[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Seks dla... kariery: nowe odkrycie naukowców

Seks powinno się uprawiać dla przyjemności, ale dla naukowców to najwyraźniej jest niewystarczający powód. Okazuje się, że seks pomoże nam w karierze. I nie chodzi o seks z szefową.

brunetka fot. Shutterstock
Kiedy chcesz błysnąć świetną prezentacją na zebraniu czy rozmowie o pracę, co robisz? Wkuwasz materiał na blachę? Ćwiczysz przed lustrem? Nie zaszkodzi, ale najlepszy jest seks.

Stuart Brody, psycholog z University of Paisley, przebadał temat gruntownie i dowiódł, że najlepszym sposobem na stres przed wystąpieniami jest seks. I to tylko z penetracją. Inne formy (np. masturbacja) nie działają tak dobrze. Seks sprawia, że jesteśmy bardziej wyluzowani, pewni siebie, a nasze ciśnienie szybciej wraca do normy.

Naukowiec twierdzi, że jest to skutkiem stymulacji wielu nerwów, która ma miejsce tylko podczas stosunku. Szczególnie ważne wydaje się pobudzenie nerwu błędnego, kontrolującego przebieg części procesów psychologicznych.

Prawdopodobnie kolejnej zachęty już nie potrzebujesz, ale czujemy się zobligowani napomknąć, że im częściej uprawiamy seks, tym bardziej rośnie nasza pewność siebie. Na co jeszcze czekasz?

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij