[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
  • Men's Health

  • Sex

  • Rozwód, emotikony i spocone spodnie, czyli seksualne ciekawostki MH

REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Rozwód, emotikony i spocone spodnie, czyli seksualne ciekawostki MH

Co może sprawić, że ona podstawi Ci pod nos papiery rozwodowe? Co może oznaczyć emotikonka w tekście? Sprawdź kolejną porcję seksualnych ciekawostek MH.

Ciekawostki erotyczne fot. shutterstock.com
Jak zawalić sprawę

Badacze zapytali kobiety, jakie zachowanie faceta mogłoby je skłonić do zakończenia długotrwałego związku. Rozpoznajesz u siebie którąś z poniższych cech?

72% - jesteś leniwy

Zawsze liczysz na to, że wymigasz się od domowych obowiązków? „Kobiety pragną mężczyzn, którzy zadbają o nie i ich potomstwo” – mówi prowadzący badania psycholog Peter Jonason. Jeśli nadal będziesz przesypiał na kanapie pół dnia, możesz obudzić się solo.

71% - nie dbasz o siebie

Dresowa bluza, dżinsy i adidasy to standardowy zestaw większości młodych Polaków. Wygodnie, OK, ale na wyjście we dwoje załóż koszulę i spryskaj się perfumami, które Ci kupiła. Spraw, by poczuła, że wciąż chcesz robić na niej wrażenie.

69% - zbyt wiele wymagasz

„Kobiety narzekają, że partnerzy nie doceniają tego, jak świetnie radzą sobie z trudnymi wyzwaniami” – mówi Jonason. Zapytaj, jak minął jej dzień, i chwal ją za małe sukcesy. Postawienie się wrednej szefowej to dla niej wielkie osiągnięcie? Powinieneś to potwierdzić.

58% - wszystko bierzesz na poważnie

„Życie z wyluzowanym facetem jest radosne i bardziej ekscytujące” – twierdziły ankietowane. Kobiety bardzo doceniają też autoironię. Podczas oglądania zdjęć z przeszłości wskaż jej młodszą wersję siebie: „Widzisz tego przystojniaka na środku? Ja stoję obok”.

Emotka seksu

49 – to odsetek samotnych, ale aktywnych seksualnie kobiet, które używają emotikonek w wiadomościach elektronicznych. W kontrze jest 21% singielek, które operują jedynie tekstem. Poznana dziewczyna kończy każdy SMS uśmieszkiem? Prawdopodobnie czeka na Twój ruch.

 

REKLAMA

Ciekawostki erotyczne fot. shutterstock.com
Luz w kroku

Przepocona koszulka to nie najmilszy widok. Ale mokra plama na spodenkach to totalna porażka. Zastosuj nasze proste sposoby, by zapobiec poceniu się w kroku.  

1. Przewiewna bielizna

Luźne bokserki będą idealne. Wybierz te bawełniane – pozwolą skórze oddychać dużo lepiej niż poliestrowe.  

2. Łagodne jedzenie

Określone produkty, takie jak pikantne czy słone potrawy, kofeina czy alkohol, aktywizują gruczoły potowe. Sorry, amigo – w gorące dni odstaw meksykańskie jedzenie.  

3. Specjalistyczna pomoc

Posmaruj pachwiny i dół brzucha antyperspirantem w kremie, np. SVR Spirial Creme (40 zł, www.svr.pl) – szybko się wchłonie, nie pozostawiając klejącej się warstwy na skórze. 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij