Seks doskonały - 6 najważniejszych kwestii

Najwięksi uwodziciele wszech czasów swoją sławę zawdzięczali głównie wiedzy o kobietach, pewności siebie i doskonałej technice. Oto ich sekrety.

seks, orgazm, gra wstępna
Jej ciało to instrument - naucz się na nim grać.

Jeżeli jesteś naprawdę dobry w tym, co robisz, prędzej czy później wieść o tym rozniesie się wśród kobiet. Oczywiście, na dobre imię trzeba sobie zapracować, ale za to później nie będziesz musiał wkładać najmniejszego wysiłku w zainteresowanie sobą każdej kobiety. Wszystkie będą chciały sprawdzić, jak to wygląda w praktyce. Korzystając z rad doświadczonych praktyków, proponujemy mistrzowski kurs ars amandi.

Lekcja 1 – Męskość

Współczesne czasy stawiają przed facetem trudne wyzwania. Mamy być dla kobiet w jednej osobie partnerami i przyjaciółkami, opowiadać o swoich emocjach, wszystko uzgadniać i wspólnie podejmować decyzje co do najdrobniejszych spraw. Tymczasem Mistrz doskonale wie, że nawet największa feministka od czasu do czasu tęskni za silnym męskim ramieniem. Musisz być pewny siebie i zdecydowany. Na spotkanie przychodzisz z gotowym planem. Żadnego tam: „No, to gdzie pójdziemy?”, „Na co miałabyś ochotę?”. Ty wiesz!

Seksualny kontrwywiad: Czy ona udaje?

Masz w kieszeni bilety na koncert, po koncercie idziecie do restauracji, gdzie już czeka zarezerwowany stolik, a potem lądujecie w hotelowym pokoju, gdzie palą się świece, a szampan chłodzi się w kubełku z lodem. Możesz czekać pod jej firmą, aż wyjdzie z pracy, i porwać samochodem do Monte Carlo, gdzie nonszalancko pozwalasz jej przegrać połowę Twojej wypłaty (zachowaj coś na hotel i powrót). W łóżku obowiązuje podobna zasada. Nie: „Kochanie, a może byśmy spróbowali od tyłu?” albo: „A jak ty najbardziej lubisz?”. Powiedz, że chcesz patrzeć, jak się dla Ciebie powoli rozbiera. Mów jej, w jakiej kolejności ma zdejmować ubranie. Stanowczym ruchem ułóż ją w takiej pozycji, w jakiej chcesz się z nią kochać. Podczas seksu patrz jej prowokująco w oczy. Ty masz być panem sytuacji.

Lekcja 2 – Dotyk

Stanowczość i zdecydowanie muszą być umiejętnie przeplatane z delikatnością dotyku. To właśnie jest takie podniecające. Podstawą jest masaż. Napięte mięśnie zestresowanej współczesnej kobiety nie pozwalają jej w pełni odczuwać przyjemności z seksu. Jej orgazm będzie tylko skurczem mięśni w obrębie miednicy zamiast falą rozkoszy, która obejmuje całe ciało. Połóż ją na brzuchu i zrób jej masaż pleców, najlepiej z użyciem olejku. Delikatnie ugniataj jej kark i barki, gdzie kumuluje się napięcie, przesuwaj otwarte dłonie wzdłuż kręgosłupa aż do pośladków. Masuj jej nogi: od ud aż po łydki. I oczywiście stopy.

Masaż stóp rozluźni mięśnie i pobudzi całe jej ciało. I tu rada Mistrzów — zwróć szczególną uwagę na palec środkowy. Podobno to właśnie on jest kluczowy dla sprawy, ponieważ istnieje połączenie nerwowe między nim a waginą. Mistrzowie zdradzają jeszcze jedną tajemnicę dotyku, tym razem dotyczącą piersi. Okazuje się, że największą przyjemność sprawiają kobietom pieszczoty górnej części piersi — czyli obszaru między godziną 10 a 2, przyjmując brodawkę za środek tarczy.

Lekcja 3 – Zmysły

Mistrzowie wiedzą, że smaki i aromaty mają dla kobiet szczególne znaczenie. Węch – nie będziemy mówić o rzeczach oczywistych, czyli o higienie osobistej. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzać z zabijaniem swojego naturalnego zapachu. Zapach mężczyzny to dla większości kobiet afrodyzjak. Są hipotezy mówiące, że stanowi on jeden z podstawowych bodźców przy ocenie atrakcyjności partnera, chociaż kobieta może sobie nawet z tego nie zdawać sprawy. Zamiast wody toaletowej, choćby najlepszej, zadbaj o to, żeby w powietrzu unosił się zmysłowy zapach.

