Rozwód, emotikony i spocone spodnie, czyli seksualne ciekawostki MH

Co może sprawić, że ona podstawi Ci pod nos papiery rozwodowe? Co może oznaczyć emotikonka w tekście? Sprawdź kolejną porcję seksualnych ciekawostek MH.

Ciekawostki erotyczne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Jak zawalić sprawę

REKLAMA

Badacze zapytali kobiety, jakie zachowanie faceta mogłoby je skłonić do zakończenia długotrwałego związku. Rozpoznajesz u siebie którąś z poniższych cech?

72% - jesteś leniwy

Zawsze liczysz na to, że wymigasz się od domowych obowiązków? „Kobiety pragną mężczyzn, którzy zadbają o nie i ich potomstwo” – mówi prowadzący badania psycholog Peter Jonason. Jeśli nadal będziesz przesypiał na kanapie pół dnia, możesz obudzić się solo.

71% - nie dbasz o siebie

Dresowa bluza, dżinsy i adidasy to standardowy zestaw większości młodych Polaków. Wygodnie, OK, ale na wyjście we dwoje załóż koszulę i spryskaj się perfumami, które Ci kupiła. Spraw, by poczuła, że wciąż chcesz robić na niej wrażenie.

69% - zbyt wiele wymagasz

„Kobiety narzekają, że partnerzy nie doceniają tego, jak świetnie radzą sobie z trudnymi wyzwaniami” – mówi Jonason. Zapytaj, jak minął jej dzień, i chwal ją za małe sukcesy. Postawienie się wrednej szefowej to dla niej wielkie osiągnięcie? Powinieneś to potwierdzić.

58% - wszystko bierzesz na poważnie

„Życie z wyluzowanym facetem jest radosne i bardziej ekscytujące” – twierdziły ankietowane. Kobiety bardzo doceniają też autoironię. Podczas oglądania zdjęć z przeszłości wskaż jej młodszą wersję siebie: „Widzisz tego przystojniaka na środku? Ja stoję obok”.

Emotka seksu

49 – to odsetek samotnych, ale aktywnych seksualnie kobiet, które używają emotikonek w wiadomościach elektronicznych. W kontrze jest 21% singielek, które operują jedynie tekstem. Poznana dziewczyna kończy każdy SMS uśmieszkiem? Prawdopodobnie czeka na Twój ruch.

 

REKLAMA

REKLAMA

Ciekawostki erotyczne shutterstock.com
fot. shutterstock.com

Luz w kroku

REKLAMA

Przepocona koszulka to nie najmilszy widok. Ale mokra plama na spodenkach to totalna porażka. Zastosuj nasze proste sposoby, by zapobiec poceniu się w kroku.  

1. Przewiewna bielizna

Luźne bokserki będą idealne. Wybierz te bawełniane – pozwolą skórze oddychać dużo lepiej niż poliestrowe.  

2. Łagodne jedzenie

Określone produkty, takie jak pikantne czy słone potrawy, kofeina czy alkohol, aktywizują gruczoły potowe. Sorry, amigo – w gorące dni odstaw meksykańskie jedzenie.  

3. Specjalistyczna pomoc

Posmaruj pachwiny i dół brzucha antyperspirantem w kremie, np. SVR Spirial Creme (40 zł, www.svr.pl) – szybko się wchłonie, nie pozostawiając klejącej się warstwy na skórze. 

REKLAMA