Seks: 6 świetnych okazji, by się kochać

Nie zadowala nas dobry seks. My chcemy lepiej, więcej i bardziej podniecająco. Że niby to trudne z tą samą kobietą? Niekoniecznie. Oto 6 sprawdzonych patentów na udany seks, które chronią przed monotonią i dodadzą ognia waszemu erotycznemu życiu.

kobieta, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Życie seksualne dojrzałych płciowo osobników dałoby się opisać, rysując wznoszącą się i opadającą krzywą. Te wyżyny i depresje naszego pożądania są związane przede wszystkim z okolicznościami, w jakich dochodzi do seksu, sytuacjami, które nas zaskakują, powodując wzrost podniecenia i poziomu adrenaliny. I choć to czasem przyjemne być zaskakiwanym, jeszcze przyjemniej - dyktować warunki i kreować okoliczności.

REKLAMA

1. Seks na urlopie

Jest świetny, bo...

...na wakacjach stajemy się zupełnie innymi ludźmi - zrelaksowanymi, pogodnymi, wypoczętymi. Upierdliwy szef został daleko, obrzydliwy lizus i intrygant z pokoju obok wypija samotnie biurową kawkę, a nieukończony projekt przestaje straszyć po nocach.

Ruszamy się zazwyczaj więcej, słońce ładuje nasze akumulatory, no i widoki - szczególnie te plażowe - korzystnie wpływają na wyobraźnię. Całkowitą zmianę otoczenia potraktuj jako doskonałą okazję do zmiany łóżkowych przyzwyczajeń.

Możliwości realizacji...

...są powszechne i niezbywalne. Jako pracownikowi, urlop należy Ci się jak psu buda, jako szefowi, jeżeli chcesz nadal być efektywny i zdrowy, tak samo. Nie musisz też zarżnąć się finansowo urlopem na Seszelach, wystarczy kemping nad jeziorem lub namiot na Mazurach, aby odnaleźć nowe, nieznane dotychczas znaczenie słowa seks.

Pewną przeszkodą może być wyprawa na biegun z Markiem Kamińskim, ale skoro Eskimosi nie przymarzają do siebie przyrodzeniami, więc i wy dacie sobie radę.

Patent MH:

Aby okazja nie zdarzała się tylko dwa razy do roku, tzn. w czasie letniego i zimowego urlopu, możesz przecież w najzwyklejszą środę lub podczas weekendu wynająć pokój w hotelu. Już sama tylko nowa sceneria powinna wprowadzić was w odpowiedni nastrój.

Podstawową sprawą jest odejście od schematów. Pożegnaj się z rutynowym testem na wilgotność - pocałunek, dotknięcie piersi, pocałunek, dotknięcie pośladków, pocałunek, uszczypnięcie brodawki, pocałunek, sprawdzenie na dole, czy penetracja jest już możliwa, pocałunek itd. Człowieku, zmiłuj się! Przy takiej grze wstępnej nawet Messalina, pierwsza nimfomanka Cesarstwa Rzymskiego, zasnęłaby z nudów.

Poszukaj swoich własnych miejsc, które będziesz pieścił tak, aby Twoja partnerka nigdy nie mogła przewidzieć, co tym razem zrobisz. Oczekiwanie na Twój ruch obudzi w niej dziką bestię.

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

2. Seks na zgodę

REKLAMA

Zaczyna się od trzęsienia ziemi...

...a potem napięcie stopniowo rośnie. Krzyczycie na siebie, rzucacie talerzami, jesteście wściekli jak wszyscy diabli - i bardzo dobrze. To idealny początek do seksualnego happy endu. Zamiast tłuc kolejne talerze, wykorzystajcie skok testosteronu, idąc do łóżka.

Burza hormonów wywołana przez kłótnię sprawi, że wasz seks będzie przypominać oko cyklonu i oboje będziecie zaskoczeni intensywnością przeżyć. A i zgoda zapanuje przynajmniej na godzinę.

Nic tak nie wzmaga pożądania, jak abstynencja seksualna w granicach rozsądku. Dlatego seks po okresie rozłąki jest taki fantastyczny.

Okazja zdarza się...

...w każdej chwili, każdego dnia. Niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nigdy w życiu nie pokłócił się ze swoją partnerką, nie wspominając już o przemożnej chęci uduszenia jej gołymi rękami. W każdym związku są chwile napięć, ale tylko te związki, które potrafią je łagodzić, mogą liczyć na przetrwanie.

Seks jest doskonałym sposobem na przerwanie awantury, a podwyższone ciśnienie i resztki złości krążące we krwi dodają mu wigoru i gwałtowności. Nie trać czasu na drogę do sypialni i powolne zdejmowanie garderoby - jeżeli nie kłócicie się akurat w supermarkecie, zróbcie to od razu, na miejscu, bez specjalnych ceregieli. Stół kuchenny, umywalka, podłoga w salonie świetnie się do tego nadają.

Nie zachęcamy wcale...

...do celowego wywoływania awantury, żeby podnieść sobie temperaturę w łóżku. Ale spróbuj przypomnieć sobie jedną zbyt długą rozmowę Twojej dziewczyny z tym, śmiechu warte, przystojnym brunetem o wyglądzie kretyna. Sam się zdziwisz, ile Ci to doda energii.

REKLAMA

kobieta, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

3. Seks w noc poślubną

REKLAMA

Biała dama w welonie i podwiązkach kręci, bo...

...mało jest chwil w życiu tak euforycznych dla kobiety, jak dzień ślubu. Jest piękna jak nigdy dotąd, mężczyzna, którego wybrała, przysięga jej miłość do grobowej deski i cały świat kręci się wokół niej. Jeżeli stoisz obok niej nie z powodu wyjątkowo atrakcyjnego stanu jej konta, to także Twoje hormony wprawiają Cię w stan euforii i szczęścia.

Praktycy małżeństwa nie dają gwarancji, że ten nastrój utrzyma się do końca życia, ale do końca nocy poślubnej na pewno. Seksu na takich dopalaczach długo nie zapomnicie.

Zorganizujesz to...

...raczej bez problemu, chyba że jej ojciec stanowczo się nie zgadza, a porwanie białogłowy nie wchodzi w grę. Zakładając jednak, że wszystko jest w porządku i nie żenisz się wyłącznie po to, aby sprawdzić, jak to jest z tym seksem w noc poślubną, musisz zwrócić uwagę na kilka drobiazgów.

Jeżeli podczas wesela Bachus zwycięży Amora i postanowisz doczekać z ostatnim gościem do ostatniej butelki alkoholu, to z upojnej nocy będą nici. Powinniście pożegnać biesiadników najpóźniej o północy.

Poza tym jeżeli na tę specjalną okazję przygotowałeś podwieszany trapez, pejczyk z dziewięcioma kulkami, lateksowe wdzianko i Twoją ulubioną dmuchaną Azjatkę, to popełniasz błąd. Ta noc opiera się na intymności, delikatności i bliskości, a na eksperymenty będziesz miał całe życie.

Nie tylko dla bigamistów

Niestety, a może i na szczęście, własne śluby nie zdarzają się człowiekowi często. Nasi eksperci mają jednak sposób. Od czasu do czasu urządźcie sobie wieczór wspomnień, tylko we dwoje. Dzieci wyślijcie do dziadków, usiądźcie na podłodze i obejrzyjcie sobie wideo z waszego ślubu i wesela. Trochę śmieszy, ale rozczula i pozwala przypomnieć sobie tamte emocje.

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

4. Seks na powitanie

REKLAMA

Podnieca nas, ponieważ...

...nic tak nie wzmaga pożądania, jak abstynencja seksualna w granicach rozsądku. Powrót ze służbowego wyjazdu, długi, namiętny pocałunek na powitanie i w oka mgnieniu lądujecie w sypialni.

Oboje jesteście siebie spragnieni, seks jest gorący i przypomina ekstazę waszych pierwszych stosunków. Kochacie się klasycznie, aby poczuć wzajemną bliskość i szepczecie jak cudem odnalezieni po latach kochankowie.

Robienie prezentów wiąże się z fenomenem altruizmu, który nakazuje robić dobrze osobie, która wcześniej zrobiła Ci dobrze.

Nie jeździsz w delegacje?

Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że wcale nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. Umiejętnie podsycając w niej namiętność, doprowadzisz do tego, że jej próg wytrzymałości bez seksu z Tobą obniży się do ośmiu godzin, czyli tylu, ile potrzebujesz na pracę.

Spróbuj wcześniej...

...zadzwonić lub wysłać SMS z opisem czynności, które wcielisz w życie, gdy spotkacie się w domu (oczywiście, mówimy tu o czynnościach seksualnych, a nie o informacji, że zjadłbyś bryzol z pieczarkami). Istnieje duża szansa, że jej namiętny pocałunek dosięgnie Cię już na klatce schodowej. Tajemny związek i współdziałanie jej warg - tych na górze i tych na dole - został dawno udowodniony. Nie ma jednak dla was najmniejszego znaczenia, że nie odkryto, dlaczego tak jest.

Pamiętać jednak należy, że jej pożądanie nie będzie rosło w nieskończoność, proporcjonalnie do czasu Twej nieobecności - jeżeli wyskoczysz po zapałki, a wrócisz po tygodniu w towarzystwie kolegi z wojska, to raczej nie spodziewaj się gorącego seksu.

REKLAMA

Seks, kobiety, porady seksualne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

5. Seks dla spłodzenia potomka

REKLAMA

Wyluzuj się, bo...

...nadchodzi taki moment w życiu dorosłych ludzi, że chcą mieć dziecko. Spłodzenie potomka jest wyrazem silnej więzi uczuciowej, ale też przydaje seksualnym zabawom innego, głębszego znaczenia - oto mężczyzna pragnie począć dziecko, a kobieta mu je urodzić.

Jest to chwila podniosła i niezapomniana, już choćby dlatego, że po latach zabezpieczeń i strachu przed ciążą nareszcie możecie pójść na całość.

Tego nie trzeba uczyć, bo...

...poza przypadkami wymagającymi pomocy lekarzy specjalistów, prokreacja jest ogólnie dostępna, nie ma żadnych ograniczeń w dostępie do niej i pozostaje w zasięgu ręki (?) każdego obywatela. Aby zapamiętać tę chwilę na całe życie, należy podejść do niej z powagą i pamiętać o kilku istotnych drobiazgach.

Przede wszystkim, odrzucić pigułki antykoncepcyjne i prezerwatywy, doprowadzać do wytrysku w pochwie podczas płodnych dni i próbować różnych pozycji współżycia.

Na pierwsze próby...

...doskonała jest pozycja przednia na boku - pozwala na spokojne, powolne ruchy, daje poczucie intymności i bliskości oraz, co ważne w takiej chwili, umożliwia patrzenie sobie w oczy. Wyszeptanie jej do ucha przed finiszem: "A teraz zrobię Ci dziecko" - przyspieszy wspólny orgazm.

REKLAMA

REKLAMA

seksowna brunetka pio3, shutterstock.com
fot. pio3, 2015, shutterstock.com

6. Seks w prezencie

REKLAMA

Nie przegap tej okazji...

...na przykład jej urodzin - wiadomo, kto kogo powinien rozpieszczać, kto jest gwiazdą dnia i kto nie będzie się wzbraniać przed przyjmowaniem prezentów, nawet najbardziej wymyślnych.

Jest też na koniec cudowny fenomen zwrotnego altruizmu, który nakazuje robić dobrze osobie, która wcześniej zrobiła Ci dobrze. Możesz liczyć na wdzięczność, kiedy nadejdą Twoje urodziny.

Miło poszaleć...

...w dodatku bez żadnych ograniczeń dla wieku i wyobraźni. Należy tylko uważać, aby nie wskoczyć na goło, z kokardką na penisie, w sam środek urodzinowej kolacji z rodzicami. Najlepiej, mimo wszystko, postawić na przetestowane w praktyce sposoby.

Patent MH:

Zawiąż jej chustą lub szalem oczy i delikatnie skrępuj ręce. Połóż ją na wznak i przesuwaj powoli swoje dłonie nad jej ciałem, tak by czuła ich ciepło, a nie dotyk. Rozpocznij pieszczoty opuszkami palców lub piórkiem, nie pomijaj karku, stóp, ramion; dojdź powoli do miejsc najbardziej intymnych i pierwszy prezent spraw jej językiem.

Następnie uwolnij jej ręce i posadź na sobie lekko odchyloną do tyłu - jej łechtaczka ocierać się będzie o kość łonową, a Twój penis trafiać bezpośrednio w okolice punktu G. Na nadejście drugiego prezentu nie trzeba będzie długo czekać.

MH 09/03

REKLAMA