Test: Czy umiesz rozpoznać kobiecy orgazm?

Powszechnie uznane za afrodyzjaki to piżmo, wanilia, rozmaryn i ylan-ylang. Smak – zwyczaj poprzedzania nocy kolacją nie wziął się tylko stąd, że chcieliśmy kobietom zaimponować swoimi światowymi manierami. Najważniejszy powód to specyficzne właściwości niektórych potraw, a zwłaszcza przypraw. Ich smak i aromat działa pobudzająco, rozszerza naczynia krwionośne, a także wzmaga wydzielanie hormonów przyjemności w mózgu. Polecane są zwłaszcza imbir, gałka muszkatołowa, cynamon i szafran.

Lekcja 4 – Orgazm

Badania wykazują, że 50% kobiet nie przeżywa orgazmu podczas stosunku. Istnieją więc duże szanse, że będziesz pierwszy i zostaniesz zapamiętany na długo. Pieszczoty łechtaczki są najpewniejszą drogą do kobiecej rozkoszy. Guziczek pod wzgórkiem łonowym jest miejscem, gdzie zbiegają się połączenia nerwowe, których sieć oplata całe jej podbrzusze. Odpowiednia stymulacja prowadzi najszybciej do orgazmu – same kobiety podczas masturbacji potrafią szczytować już po dwóch minutach pieszczot.

Język jest idealnym instrumentem, ponieważ łechtaczka to organ delikatny i zbyt intensywny dotyk przynosi efekty odwrotne. Najbardziej wrażliwe na pieszczoty są okolice łechtaczki, nie zaś jej czubek – nie atakuj jej w pierwszym posunięciu. Wypróbuj technikę ósemkową – pomagając sobie palcami, rozchyl wargi sromowe i językiem zakreślaj pionowe i poziome ósemki dookoła łechtaczki. Zmieniaj intensywność dotyku, ale im bliżej końca, tym pieszczoty powinny być bardziej powtarzalne.

Przeczytaj też: Dlaczego one chodzą z nami do łóżka?

To regularność bodźców przynosi orgazm, a nie jazda bez trzymanki. Mistrzowie umieją również z zamkniętymi oczami lokalizować punkt G, który znajduje się 5-6 cm od wejścia na przedniej ściance pochwy. Najpewniejszym sposobem trafienia jest pozycja od tyłu oraz pozycja, w której ona leży na plecach na krawędzi łóżka, dotykając stopami podłogi.

Ty stajesz twarzą do niej, między jej nogami, i wchodzisz w nią, jednocześnie unosząc jej nogi na wysokość bioder. Zmieniaj głębokość pchnięć. Kobiety lubią również pchnięcia w stylu „latynoski kochanek”. Chodzi o to, aby wprawić biodra w płynny, okrężny ruch – dokładnie taki, jak w latynoamerykańskich tańcach.

Lekcja 5 – Czas

Jedną z przyczyn niepowodzeń w życiu seksualnym jest fakt, że częstokroć szczytujesz wcześniej niż partnerka. Mistrzowie i na to mają patent. Znajdź u siebie punkt między odbytem a moszną – to najniżej leżący punkt tułowia – i wyczuj biegnącą tamtędy cewkę moczową. Spróbuj ją lekko przycisnąć palcem – po pewnym czasie zorientujesz się, jakiej siły należy użyć.

Gdy poczujesz zbliżający się wytrysk, użyj trzech palców: środkowym dociskaj przewód, którym płynie nasienie, drugim zablokuj miejsce przed środkowym palcem, a czwartym za nim. Ta technika może być z początku stresująca, więc lepiej wypróbować ją w samotności, niż miotać się przy partnerce. Spróbuj też innego sposobu. Kiedy poczujesz pierwsze skurcze, wyjmij penisa z pochwy i ściśnij go kciukiem oraz palcem wskazującym tuż pod główką: erekcja trochę się zmniejszy, ale już za chwilę wszystko wróci do normy.

Lekcja 6 – Po seksie

Wszystkie starania, najlepsza technika, doskonałe orgazmy zostaną Ci zapomniane, jeżeli po wszystkim zasypiasz. Albo idziesz do kuchni zrobić sobie kanapkę z kiełbasą. Ona jest jeszcze rozbudzona i liczy na jakiś ciąg dalszy ze strony swojego faceta. Nie myśl, że musisz zaraz koniecznie znowu stawać na baczność i wykazywać się. Ona oczekuje przytulenia, pieszczot, zapewnień o swojej atrakcyjności. Wtedy najłatwiej dowiesz się, co tak naprawdę ją podnieca i o czym fantazjuje.

REKLAMA