Seks: 5 sposobów, by ona chciała więcej

Kobiece ciało to niezwykle piękny i skomplikowany instrument. Jeśli chcesz wygrywać na nim melodię rozkoszy, musisz stale dążyć do seksualnej maestrii, a gdy ją osiągniesz, ona zawsze będzie miała ochotę na więcej. Zobacz, co zrobić, by wręcz prosiła Cię o powtórkę. 

| Data aktualizacji: 2022-04-22
Seks: 5 sposobów, by ona chciała więcej Studio10Artur 2015/shutterstock
fot. shutterstock

1. Pamięć węchowa

To jest to, co kobiety mają bardziej rozwinięte od facetów – jak czytamy w magazynie „Cognition and Emotion”. Zapach pozwala przywołać całą emocjonalną otoczkę dawnej sytuacji. Możesz to wykorzystać.

REKLAMA

Jeżeli wasz seks stał się jakby bardziej przewidywalny, przypomnij sobie, jakiego zapachu używałeś w czasie, gdy przeżywaliście pierwsze tygodnie łóżkowych szaleństw. Delikatne skropienie nimi pościeli wystarczy, aby jej podświadomość przywołała właściwe skojarzenia.

2. Trójkącik z lustrem

Możesz zapytać, jak było – czemu nie. Ale nie więcej niż raz. W przeciwnym przypadku zrobisz wrażenie faceta niepewnego siebie.

Macie duże lustro? Na pewno. Gdy widzisz swoją parterkę stojącą przed lustrem, podejdź do niej od tyłu i zacznij ją powoli rozbierać, tak by mogła cały czas obserwować swoje odbicie. Badania na McGill University dowodzą, że kobiety reagują na podobne obrazy o treści erotycznej, co mężczyźni.

Ciebie podnieca oglądanie rozbierającej się kobiety? Ją też. Lustro wprowadza jeszcze dodatkowy element. Swoje odbicie podświadomie odbieramy jak obecność osób trzecich. To kręci.

3. Pamiętaj o regule 9-1

Wielu facetów uważa, że im głębsze pchnięcia, tym lepiej. Zapomnij o tym, co widziałeś na filmach pornograficznych – to naprawdę nie o to chodzi. Bardzo głębokie pchnięcia mogą być dla większości kobiet nawet bolesne.

Najwrażliwsze miejsca w pochwie leżą na samym jej początku – dosłownie kilka centymetrów od wejścia. Zajmij się przede wszystkim nimi. Seksuolodzy radzą następujący rytm pchnięć – dziewięć płytszych i jedno głębsze.

REKLAMA

REKLAMA

kobieta, seks 2015, shutterstock.com
fot. shutterstock.com

4. Nie bądź nudny

Seksuolog prof. Juliet Richters twierdzi, że ponad połowa zbadanych przez nią kobiet narzeka na oralną i manualną stymulację w wykonaniu swoich partnerów – trwa za długo i ma za wolny rytm.

REKLAMA

Spróbuj podczas pieszczot wprowadzić jej do pochwy palce – wskazujący i środkowy – jednocześnie stymulując jej łechtaczkę na przemian kciukiem i językiem. Ale nie koncentruj się tylko na tym fragmencie. Pamiętaj też o silnie unerwionych miejscach dookoła łechtaczki.

5. Skoncentruj się

To się raczej nie przytrafi a mężczyznom, ale kobiety mogą „wypaść z kursu” nawet tuż przed orgazmem. Wszystko idzie dobrze, aż tu nagle jej podniecenie opada. Z większości badań wynika, że przyczyną jest nagła zmiana rytmu lub pozycji.

Dlatego, jeżeli widzisz, że oddech Twojej partnerki przyspiesza, słyszysz jej westchnienia, absolutnie nie zmieniaj tempa ani nie kombinuj z nową pozycją. Będzie wściekła.

Zainteresowały Cię powyższe patenty? Bardzo dobrze. Czas, by zgłębić tajniki sztuki miłosnej jeszcze bardziej. Sprawdź: Seks: bądź jej najlepszym kochankiem.

REKLAMA