie pierwsze 3-4 kobiety, a później zwiąż się z tą, która wydaje Ci się lepsza niż wcześniej poznane". To formuła optymalnej ilości prób, która mówi, kiedy najlepiej podjąć działanie, aby zmaksymalizować efektywność. Upraszczając, chodzi o to, żeby we właściwym czasie przerwać zaliczanie, bo skończysz jako komiczny, samotny, podstarzały lowelas, któremu wydaje się, że jeszcze wszystko przed nim.

MH 05/2016

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij