[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Seks: 5 sposobów, by ona chciała więcej

Kobiece ciało to niezwykle piękny i skomplikowany instrument. Jeśli chcesz wygrywać na nim melodię rozkoszy, musisz stale dążyć do seksualnej maestrii, a gdy ją osiągniesz, ona zawsze będzie miała ochotę na więcej. Zobacz, co zrobić, by wręcz prosiła Cię o powtórkę. 

Seks: 5 sposobów, by ona chciała więcej fot. shutterstock
1. Pamięć węchowa

To jest to, co kobiety mają bardziej rozwinięte od facetów – jak czytamy w magazynie „Cognition and Emotion”. Zapach pozwala przywołać całą emocjonalną otoczkę dawnej sytuacji. Możesz to wykorzystać.

Jeżeli wasz seks stał się jakby bardziej przewidywalny, przypomnij sobie, jakiego zapachu używałeś w czasie, gdy przeżywaliście pierwsze tygodnie łóżkowych szaleństw. Delikatne skropienie nimi pościeli wystarczy, aby jej podświadomość przywołała właściwe skojarzenia.

2. Trójkącik z lustrem

Możesz zapytać, jak było – czemu nie. Ale nie więcej niż raz. W przeciwnym przypadku zrobisz wrażenie faceta niepewnego siebie.

Macie duże lustro? Na pewno. Gdy widzisz swoją parterkę stojącą przed lustrem, podejdź do niej od tyłu i zacznij ją powoli rozbierać, tak by mogła cały czas obserwować swoje odbicie. Badania na McGill University dowodzą, że kobiety reagują na podobne obrazy o treści erotycznej, co mężczyźni.

Ciebie podnieca oglądanie rozbierającej się kobiety? Ją też. Lustro wprowadza jeszcze dodatkowy element. Swoje odbicie podświadomie odbieramy jak obecność osób trzecich. To kręci.

3. Pamiętaj o regule 9-1

Wielu facetów uważa, że im głębsze pchnięcia, tym lepiej. Zapomnij o tym, co widziałeś na filmach pornograficznych – to naprawdę nie o to chodzi. Bardzo głębokie pchnięcia mogą być dla większości kobiet nawet bolesne.

Najwrażliwsze miejsca w pochwie leżą na samym jej początku – dosłownie kilka centymetrów od wejścia. Zajmij się przede wszystkim nimi. Seksuolodzy radzą następujący rytm pchnięć – dziewięć płytszych i jedno głębsze.

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, seks fot. shutterstock.com
4. Nie bądź nudny

Seksuolog prof. Juliet Richters twierdzi, że ponad połowa zbadanych przez nią kobiet narzeka na oralną i manualną stymulację w wykonaniu swoich partnerów – trwa za długo i ma za wolny rytm.

Spróbuj podczas pieszczot wprowadzić jej do pochwy palce – wskazujący i środkowy – jednocześnie stymulując jej łechtaczkę na przemian kciukiem i językiem. Ale nie koncentruj się tylko na tym fragmencie. Pamiętaj też o silnie unerwionych miejscach dookoła łechtaczki.

5. Skoncentruj się

To się raczej nie przytrafi a mężczyznom, ale kobiety mogą „wypaść z kursu” nawet tuż przed orgazmem. Wszystko idzie dobrze, aż tu nagle jej podniecenie opada. Z większości badań wynika, że przyczyną jest nagła zmiana rytmu lub pozycji.

Dlatego, jeżeli widzisz, że oddech Twojej partnerki przyspiesza, słyszysz jej westchnienia, absolutnie nie zmieniaj tempa ani nie kombinuj z nową pozycją. Będzie wściekła.

Zainteresowały Cię powyższe patenty? Bardzo dobrze. Czas, by zgłębić tajniki sztuki miłosnej jeszcze bardziej. Sprawdź: Seks: bądź jej najlepszym kochankiem.

MH 06/13

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij